Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

Řadit:
1210
milica
milica Poslat vzkaz | 17.3.2012 08:35

TO evelyn.admin: Máme nainstalvaný Internet Explorer 8, tam to nejde, teď jsem zkusila Google Chrome a pro změnu tato hláška - „Následující plugin selhal. Shockwave Flash“. neumím to přeložit, nevím význam. Prosím Tě, Evelyn, není to něco u nás v nastavení?

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 17.3.2012 08:19

TO milica: pokud ti to z jineho pc jde, znamena to, ze chyba bude na tom, kde se ti hlaska objevuje, zkus jiny prohlizec.

milica
milica Poslat vzkaz | 17.3.2012 07:54

TO milica: Takže nevložím nic, někdy mne to i úplně vyhodí z diskuze.

milica
milica Poslat vzkaz | 17.3.2012 07:52

Opsala jsem si tu hlášku, která se mi objevuje, když chci z domu vložit do příspěvku fotku. Z práce vkládám bez problémů.
Takže když najedu na políčko, kde se má přidat fotka, tak to problikne a jak je vlevo nahoře chlívek = Ž diskuze na téma děvčata nad 55.....na panelu v té nepohybující se části obrazovky, tak se na chvíli objeví úzké okýnko s tímto: „Tato záložka byla obnovena. Problém s touto webovou stránkou způsobil zavření a opětovné otevření záložky v aplikaci Internet Explorer.“ Objevuje se to kdykoliv, nezáleží na hodině, ale pouze z toho PC, co mám doma.

Nevíte? Neznáte? Co s tím?

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 16.3.2012 13:26

TO daisy: ja taky nechodivala, netusim, jake smajliky tu byvaly, bohuzel, taky preju hezky patek. Jo s tim prihlasovanim je nejaky problem.

Kamarádka nemá fotografii.
daisy | 16.3.2012 13:18

TO evelyn.admin: díky až se vrátím zkusím , hezký pátek přeji ::smutny:: vidíte i ten smajlík byl takový krásný, hezky vám zamávám, ale to je prkotina že už takové nemáme . :-\

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 16.3.2012 12:09

TO daisy: http://moje.dama.cz/blog.php?blog=24016

tady mas navod, jak v Mozille vycistit i docasne soubory, cookies nestaci

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 16.3.2012 11:58

TO daisy: uz tam bezim :-)

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 16.3.2012 11:57

TO evelyn.admin: tak zde to také trvalo déle,ale ne až tak moc, jinak mám Mozilu a vyčištěný cookie :-\

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 16.3.2012 11:56

TO evelyn.admin: Hezký den, právě jsem psala příspěvek do diskuze a určitě to trvalo tak půl minuty než se načetl, možná by to chtělo zkusit u nás u děvčat nad 55 http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?id=248041&page=6769&jumpa=1&_fid=5ff8#cmt-29857548

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 15.3.2012 18:42

TO Vlasta: ja se snazim pomoc, pokud nebudete cistit cookies a docasne soubory, nepobezi prohlizec, jak ma, to neni zadny vymysl a zbytecnost.

Pretahovani obrazku nejde, jak to fungovalo za minulych majitelu nevim, ale jinak se vkladaji bez problemu.

Vlasta
Vlasta Poslat vzkaz | 15.3.2012 18:31

Cukís nekukís, to je pro mě velká neznámá, s tím na mě nechoďte, proč to dříve šlo a teď to nejde. Jednoduchá otázka....
...................................................................................................................................Pomalé načítání je jen někdy, ale nám se tímto ztrácí příspěvky a to dřív nebylo... ...................................................................................................................................No u minulých majitelů šlo přetáhnout obrázek , třeba tady vedle máme Veroniku,
klikly jsme na ní a pomocí kurzoru přetáhly do příspěvku. A dalo se tak přetáhnout
i více obrázků, třeba tři. Daly se pak v příspěvku zmenšovat a nebo zvětšovat.
...................................................................................................................................

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 15.3.2012 18:15

TO Vlasta: fakt zadne pomale nacitani nepozoruju. O uprave textu se poptam, vkladani obrazku nerozumim. Muzes to popsat bliz?

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 15.3.2012 18:14

TO Vlasta: zkousim dlouhy prispevek pres mozillu:Nejspíš každý již narazil na pojem cookies, ať už při webovém surfování nebo čištění počítače. Názory na jejich (ne)bezpečnost se liší, k dispozici jsou i specializované nástroje.

Soubory cookies jsou na pevný disk automaticky ukládány s nastavením stránek vzdáleného serveru a slouží především k zapamatování některých voleb. Díky nim tak například při opakované návštěvě webové stránky nemusíte znovu zaškrtávat požadované položky, nastavovat styl zobrazení apod. Z druhého pohledu jich však lze také zneužít pro vystopování navštívených stránek a zadaných údajů, server si do své „sušenky“ může uložit prakticky cokoliv. I když je práce s cookies omezena jen na konkrétní web, pro který slouží, a lze nastavit různé časy expirace, vznikla celá řada nástrojů pro jejich procházení a více či méně ruční čištění ze strany uživatele.

Jedním z oblíbených programů pro hromadnou správu je například Cookienator, který se zaměřuje hlavně na potenciálně nebezpečné cookies všech nejrozšířenějších prohlížečů. Zvládne tak Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Operu a Safari, případně citlivé údaje Adobe Flash Playeru. Základem je sledování zdroje cookies, a pokud dojde ke shodě s centrálním blacklistem, je cookie označena za nebezpečnou. :-)

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 15.3.2012 18:13

TO daisy: ani tady nemam problem, napis tady pokazde, okamzite, kdy to zacne delat, pak by probramatori mohli kouknout, kdyz vas bude vic, co budou mit stejny problem :-\

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění