Diskuse: Děti a punčocháče

Řadit:
65
Kamarádka nemá fotografii.
pedys67 Poslat vzkaz | 5.10.2006 16:39

Tak dělají se i silonky  ty jsou podpůrné proti křečovým žilám  a ty mám nejraději ,vyrábí je firma Aries,www.ariesmoda.cz ale jsou s příměsí bavlny a vyrábí je firma elite na tu neznám internetové stránky,ale dělají se i celobavlněné jako dámské ty dělá loana www.loana.cz těch punčocháčů pro pány je spousta

| 5.10.2006 15:50

Tady se člověk vážně dozví něco nového, taky jsem nevěděla, že chlapi nosí punčocháče. A z jakého materálu jsou vyrobené? To asi nebudou jako  ty ženské ze silonu. A to je běžně k sehnání? A mohla bych se zeptat, kolik je ti let? jestli to jako není až pro starší ročníky.

pedys67 Poslat vzkaz | 5.10.2006 14:36

Ale jo z mého okolí nosí dost chlapů punčocháče odtoho dělají pánské.A aspoň nemusím nosit ponožky.

lenka Poslat vzkaz | 5.10.2006 08:39

Když je zima, tak místo punčocháčů nosím pod kalhoty tenké leginy....jinak chlapy jsem v punčocháčích zatím neviděla, ale chápu, že teplo je přednější.

pedys67 Poslat vzkaz | 4.10.2006 20:27

Vážené dámy pomalu se k nám vkrádá zima a máme tu dilema jako každou zimu dávat dítěti punčocháče nebo ne jak to řešíte??Osobně si myslím že dávat protože je sám v zimě nosím.Ják to řešíte prosím Vás Vy.A nosíte v zimě punčocháče i vy dospěláci nebo jsem divnej??

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění