Diskuse: Děti a punčocháče

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
Anetaslad Poslat vzkaz | 10.10.2006 15:18

Mno já děti nemám,ale myslím že bych jim punčocháče dávala.Já jako malá jsem je taky nosívala.A musím se přiznat,že je nosím do dnes.Jsem totiš velká zmrzlina,tak když je ráno takhle zima tak si silonky oblénu.

pedys67 Poslat vzkaz | 5.10.2006 16:43

Nevím co je u tebe starší ročník to opravdu nechápu mě je 40let.Jo a ty punčocháče jsou běžně v prodeji.takřka ve všech obchodech s punčocháčí.

pedys67 Poslat vzkaz | 5.10.2006 16:39

Tak dělají se i silonky  ty jsou podpůrné proti křečovým žilám  a ty mám nejraději ,vyrábí je firma Aries,www.ariesmoda.cz ale jsou s příměsí bavlny a vyrábí je firma elite na tu neznám internetové stránky,ale dělají se i celobavlněné jako dámské ty dělá loana www.loana.cz těch punčocháčů pro pány je spousta

| 5.10.2006 15:50

Tady se člověk vážně dozví něco nového, taky jsem nevěděla, že chlapi nosí punčocháče. A z jakého materálu jsou vyrobené? To asi nebudou jako  ty ženské ze silonu. A to je běžně k sehnání? A mohla bych se zeptat, kolik je ti let? jestli to jako není až pro starší ročníky.

pedys67 Poslat vzkaz | 5.10.2006 14:36

Ale jo z mého okolí nosí dost chlapů punčocháče odtoho dělají pánské.A aspoň nemusím nosit ponožky.

lenka Poslat vzkaz | 5.10.2006 08:39

Když je zima, tak místo punčocháčů nosím pod kalhoty tenké leginy....jinak chlapy jsem v punčocháčích zatím neviděla, ale chápu, že teplo je přednější.

pedys67 Poslat vzkaz | 4.10.2006 20:27

Vážené dámy pomalu se k nám vkrádá zima a máme tu dilema jako každou zimu dávat dítěti punčocháče nebo ne jak to řešíte??Osobně si myslím že dávat protože je sám v zimě nosím.Ják to řešíte prosím Vás Vy.A nosíte v zimě punčocháče i vy dospěláci nebo jsem divnej??

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění