Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
32308
Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 8.12.2016 08:46

Hezký den přeji všem Květuškám co tady chodí. Hodně zdraví a štěstí. Taky vám ostatním krásný čtvrtek.

Nevím jak u vás, ale u nás je na chodnících náledí. Z okna jsem viděla jak šly děti do školy a padaly jedno po druhém.

Tak jsem pejska nepustila ze zahrady.

Dávejte na sebe pozor. Ještě že na injekci jdu až zítra. Dnes nevystrčím nos z baráku.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 8.12.2016 08:28

Přeji hezké dobré ráno. Květuškám k jejich dnešnímu svátku všechno nejlepší ,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti. flower

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 8.12.2016 08:17

Květuško, a nejen tobě, ale i ostatním Květám, které dnes slaví svůj svátek, přeji všechno to nej, nej, nej..... Užijte si to v pohodě a bez stresu. :-))

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 8.12.2016 07:01

Květušek sem chodí víc , tak posílám přání všeho dobrého Všem. :-* flower flower flower

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 8.12.2016 06:57

Přeji vše nejlepší k Tvému svátku. :-* flower

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 8.12.2016 06:55

Přeji dobré ráno.Včerejší odpoledne se jako vždy vydařilo. Dnes odpoledne přivezou malého na spaní. Mladí pojedou nakoupit. Večer už mu bylo lépe a ptal se kdy pojede k babičce. Počítala jsem, že pojedu do města, tak bude změna. Upeču dopoledne v. rohlíčky, aby bylo něco ke kávě. ;-) Každý rok objednáváme kuřata, tak aby v říjnu začaly nést. Slepice v tu dobu přepeřují. Letos začínají nést pomalu. :-(

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 7.12.2016 17:23

Hezký večer.

Dnes byl krásný a slunečný den. Ráno jsem jela na injekci, ale dnes to opíchaní bolelo !

Cestou jsem koupila u pekaře hotové malé laskonky, pak jen udělám pařížský krém a slepím. Letos jsem si je sama nepekla. Už jsem toho pečení za dva dny měla až nad hlavu!

Zítra budu vařit tak, abych měla obědy alespoň na 3 dny. Mám tady krásný libový bůček, tak ho udělám z jednoho hrnce. Bůček nakrájím na kostičky, posolím, hodím kmín a pepř na to nakrájím cibuli, pak vrstvu papriky a vrstvu rajčat. Nepodlévám vodou, nemíchám, přikryju poklici a dám na hodinku a půl na plotnu. Pusti to svou šťávu a teprve když je to hotové , tak zamíchám. Mám to ráda a je to skoro bez práce.

Teď když jsem sama, tak si vařím jednoduchá a rychlá jídla. A vždycky tolik, abych nemusela vařit druhý den. Dříve jsem byla v rodině vyhlášena kuchařka. Ale teď vařím s fantazií jen když zvu někoho na oběd.

Hezký večer.

metlarka
metlarka Poslat vzkaz | 7.12.2016 16:33

TO MarjánkaM: Doporučuji na noc protézu nedávat aby se to mohlo hojit,vyhledat zubaře a trvat na opravě.Nejlepší by bylo přímo v zubní laboratoři která ji zhotovila,odeslat musí lékař,pokud je v blízkosti,vlastní zkušenost.
Rada pro všechny-zubní náhrady i další zubní práce se dají reklamovat,
proto je nutné hned po zhotovení tuto používat,není vyjímkou že se musí několikrát upravovat.

marcipka☺marcipán

Zdravím děvčata. Právě vařím moravského vrabce se zelím. Už na zítra, protože pojedeme do marketů a za bratrem. Také se podívám do Zeleniny. Mají tam ovoce, zeleninu z Klášterce nad Ohří - dobré ceny i kvalita. Malvína asi už tuší, že zítra budou doma samotinké. A už hned píše Ježíškovi. Pa a mějte se

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 7.12.2016 11:52

TO Koliduš: Liduško, když jsem chovala slepice, tak každý rok přestanou nést vejce od listopadu do února. Já jsem to řešila nákupem nových kuřátek brzy na jaře každého roku aby začaly snášet právě v době, kdy ty loňské měly pauzu.

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 7.12.2016 11:44

Všem vám přeji pěkný den.Taky tu máme mrazík,ale svítí.Trošku nasněžilo a zamrzlo,takže je venku nádherně.Taky už peču,moc se mi nechce,ale něco být musí.Radši si dám nějaké masko a tomu cukroví se budu vyhýbat,jen by kila přibývaly.tak si užijte pohodičku hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 7.12.2016 11:20

Příjemné dopoledne,děvčata, :-) ,
tak u nás opravdu sluníčko svítí,teplota -2°C.A hned je veseleji :-) .
Už jsme po obědě,vařila jsem jenom bramborovou polévku,ze včera zbylo rizoto,to se sní k obědu.A k večeři bude sýrovo-česneková pomazánka.
ALI,jsi šikulka clamp clamp clamp ,taky už se musím postavit k troubě.
LIDUŠKO,to bude dnes Mikuláš nadělovat?Hezké posezení a zábavu přeji ;-) .
VIKY,nám tu straky chodí před okny po dvoře.A všechny malé ptáčky odeženou :-( .
MARJÁNKO,s těmi zuby si dojdi co nejdřív,práce v dílně počká.Neumím Ti poradit,nesetkala jsem se s tímhle :-! :-\ .
Blíží se poledne,přeji vám dobrou chuť k obědu :-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 7.12.2016 10:41

Svítí sluníčko. To je hned vidět nedostatky v úklidu. :-( Běžný úklid je hotov a dokonce řádně vyvětráno. To mi vadilo nejvíc. Mám ráda svěží vzduch. K obědu udělám minutku. Zbývá mi dost knedlíků, tak budou s vejci. Sice moc slepičky nenesou, ale co, jednou se můžeme rozšoupnout. ;-) Máme hodně slepic a děda sebere 4 -7 vajec denně. :'( Co se poptával, tak nenesou v okolí nikomu. Prý je to počasím. Co vaše slepičky, snaží se? :-\ Marjánko, tu bolest dásní nezávidím. :'( Nemám radu, nemám zatím zkušenost. Mám jen udělaný můstek na pevno a ten nezlobí. Jen jednou mi vypadl. :-D Ati, co nervíčky, pracujou? Jako mladé mi stěhování nevadilo, ale teď? To bude jednou dílo. =-O

DIS
DIS Poslat vzkaz | 7.12.2016 10:39

Dobré dopoledne.Slunečno -1st.K obědu bude rybí filé a brambor.Alice hned bych si dala ke kávě,ale budu zase dělat koláče a vánočku.Přijedou pubertáci a to oni mají rádi.Drobné budu péct až tu bude klid.Ati přeji at to stěhování přežiješ v klidu a ve zdraví.Liduš je dobře,že mamka s mladým zůstala doma ony ty děti se lépe uzdravují,když mají u sebe rodiče.Ale někdy to nejde v dnešní době často zůstavat doma jinak přijdou o práci.Jede mi to tady hrozně pomalu můžu si dát kafe než se přihlásím a než to najede na stránku.Pěkný den.

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 7.12.2016 09:38

Přeji hezký den, dnes jsem hned ráno slepovala cukroví a máčela v čokoládě. Ale nějak na to sladké pořád nemám chuť, takže je dobře, že jsem dělala jen pár kousků. Ještě akorát něco nepečeného. :-\

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění