Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Když jsem ráno poslouchala zprávy, tak mi to připadá, že se počasí zbláznilo. V pondělí je první máj a pořád nemůžeme schovat zimní bundu a zimní boty. Je to fakt vléz za kamna. Dalších pár pranostik, podle kterých by se mělo urodit víno. Tak uvidíme.:
Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.
Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.
Pakli mokrý a zimavý duben, jest úroda na víno.

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 28.4.2017 09:15

Dobry den vsem, hlavne bez tech pohrom, ktere nam pocasi nachystalo. Cekam PPLku, je patek tak by mohli prijet driv, ale venku mne to moc netahne v tom pocasi. Budu se tesit na radostnejsi zitrky. :-D hello

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 28.4.2017 08:32

Celou noc bušil déšť do oken a na parapety. Teď je to stejné. Obloha je zamračená a vypadá to , že bude pršet celý den. Psa by člověk nevyhnal ven. Tak jsme službu odložily na poledne. Musíme stihnout sestru v ordinaci, aby nám předala recepty.

Ještě že nemám za nebo před domem žádnou strouhu, protože Opavice je už pořádně rozvodněná.

Už včera stála voda na polích, tak nevím, jak to tam vypadá dnes. V zahrádce na trávníku čvachtám a pejsek se dere domů. Na domě souseda vylezly mokré fleky až po okna. Zase budou všude uvnitř stříkat Savo proti plísním. Pak se tam nedá dýchat. Už by mohlo prosvitnout sluníčko aby mohli otevřít okna dokořán.

Poobědvám kolem jedenácté hodiny a pak pojedu do města. S dcerou se pak svezu zpět domů. Mám v plánu k večeru upéct pár závinu, sousedé už vyklízeli ze sklepa jablíčka, tak mi donesli plnou velkou tašku. Jsou ještě celkem jakž takž, ale už se scvrkávají. Ze zbytku si uvařím přesnídávku.

Přeji vám klidný den. Taky mně zmizely kontakty a nevím , jak na to. Marcelka by mohla pomoci.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 28.4.2017 07:50

Dobré ráno.U nás prší,ale jak čtu na seznamu zprávy tak v jiných krajích naší země je katastrofa se sněhem a stromy.Kousek od nás také je plno sněhu.Včera večer jsem si ještě upekla maso a dnes dopoledne mám vyřizování ve městě tak abych nemusela tak spěchat.Muž udělá jen přílohu.Přeji příjemný den i když ta příroda nám dává pěkně zabrat.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 28.4.2017 07:36

Hezké dobré ráno i celý den. Děvčata ,kontakty ,která jsem neměla zařazené podle jména tam taky nemám. Nebo nevím ,kde je mám hledat. Pořád něco nového na nás zkouší. :-(

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 28.4.2017 07:18

Dobré ráno. Sněží a pořádně. V naší nížině jsem to už nečekala. :-X Muselo sněžit celou noc, protože je úplně bílo. Koukla jsem na čapí hnízdo a je mi jich líto. Jenže, je to příroda a ta je někdy krutá. :'( Adresy se mi nevrátily, musím si těch pár posledních najít v odeslaných. :-\ Usnula jsem na vavřínech a bylo to tvrdé probuzení. :-( Žádný internet, ale sešit a tužka je nejjistější. Dnes přivezou malého. Včera ve škole upadl a urazil si špičky předních zubů. Ráno pojedou k zubaři a potom ho přivezou sem. Kyselka zbyla od včera. V plánu je br. guláš, ten může.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 27.4.2017 20:45

Už jsem vyzkoušela všechno mám jen 4xemail ještě,že jsem ty hlavní měla v archívu tak jsem si to hned opsala do sešitu.Zítra tam už nemusí být žádná adresa,když jsou tak aktivní.metlarko včera jsem se divila,že Lidce to nejde a dnes jsem na tom stejně.Příjemný večer.

metlarka
metlarka Poslat vzkaz | 27.4.2017 20:15

TO DIS: Klikněte přímo na -komu-pak už jeďte v adresách,aspoň mi to tak jde.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 27.4.2017 19:48

Děvčata zuřím tu.Zůstaly mi jen 4 email.adresy.Asi je někdo na něco potřeboval.Asi nové koště dobře mete nějakej nováček se předvedl. :-X

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 27.4.2017 18:44

TO jana50: :-D :-D :-D :-D :-D ;-) Tak to není moje vina. Bude nás víc. To je ono!

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 27.4.2017 18:42

To jsem dělala když se mi nepovedlo rolovat až na konec. Hned se mi napsala celá adresa. Večer se na to mrknu a uvidím co se dá dělat. Já jsem ÚB, tak nikam jinam nechodím, jen na seznam. :-[ Jinak souhlasím s názorem. Než si člověk něco uloží do hlavy, je všechno jinak. A ty změny dělají proto, aby bylo vidět, že něco dělají. devil Počasí je na prd, tak se motám a trochu dodělávám resty. Ale nepřeháním to. ;-)

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 27.4.2017 18:35

Ježkovy voči,z kontaktů mi teď ponovu zbyla jedna,jediná adresa.
To rolování -vyhledávání adres bylo fajn. Teď,když odpovídám na email,to je bez problémů.
Ale když email přeposílám,to je horor :-@ .Někdy se mi adresa objeví,že vytisknu první dvě začáteční písmena,ale častěji se mi to nedaří :-( :-( :-( . Přeji vám dobrou noc hello

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 27.4.2017 18:17

U nás dnes bylo hrozné počasí . Chvíli lilo jako s konve, chvíli padal sníh, bylo zima skoro na zimák a tak to šlo celou noc i den.

Taky já jsem dnes byla objednaná ke kadeřnici, cesta k ní byla hrozná. Když jsem přijela domů, tak jsem pustila topení na plné pecky, lehla si pod deku a usnula jsem jako špalek. Poslední dobou nějak v noci špatně spím, což se mi nestává často.

Zítra musíme na službu, potřebujeme vyzvednout recepty u lékaře a pak léky v lékárně. Taky trochu uklidit a vyluxovat. Vidím to tak na dvě až tři hodiny.

Jinak se nic nového neděje a to se cení.

Přeji vám hezký večer a konečně už krásné jarní dny.

marcipka☺marcipán

TO helena.07: Helí, takhle také dávám adresy, že vypíšu KOMU: začáteční písmena a nijak nelovím. Nevím, jak to dělá Liduška, uvidíme. Třeba jí to pomůže :-) vidíš, jaký máš dobrý nápad. Nebo jestli Liduška nemá ještě někde jinde založený účet, třeba na gmailu? Ale to by asi už prohlédla, že je tam má.

helena.07
helena.07 Poslat vzkaz | 27.4.2017 17:51

TO jana50: Jani ty adresy tam někde jsou ,ale nezobrazují se.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění