Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38859
iwi
iwi Poslat vzkaz | 20.10.2017 09:54

Pěkný pátek :-) ráno bylo jen 5°C , už svítí sluníčko a oteplilo se. Mě bolí dnes záda, ani se nemohu ohnout. To bude asi na změnu počasí. K obědu jsou výpečky s bramborem a hráchová polévka. Jdete někdo k volbám?

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem, máme mlhavé ráno. Dnes bude smažené rybí fillé, brambory a jablečný kompot. Polévka zeleninová zbyla ještě od včera. Už mě pár dní bolí záda, tak mě muž namazal bylinkovým gelem, tak jsem zvědavá jestli to pomůže. Mějte hezký den i celý víkend. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 20.10.2017 08:51

Všem vám tady přeji hezký den. U nás je zatím poprvé slabá mlha, jen tak hodně slabá. To by mělo za 100 dnů sněžit, tak to vychází na konec ledna. Na 10. hodinu jdu na pedikúru a cestou si vyberu důchod a zastavím se v Penny pro menší nákup. Mám napsané asi tři věci, ale dopadne to asi jinak, znáte to každá z vás. Ve středu jsem byla na procházce se svými 2 spolužačkami. Už kdysi jsme se občas šly projít, ale pak jsem měla cestování s mužem, a tak se to nekonalo. Byla jsem hodně ráda, že mě vyzvedly a dvě hodinky jsme lážo plážo chodily. Něco málo jsme poklábosily a asi si to brzy zopakujeme. Alespoň bych se dostala častěji ven. Jinak samotné se mi moc nechce. Na dnešní odpoledne jsem pozvaná na zeťovy narozeniny, tak se budu mít. :-)) <:-)

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 20.10.2017 07:40

TO llenka: Hezké dobré ráno. Lenko, já dělá místo knedlíků roládu. Pak roládu. po uvaření nakrájím na plátky. Myslím si ,že to uzené maso není tak vymočené a hlavně je to rychlé. :-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 20.10.2017 07:13

Posílám vám ranní pozdravení a přání hezkého podzimního dne.Dnes budu vařit k obědu plněné bramborové knedlíky uzeným masem. Je to trochu pracnější jídlo, ale dobré. hello hello hello hello

Miška
Miška Poslat vzkaz | 19.10.2017 17:53

Přeju hezký podvečer flower

Můj nick je trošku zavádějící, svátek mám 3. srpna ;-) , ale děkuju flower

♥Jarka*Alice♥

Pro Michaely a Michaly

♥Jarka*Alice♥

TO Koliduš: Ywet sice psala, že se odmlčí, ale neuvedla žádný důvod. Možná jen někam odjela, kde není připojení. :-\

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 19.10.2017 16:18

Přeji také příjemné prožití svátečního, slunečného dne a hlavně zdraví Všem Miškám a Michalkám. ::pripijejici:: flower

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 19.10.2017 16:14

Dobré odpoledne, den se zase udělal po ranní mlze krásný. Nějak se začínám zadrhávat. Asi mám reakci na magnety. Vše mi dlouho trvá a jsem taková vláčná. :-( Včera jsem si zase udělala procházku a to nebylo dobré. Mám radost, že mi to pomáhá, ale nesmím to přehánět. :-! Děda si včera koupil kachnu, tak máme jídlo na tři dny. :-D Myslím na Ywett, zdá se, že asi už má operaci za sebou. Proč by psala, že se nějaký čas odmlčí. :-\ Jezdím teď často do města, pokaždé někdo známý jede, tak se aspoň seznámím s tím, co se vsi děje. ;-) Nedaleko nás bydlí paní a ta jde příští týden na operaci s kolenem. Aspoň budu mít čerstvé zprávy. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 19.10.2017 16:04

Dobré odpoledne.Máme slunečno 16st,ale dopoledne byla hustá mlha.Byli jsme s mužem v Olomouci potřeboval koupit něco na prahy u dveří a těsnění ke sprcháči,ale nikde nic nebylo.Budeme muset objednat přes internet.Donutila jsem ho koupit si zimní boty .V akci jsem koupila lískové oříšky,mandle ,rozinky a čokoládu na vaření.Také jsem si koupila malou kateřinku v květináči kytkám já nikdy neodolám něco menšího si musím vždy odvézt.Michaelám přeji vše nejlepší k svátku.

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 19.10.2017 15:18

Na kaficko chodi obcas Miska, dnes ma svatek Michaela, tak vsechno nejlepsi k svatku flower . Snad jsem to nepopletla. :-\

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Muž jel ještě na houby, já musím k zubařce, tak jsem tentokrát do lesa nemohla. Zatím je mlhavo, tak uvidíme jaké počasí se vyklube. hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.10.2017 08:16

Hezký den vám všem tady na kafíčku. Tak jsem si včera uděla radost a koupila jsem si nové boty, takové podzimní.Copak, že mě padly do oka, ale hlavně jsem se do nich pohodlně dostala.Věkem se mě nějak rozšířila noha a mám někdy problém boty nazout. Za mlada jsem pořád chodila v botách na podpadku, do práce a i v práci, nosila jsem i kozačky na podpadku. Teď už dávám přenost pohodlí.A taky jsem si koupila halenku, takovou k riflím. Když jsem v obchoďáku procházela ty různé krámky, tak musím říct, že veškeré zboží je zaměřené hlavně pro mladé, sehnat dobře padnoucí a elegantní kalhoty a nebo třeba rifle, aby neměly úzké a nebo roztrhané nohavice, je někdy problém. No ale co ,kdo hledá najde :-D , někdy. :-D Dnes k obědu uvařím kuřecí masíčko se zelenonou, hlavně papriky,rajčata a cuketa a k tomu těstoviny. V Lidlu je italský týden, tak jsem si tam pár balíčků nakoupila. Nechám se překvapit jak to bude chutnat.Mějte se krásně a kde vám svítí sluníčko, tak si ho užívejte, tady je zatím mlha.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 19.10.2017 08:09

Dobré ránko :-) u nás je mlha a asi skončilo pěkné počasí :-X Obloha je šedivá , ale co chci, však je říjen :-D Dnes budou k obědu špagety.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění