Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 19.7.2017 13:52

TO jana50: Jani, to budeš plést svetr Ferdíkovi?

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 19.7.2017 13:49

TO Dana51: Ach jo,vylitá marmeláda na sektorce,tak to je hodně nepříjemné. A to natolik, že si myslím, že už máš na delší dobu vybráno.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 19.7.2017 13:32

TO llenka: No víš, abych byla upřímná, už mě štvalo se s tím každý den česat.Mám hodně vlasů, jsou tvrdé jako hřebíky a když jsem je nechala v culíku, píchaly mě do zad.Tak nezbývalo než ten drdol. Včera jsem přišla od kadeřnice spokojená.Zato dnes ráno!!!! Moje vlasy vypadaly jak rozkopnutý drn.Taky by se daly přitovnat ke stojícím vlasům děda Vševěda:A bude hůř!!!!

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 19.7.2017 13:21

Zdravím vás a přeji pohodové odpoledne. U nás je, asi jako tomu je všude, vedro k zalknutí. Amálka chce jít na procházku a nic není platné, že jí slibuji prochajdu až k večeru.Jí na rozdíl ode mne vedro nevadí.Namlsala se, když tady byl syn.Vzali jsme jí s sebou na projížďku okolím a jí se to moc líbilo. Nemá to být, ale měla jsem ji na klíně a ona celou dobu se zájmem sledovala míjející krajinu.Kde se nám to líbilo, tak jsme zastavili a udělali si s Amálkou delší procházku.Však taky, když měl syn odjet, Amálka do mne žďuchla čumajdou, běžela k autu a zase zpátky ke mně, což znamenalo - pojď, jedeme spolu zase někam na toulačku. Měla bych něco užitečného dělat, ale přiznám se, je mi nějak smutno a do ničeho se mi nechce.Budu ještě chvíli na PC a snad mě to přejde.

♥Jarka*Alice♥

Včera mě honila mlsná, ale chtěla jsem něco zdravějšího, tak jsem si udělala jednu skleničku jablečné nutely slazené medem. Po troškách ji pojídám, ale musím se krotit, jinak bych ji byla schopná sníst na posezení. :-D Na tu jednu skleničku asi 300ml jsem použila 2 velká jablka, oloupat a nakrájet, rozvařit s troškou vody, pak pčidat vrchovatou lžíci kakaa a med podle chuti asi 2 lžičky. Rozmíchat, rozmixovat, dát do skleničky a horké jsem otočila vzhůru dnem a nechala vychádnout. Ráno jsem hned ochutnala a uložila do lednice. Kdo chce může si přidat tři čtverečky čokolády ( jeden páseček) na vaření nalámané na kousky před mixováním a nechat rozpustit za mírného varu a míchat. Toto je můj upravený recept, originál najdete třeba tady, je všaj s cukrem.http://www.recepty.cz/recept/jablecna-nutela-3546

DIS
DIS Poslat vzkaz | 19.7.2017 09:36

Dobré dopoledne.Slunečno 21st.Škoda,že to vedro nejde uschovat na zimu.K obědu na přání budu dělat palačinky už se těším jak se taky budu smažit.Po včerejší procházce po městě jsem jako polámaná.Bolí mne všechny klouby ač jsem nic nedělala.Nyní oba sedí u tabletu a čekají na dědu až se vrátí z nákupu a půjdou na hřiště dokud není takové vedro.Já mám hlídací směnu po obědě.Nechte si dařit děvčata.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 19.7.2017 09:06

Hezké dobré ráno. Dneska se mi opravdu daří. Včera jsem dělala z černého a červeného rybízu marmeládu a do rána mi neztuhla jak bych chtěla. Dělám ji z Gelfixem a stejně to neztuhlo. Tak jsem ráno ty větší sklenice otevřela znovu přidala Gelfix. No samozřejmě jak jsem pospíchala tak jsem jednu sklenici převrátila polila sektorku :-( :Hlavně ,že jsem si to nevylila na nohy. Hned bylo co dělat. Myslela jsem si ,že mně trefí. No prostě ,když se daří ,tak se daří. :-D Dneska k obědu bude smažený květák a ještě si udělám pro sebe Mexickou polévku. Děti jí nemusí. Mějte se hezky a já jdu něco kazit

iwi
iwi Poslat vzkaz | 19.7.2017 08:25

Pěkný den přeji, tak nám opět nastanou vedra. Dnes musím na injekci k ortopédovi, už tam chodím půl roku a moc to nepomáhá. Taky pochodím po obchodech, navařeno mám. Včera byl segedínský guláš a zbylo i na dnes, jen koupím knedlík. <3

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.7.2017 08:23

TO Ywett: Ywett, tak změna účesu i to je někdy potřeba. Já jsem nikdy dlouhé vlasy neměla,když jsem byla mladá, tak jsem nosila natupírované vlasy, to bylo ještě na střední a pak v sedmdesátých letech přišla trvalá. Dnes už si trvalou nedávám, ale mám ráda vlasy upravené. :-) Jo a vydrž s tou dietou.Taky se snažím, ale moje dieta spočívá v tom, že jsem si zmenšila porce a vyhýbám se sladkému a bílému pečivu. No jsem sama na sebě zvědavá, ale musela jsem něco začít dělat,prože mě štve jak jsem v některém oblečení natěstnaná :-D :-D :-D měj se krásně.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.7.2017 08:14

TO jana50: Jani, děkuji za odkaz. Já jsem kdysi děla něco podobného jen jsem nevěděla, že se tomu říká americké okůrky. To je tak jako ty americké brambory, když jsem ten název poprvé viděla v restauraci na jídelním lístku, tak jsem si předtavovala něco extra a oni to byly brambory tak jak je dělávala doma už moje mamka. No stačí tomu dát světový název a je to :-D :-D :-D Ale za ten odkaz ještě jednou děkuji.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.7.2017 08:06

Dobré ráno, všem na kafíčku. Tak jsme se včera vydali na menší výlet, stavili jsme se na obědě a domů přijeli odpoledne. Bylo to příjemné a dnes budeme doma. Já se chystám na úklid a gruntování koupelny.Dopoledne to musím všechno zvládnout a pak už bude jen sezení pod pergolou. K obědu mám dnes v plánu ugrilovat maso a k tomu zeleninu.Stejně jsme pořád venku, tak místo večerního grilování, bude obědové.Tak se mějte všichni krásně a užívejte sluníčka. hello hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 19.7.2017 07:12

Přeji dobré ráno. Zjistila jsem, že se i jinak hledají obrázky. Uvidím, jak se mi sem obrázek vloží. Zkoušela jsem jeden a něco mi to psalo anglicky. :-( Pomalu mi to načítá. Růženko, asi to není žádná sranda, když se s tím i odborník docela trápil. Jsem zvědavá, jak si s tím poradí syn, až přijede. :-! Zkoušela jsem stáhnout fotky co mi poslala neteř a nejde mi to. Zlatá W7!

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 18.7.2017 22:03

Jani skáče mi tam pořád nějaká blbá reklama a tak Ti přesně napíšu co jsem dala do hledáčku. HAJANY-Zvířata-2 návody pro pletený svetřík pro psa. Tak ať se podaří.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 18.7.2017 21:58

TO jana50: http://www.chihuahuatym.cz/ostatni/svetr/svetr.php Jani zkus tenhle odkaz. Kdyby Ti to nešlo otevřít tak bych Ti to napsala přesně jak jsem to našla já. :-) hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění