Cítíte se z jakéhokoliv důvodu sami???Je tu někdo takový,kdo by si chtěl o tomdle tématu popovídat??? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Cítíte se z jakéhokoliv důvodu sami???Je tu někdo takový,kdo by si chtěl o tomdle tématu popovídat???

Diskuze

Cítíš se sama,
kamaradka
| 6. 7. 2010 10:57
ráda si budu povídat o všem možném.
Ahoj Avanko,
voda
| 13. 6. 2010 22:19
také se někdy divím, co mi vlastně schází, když mám dost známých, velkou rodinu a přesto mám radost z povídání a dopisů vlastně neznámých lidí. Asi se stále víc uzavíráme a pak máme radost z milých slov.
samota
avanka
| 13. 6. 2010 20:01
Ahojky všem, jsem tu dnes poprvé a zaujalo mne spousta témat. Vaše samota je i mně někdy blízká, v tomto období,kdy sluníčko naše duše prohřívá je jen ojediněle,ale v době podzimu izimy mě to provází snad každý den.


Myslím, že mě to potkalo v období té zvláštní 40cítky a zatím se toho nějak nedokážu zbavit.

Možná to všechno moc prožíváme a není k tomu jediný důvod.Když se propojíme, bude nám jistě líp.

zdravím a posílám skvělou náladu I.
lennka
anonym
| 21. 3. 2009 19:11

ahojík,budu ráda,když se stavíš a můžeme pokecat o čemkoliv,já jsem teď získala vrbu,super kámošku,ale vidíme se jen občas,jinak si telefonujeme.Spousta věcí mám také v sobě,teď mi třeba máma psala,že umřel soused,před tím pejsek,pak před rokek a něco můj táta,tak je mi občas nějak smutno.
Kamma
anonym
| 20. 3. 2009 19:48



,Tvůj králíček je úžasnej,mám zvířátka moc ráda
Kamma
Kamma
| 20. 3. 2009 19:25
Ahoj ve spolek, tak už je tu zase víkend, což je určitě moc fajn.. počasí sice jako v zimě a přitom právě vchází jaro...
no ale to nikdo neovlivní, je však škoda, že počasí ovlivní naši náladu a taky se neumíme bránit...
tak se nedejte holky, až vykoukne sluníčko, pousmějem se i my všichni maličko a nastavíme mu tvář...

Ten králik dostal jméno Fído a je mazel, co kouká s náma na telku a kadí na záchodek v kleci, no prostě bomba, klec skoro nezavíráme, jen když jdeme pryč... foto přikládám a všem, kterým je smutno, ouvej i občas parádně doporučuji, je to milý společník a přitom nenáročný...

Mějte se holky a pěkný víkend... ahoj Kamma
Krásný den
rozalie224
| 20. 3. 2009 17:15
čím jsem starší ,tím jsem ráda sama .Je to uvolnění
od všeho co mě tíží.
Nejvíc pomůže procházka lesem.
LENNKA
lennka
| 20. 3. 2009 16:37
ahoj tak to jsme ve stejne situaci. přatele mam ale nemužu se jim sveři což je špatne tak to mam v sobe jak jsi na tom ty
LENNKA
lennka
| 20. 3. 2009 16:37
ahoj tak to jsme ve stejne situaci. přatele mam ale nemužu se jim sveři což je špatne tak to mam v sobe jak jsi na tom ty
popovídat
xanada
| 11. 3. 2009 21:50
ahoj holky,to je počasí jak v dubnu-déšt,sluníčko,sníh.Ještě že vím,že jaro musí přijít.Mám teď moc starostí,řeším nějaké spory se stavební firmou,čeká mě oprava odpadu v bytě a ještě bych chtěla vymalovat.K tomu budu platit zubaře-odhad 12 000.Kč.Holt budou zuby,nebude dovolená.Alspoň že už přijde jaro...A co vy-jak dopadl pohovor o zaměstnání,teď není moc vhodná doba na hledání místa.
Kamma
anonym
| 7. 3. 2009 19:56

,já jsem taky v březnu a králíček musí být super,kdyžtak pošli fotku ,já si pamatuji,že jako dítě,jsme měli buď morče nebo křečka,děti od bráchy ty mají před psem,co mají ,měli taky králíka,já si to pamatuji,že ho dali mámě do ložnice a on tam dělal bordel celej večer .
ahoj všem
Kamma
| 7. 3. 2009 10:49
Tak dneska je teda venku děs, taky u vás tak prší..?
je sobota, víkend v plné proudu, copak děláte všichni v tom deštivém čase..
já teda chystaám malou oslavu, dcerka má 8.3. 8let, dojedou babi a teta, tak bude alespoň veselo. Jako dárek jsme ji koupili zakrslého králička Teddy, zrovínka si zvyká a běha po bytě, večer nechce být sám, tak dojde,lehne si doprostřed obýváků a kouká s náma na telku a to má teprve 6 týdnů, to bude mazel...
tak budu muset jít, chystat odpolední mejdan. Naštěstí nemůsím vařit, jdeme na oběd ke tchýni, ta má narozeniny dnes a pak se přesunem k nám..

tak pěkný víkend všem a zase ahoj holky
Kamma
anonym
| 2. 3. 2009 22:41

,jsem ráda,že jsi napísala a klidně můžeš i častěji,já taky koukám do počítače,kdo tady z diskuzí dorazí .Budu ráda,když se zase objevíš
anonym
| 5. 4. 2019 20:20
Velmi zdravím , ráda bych našla někoho kdo by si rád popovídal / svěřil navzájem. Nikoho v poslední době mám pocit nezajímám, komukoliv z lidí co znám, že jsme toho leckdy zažili - tak je uzavřených a akorát se jim líbí = pokud vymislím nějaký výlet a vše naplánuji. Potřebovala bych si tak popovídat. Kolikrát mi přišlo, že naslouchám a ten druhý z přátelů ne. Jsem sama a když mě někdo trochu nakopne tak jsem něco mezi introvertem a extrovertem (ani jedno ani úplně druhý). Je tady taky někdo, kdo si ráda popovídal a našel vzájemné pochopení. Když je přeci škoda, tady všichni žít jak samotné dušičky. Když by tak někdo měl chuť poznat nového človíčka a popovídat vzájemně. Psychologa nechci ani nějaké prášky. Schází mi si jen popovídat. Lidí jako já věřím, že je víc. Dřív měli lidé víc čas, teď jim stačí občas výlet a pak nic. Je mi 31, ale na věku mi nezáleží kdo by měl chuť si povídat. Raději bych si kolikrát i zavolala, můžu používat služební mobil i pro soukromé účely. Přála bych si, aby se mi někdo ozval a rád si povídal. Už dlouho jsem si pořádně nepopovídala o pocitech a zážitcích v posledním čase Zajímá mě i druhá strana, nepotřebuji jen já. Pokud by se někdo takový našel, napiště mi na můj e-mail: Kro.L.07@seznam.cz Děkuji a snad se spřízněné duše brzy najdeme :)))
Re:
Adla Cvikov
| 23. 9. 2022 19:16
Zdravím, už jsi našla?
sluníčko..
Kamma
| 2. 3. 2009 21:51
jo sluníčko dělá zázraky, přeto, že jsou na obloze i dušičce mraky.. písám jen tak, povzbudit a potěšit písmenkama někoho, kdo se tu objeví, někoho, komu je smutno, tak jako mnoha z nás...
ale den teď bývá příjemnější co, jak se ukazují ty sluneční paprsky... tak ďoufám,že už nenapadne sních nebo mě picne.. mějte se pěkně a zase ahoj.. Kamma
kalkulka
anonym
| 28. 2. 2009 21:46


,já to znám,když je člověk sám a nemá nikoho vedle sebe,žiju sice s přítelem,ale fajn lidičky kolem fakt schází,bráchu mám daleko skoro se nevídáme a máma ta žije svůj život,mám pocit,že je toho na mě někdy fakt moc .Pak stačí,aby bylo venku hnusně a je blbá nálada tady .Kámošky ty píšou nebo volají jen občas,jo přesně,ještě,že to má člověk komu říct.......
Díky
kalkulka
| 28. 2. 2009 20:10
Děkuji za povzbuzení, napsala jsi to pěkně Já budu jen ráda, kdybych si mohla s někým aspoň psát, pořád lepší než úplná samota. Teď jsem si volala s přítelem, tak jsme se bavili, že bysme za sebou jezdili o víkendech (cesta trvá 3 hodiny). Teda pokud bych se dostala do toho města, kam sice moc nechci, ale kde mám aspoň šanci místo najít. Přístí týden po pohovoru budu snad chytřejší. Právě, že mě děsí, že nebudu nikoho znát a nebudu se moct opřít ani o přítele, ty telefonáty jsou fajn, ale po 4 letech ... už je to unavující, po večerech sama, dovedeš si to představit. A brácha půjde do města, kde budu i můj přítel, takže oba dva někde daleko... No zase si říkám, že kdybych přijela za přítelem, spojím to s bráchou... musím hledat pozitiva. Ještě, že existuje aspoň internet a mám to komu říct, teda napsat Člověku se tak nějak "uleví"...
kalkulka
anonym
| 28. 2. 2009 17:44

nesmutni,ono to nějak dopadne,uvidíš,je mi Tě líto,protože vím,jaké to je,když jsi bez kámošek v místě kde jsi, vztahy v rodině na nic,i já si občas připadám,že nic nejde jak má,že ať dělám co chci,tak to jde všecko.........,třeba si můžeme psát a vzájemě se podporovat,když budeš chtít
Další...
kalkulka
| 28. 2. 2009 17:23
Taky si připadám sama, s rodinou mám omezené vztahy kvůli událostem z minulosti, brácha je docela nekomunikativní, jen si píšeme občas sms, problémy musím řešit sama. S rodinou nebydlím kvůli studiu, ani bych doma trvale bydlet nechtěla. Přítele mám, vídáme se občas za týden 14 dní i déle, každý jsme v jiném městě, špatně se to organizuje. Sice bydlím s kamarádkou, jsem za ni vděčná, ale za 3 měsíce končím školu, musím si hledat prácí nejlépe tam, kde je přítel... to je nemožné, kde najdu práci já, nenajde on. Takže se budeme opět vídat nadálku, mám pocit, že to nezvládnu. Navíc budu někde na ubytovně, bez kamarádek, už ted si připadnu sama, natož potom...
Kamma
anonym
| 28. 2. 2009 14:22

,ahojík,doma tak uklid,starám se o kocourka,přítele, občas jezdíme na barák k mámě,ale kámošky místní nějak nejsou,tak aspoň klábosím netově,na tu páteř mám invalidní mám skoliózu,budu ráda,když se ozveš ,i Tobě přeji moc krásný víkend
Ahoj
Kamma
| 28. 2. 2009 08:57
ahoj Radko, pokecík občas chybí to se ví, klidně a ráda si někdy jen tak poklábosím, takže jsem pro, jen mě někdy zlobí tady spojení, nemůžu tu ani písat ani najíd odpovědi, ale však na sebe narazíme...
co děláš celé dny doma, jak ti to utíká, já vím, pořád je co dělat, ale přesto... počítám,že máš asi po operaci zad a co konkrétně, smím li se optat...
tak se zatím měj a pěkný víkend ahoj K.
Kamma
anonym
| 24. 2. 2009 12:33

,já jsem taky doma,takže kdybys chtěla můžeme někdy poklábosit,i mě občas schází pokecík o všem možném,se zádama mám svoje zkušennosti mám na ně invalidní,tak zatím
jen tak
Kamma
| 24. 2. 2009 09:35
Jen tak tu občas nakouknu a čítám... nešlo mi přihlášení, ale dnes se zadařilo, tak vás všechny zdravím...

momentálně jsem doma, čekám na operaci se zádama, ten čas je někdy tak zdlouhavý, hlavně dopoledne, kdy tu nikdo není. Odpo jak dojdou děti, tak je to veselejší, ale i tak, prostě čas se někdy zastaví a když se dozvíte, že už nic nebude takový jako dřív, je to časem k zbláznění, člověk přemýšlí, ale bojovat se s tím nedá, musí jen čekat...
proto je fajn, když jen tak to může napsat, takže zase někdy ahoj a pěkný den vám všem.... Kamma
koukám
anonym
| 17. 2. 2009 16:41
že tady zase delší dobu nikdo nebyl ,holkýýý kdepak všecky jste???
:-)
Susi
| 7. 2. 2009 11:40
Taky taky čerpám a docela se mi to teď hodí, protože jak říkám. Teď jsem dorazila z lázní, příští týden zase cesta do Brna. Poslední dobou absolvuji dlouhý cesty a vždy na druhou stranu od nás! Tak budeme vidět, jak to vše teď dopadne! Jinak díky, snad mi ty lázně pomohli a bude to teď znát!
tak to se....
cervenakarkule
| 7. 2. 2009 11:07
...hlavně uzdrav ať je vše v pohodě
Taky pracuješ na dráze? takže taky čerpáš z vlaku zdarma
:-)
Susi
| 7. 2. 2009 10:49
že jsem tě nařkla a "odkud to můžeš vědět?"
Tak já marodím. Minulý týden jsem se vrátila z lázní a plánujeme další věci. Jinak normálně na dráze taky pracuji, jenže tam už od června nejsem.
neomlouvej se:)
cervenakarkule
| 7. 2. 2009 10:34
Prosímtě:) proč se omlouváš? ale je fakt, že to mám přímo od zdroje a co děláš ty? práce? škola?
:-(
Susi
| 7. 2. 2009 10:16
ježiš promiň, jsem si tě spletla. Jak to ty asi můžeš vědět, viď? Když tam máš rodiče. Moc se omlouvám. Jsem nějaká pomatená!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video