Diskuse: Lindynette

« Předchozí 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 .. 15 .. 21 .. 28 Další »

Řadit:
413
Kamarádka nemá fotografii.

Prodám antikoncepci Lindynette 3x platičko na jednom chybí 3 tabletky 1/2017 PC:500 nyní cena s poštou 300kč.

Koupím HA Lindynette, i více platíček.
Děkuji - sussanka8@gmail.com

megn@seznam.cz Poslat vzkaz | 22.12.2015 18:05

Pro informaci - HA prodána.

Koupím HA Lindynette 20. Za nabídky děkuji. email: Hholubova.Lucie@gmail.com

megn@seznam.cz Poslat vzkaz | 17.12.2015 09:38

Prodám dvě (2×21) a půl (10tbl.) plata antikoncepce Lindynette 20. V případě zájmu pište prosím na email: megn@seznam.cz

Koupím HA Lindynette, akutní, klidně i více balení. Pište prosím na mail Vendula.Holanova@seznam.cz

Dobry den používám lindynette 20 a vůbec nevím jak to použít při antikoncepci.prasky dobiram teprv druhé plato a mela by dostat menstruaci poprvé za dobu používání.tak se chci zeptat když jsem dnes začala špinit jak mám antikoncepci uživat a kdy se dostaví normální menstruace a jak prášky uživat při menstruace Děkuji

TO spejlinka@seznam.cz: Antikoncepce je již prodaná.

Prodám antikoncepci Lindynette 20. Jedno celé nepoužité balení (3×21 tablet) exp: 10/2017 a k tomu 34 tablet (tj. cca 1,5 platíčka) na platíčcích, které jsem nevyužívala. Cena celkem 550 Kč.
Osobní odběr možný v Praze.
V případě zájmu mi prosím piště na spejlinka@seznam.cz.

Koupím HA Lindynette, akutní, klidně i více balení. Pište prosím na mail Vendula.Holanova@seznam.cz

Ahoj,

koupím antikoncepci Lindynette20. Jakékoliv množství. Prosím kontaktujte mě na email dvorakovaiveta@centrum.cz

koupím ha Lindynette 20,prosím spěchá stačí půl platíčka meil:mejemenojejitka@seznam.cz O:-)

Dobrý den,
koupím HA Lindynette. Za nabídky moc děkuji. :-)

Dobrý den,
koupila bych platíčko (klidně víc) HA Lindynette, nestihnu k doktorovi, kvuli dovolené. Moc díky. zloto@seznam.cz =-O

« Předchozí 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 .. 15 .. 21 .. 28 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění