Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 .. 26 .. 51 .. 75 .. 78 79 80 81 82 83 84 .. 100 Další »

Řadit:
1496
Fialka
Fialka Poslat vzkaz | 26.7.2011 11:55

Dobrý den Martino, já mám jenom takovou maličkost: Oblíbené. Naši diskusi děvčata nad 55 mám uloženou v oblíbených hned nahoře a teď tady mám problém. Po přidání do oblíbených se objeví okénko Přidat k oblíbeným, já dám přidat, objeví se další okénko Zadaný název existuje - chcete ho přepsat - potvrdím ano a hotovo, moje oblíbená diskuse zůstane v oblíbených nahoře. Ale někdy při ukládání do oblíbených se objeví http--www.zeny.cz-diskuse a spousta čísel a písmen. A v tomto případě se zařadí až úplně na konec oblíbených. Zlobí mě to. Šlo by s tím něco udělat. Už to tady bylo jednou, opravili to a teď se to zase ukládá jednou dobře a jindy až na konec. Možná jsem to moc zamotala, ale vy se v tom určitě vyznáte :-) .

martina_dvorakova

Ad smajlíci: mám připravených 6 nových smajlíků včetně mávajícího, úpravy webu ale bohužel mají své priority, na smajlíky se dostane v dohledné době, ale tento týden vám je určitě nemohu slíbit :-(

martina_dvorakova

Vozlenko, Lydie, Baro a další, komu nejdou odesílat příspěvky. Díky za ty prohlížeče, i když to tím tedy asi nebude. Nechala jsem to otestovat, testerovi příspěvky vkládat jdou, mně také, bude to tedy problém nějaký zapeklitější :'( Slibuju, že se to budeme snažit vyřešit co nejrychleji, do té doby se moc omlouvám. Martina

martina_dvorakova

Dousabel, koukám do diskuze a první příspěvky jsou v den spuštění nových Žen, pokud to chápu dobře, tak ta stará diskuze vám přestala fungovat, tak jste si založili tuto novou. V té je opravdu jen něco málo přes 1000 příspěvků a to může být ten problém. Samozřejmě to proberu s programátory, ale pomůže mi pokud si vzpomenete na tu původní diskuzi, jak se jmenovala. Mohou to být Dámy čtyřicítky... a víc http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?id=248045? Protože tam je opravdu 60897 příspěvků. Díky moc Martina

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 26.7.2011 06:18

TO martina_dvorakova: Tak já mám IE8, napsala jsem příspěvek do diskuze, dala přidat příspěvek , zůstala jsem sice v diskuzi, ale příspěvek nikde. :-( , z mého obvyklého domácího noťase nebyl žádný problém.

dousabel
dousabel Poslat vzkaz | 25.7.2011 19:50

TO martina_dvorakova: Zdravím, Martino :-) Vidím, že je mezi námi další čerstvá krev - přeji ti ať se práce daří, protože pokud se bude dařit tobě, bude se dařit i nám. ;-)

Ještě předem vysvětlím pojem Victorka - asi to víš, původně se tento web jmenoval Victorie.cz a my „staré páky“ se stále cítíme být Victorkami. Takže pokud mluvím o Victorkách, myslím nás všechny tady na webu Ženy.cz ;-)

No, a teď se konečně dopracovávám k jádru pudla. Nějak mi nehrají ty počty příspěvků. Například já jsem v diskusi od dubna roku 2007 a tady mi to ukazuje něco přes jeden tisíc příspěvků - což je logická hloupost - to bych za ty roky napsala tak maximálně jeden příspěvek denně. Kdo mně jen trochu zná, ví, že jsem na Victorce vařená pečená a napsat jeden příspěvek za den, znamená, že mi buď nejde komp nebo, že mně skolila migréna. Nevím to přesně, ale mám pocit, že jsme ke konci původního vzhledu webu měla něco kolem šestitisíc příspěvků. Totéž Vozlenka, Bára, ale třeba i Kendy - jsou tu se mnou téměř od začátku a měly podobná konta - Vozlence to teď ukazuje asi něco kolem dvouset příspěvků, což je hloupost.

Vím, není to až zas tak závažná věc, ale trochu mne to mrzí a kdyby se to dalo dát do pořádku, byla bych moc ráda. Já když nakouknu do jiné než té „mé“ diskuse (myslím holky čtyřicítky) a zaujme mně nebo naštve nějaký přispěvatel, koukám kolik toho tady napsal a vidím jestli je to poměrně pravidelný návštěvník nebo jen nějaký rejpal nebo někdo kdo se jen snaží nacpat sem reklamu ...

Předem díky, Dous :-)

lidye
lidye Poslat vzkaz | 25.7.2011 17:41

TO martina_dvorakova: já mám prohlížeč Chroma a taky jsem se dneska pokoušela dopoledne napsat příspěvky ale ouvej nešlo to.Vůbec se neodeslaly.Tak jsem zkoušela pořád dokola a nic,ani nešly nahrát fotky.Až odpoledne mi to naskočilo a jde to.Tak nevím jest-li to vypadává u vás,ale asi jo :-\ a taky bych se přimluvila za mávajícího smajlíka,díky

Bara
Bara Poslat vzkaz | 25.7.2011 14:35

TO martina_dvorakova: příspěvek jsem napsala odeslala ale nikde nebyl :-\ .Chybu mě to žádnou nehlásilo.
Já mám prohlížeč Mozilla Firefox :-\

martina_dvorakova

Baro a Vozlenko, ty příspěvky se neodešlou a stane se co? Vrátíte se do diskuze, ale příspěvek tam není? Nebo vám to zahlásí nějakou chybu? V jakém to je prohlížeči? Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera......? Nechávám každopádně testovat ve všech prohlížečích, ale budu-li vědět od vás, pomůže mi to. Díky moc M.

Bara
Bara Poslat vzkaz | 25.7.2011 13:26

TO martina_dvorakova: jak píše (Vozlenka) Lenka mě příspěvky dnes psát jdou .Psala jsem za Jarinku která odeslat nejdou a psala mě jen kratičkou zprávičku soukromě.Mě se tohle stalo minulý týden.Je to diskuse „holky čtyřicítky“ já jsem přihlášená pořád na stejném PC .

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 25.7.2011 12:54

TO martina_dvorakova: Mě se to stalo taky, ráno jsem psala dva příspěvky do diskuze Holky čtyřicítky, ale příspěvky se ztratily, přihlášená jsem byla normálně, ale na jiném , než obvyklém počítači.

martina_dvorakova

Baro, jak nemůžete? Tento příspěvek vám přidat šel, já také přidávám příspěvky. Možná jenom dobře nerozumím, kde je problém? Kdy se stalo, že to nešlo? Do jaké diskuze? Co to napsalo nebo co se vám objevilo? Moc díky za upřesnění.

martina_dvorakova

dousabel, je to celkový počet příspěvků v diskuzi. Jinak máte v jejích příspěvcích vypsány jednotlivé příspěvky uživatelky v diskuzích.

martina_dvorakova

TO orionka: Máte možnost přidat diskuze do sledovaných, pak se vám objeví v nabídce sledované v řádku pod honím menu. Dám vám sem ještě obrázek, aby to bylo jasnější. Myslela jste tohle?

martina_dvorakova

Dobrý den, ráda bych se vám představila. Po Lucce přebírám péči o tzv. „ženské weby“ Mladé fronty, tzn. i o Ženy. Budu se muset trochu zorientovat jak v tom, co řešíte vy na webu, tak v tom, co na pozadí řeší vývojový tým, tak vás prosím o trpělivost a o pomoc, ale vynasnažím se vám vyjít vstříc jak to jen bude možné. Martina

« Předchozí 1 .. 26 .. 51 .. 75 .. 78 79 80 81 82 83 84 .. 100 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění