Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 .. 21 .. 41 .. 61 .. 78 79 80 81

Řadit:
1210
Lucie Trpkošová

TO vozlenka: Děkuju za zprávu. Vypadá to, že diskuse ještě zlobí kvůli tomu, že se budou postupně doimportovávat všechny příspěvky. Bohužel to nešlo spustit jinak než takto postupně.

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 12.7.2011 17:16

TO Lucie Trpkošová: Ano, Dámy čtyřicitky a víc, teď jsou přejmenované podle mého nicku

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 12.7.2011 17:16

TO : Jáji, čtyřicítky jsou schované pod diskuzí : vozlenka, ale nějak se špatně řadí příspěvky, pokud se nepovede oprava, založíme si novou diskuzi, stejně do úplně starých zápisků asi moc nechodíme.

Lucie Trpkošová

TO : Dobrý den, přihlaste se pod vaším nickem a heslem. pak postupujte podle infa na stránce. Systém Vám převede všechny deníčky, fotky a vše další.

Lucie Trpkošová

TO vozlenka: Jasné, chápu. Ve které diskuse se to stalo? Předpokládám, že v nějaké dříve založené. Je to tak?

Kamarádka nemá fotografii.
jajina | 12.7.2011 17:14

to jako ze starých Viktorek nic nepřetáhnou , to začneme od nuly? :-(

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 12.7.2011 17:13

TO Lucie Trpkošová: Napsala jsem příspěvěk a nemůžu ho vůbec najít, když dám seřadit podle nejnovějších, vidím příspěvek z roku 2009 a podle nejstrarších vidím včerejší, ten co jsem psla dnes nevidím vůbec,

Lucie Trpkošová

TO vozlenka: Při překlopení mohlo dojít ke ztrátě závislostí, protože to odrovnávalo kapacitní server. Co přesně se Vám tam zobrazuje špatně?

vozlenka
vozlenka Poslat vzkaz | 12.7.2011 17:09

Nějak mi v diskuzi není jasné řazení příspěvků, asi je něco špatně, snad se podaří oprava O:-)

Lucie Trpkošová

Vážíme si vašeho názoru. Do této diskuse proto můžete psát, co se vám líbí, nelíbí a nebo nefunguje na nových Ženy.cz. Prosím, pokud najdete chybu, tak mi sem vždy dejte i info, při které akci se Vám objevila a který prohlížeč a jeho verzi používáte. Jsem ráda za všechny konstruktivní ohlasy. Ať už pozitivní, tak negativní, protože podle nich můžeme web vylepšovat.

« Předchozí 1 .. 21 .. 41 .. 61 .. 78 79 80 81
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění