Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 .. 26 .. 51 .. 76 .. 78 79 80 81 82 83 84 .. 101 Další »

Řadit:
1509
Bara
Bara Poslat vzkaz | 27.7.2011 15:43

TO : vždyť je tady Martina Dvořáková :-\ (namísto Lucky) a na vzkazy pohotově reaguje ,snaží se . :-\

Kamarádka nemá fotografii.
Sallow | 27.7.2011 15:00

TO Lucie Trpkošová: ´
Luci, přijdeš se podívat někdy i na Dámu? ... předala jsi správcovství, ale nová „šéfka“ se ještě neukázala a na vzkazíky a mejly nereaguje. Je to nějaké divné - co jsi odešla :-\ :-( .

Mariana
Mariana Poslat vzkaz | 27.7.2011 14:19

Dobrý den.Martino, děkuji, za trpělivost,ale nedá mi to, nevyjádřit se ke smajlíkům.V naši diskuzi je používáme často a mají dost velký význam. Ono napsané může vyznít jinak, když není slyšet tón hlasu, tak dáváme smajlíky. Když třeba napíši ,,Jsem na tebe naštvaná ““ a dám smějícího se smajlíka, je jasné, že to nemyslím vážně. A ten první smajlík, usmívající znamená ,,Líbí“.Když to budou brát podle popisu, tak by mohly holky chápat, že se mi líbí být naštvaná na někoho. Líbí - by měl být s palcem nahoru nebo přikyvující nebo souhlasím, tak nějak.
Chápu, že to máte teď těžké,ale vydržte.
Já mám Ženy na liště a jsem pořád přihlášená a zůstává mi to tak pořád.

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 27.7.2011 14:12

TO martina_dvorakova: díky za odpověď, chápu správně, že to mám nastavené špatně ? Mám řazenou diskuzi od nejstarších a poslední stránku kam dočtu si dám do záložek , nyní jsem přišla a opět jsem se musela přihlásit, ale nic nevypisuji mám to v zapamatovat , asi to dělám špatně, jdu na zaregistrovat a pak si dám vedle přihlásit, a to mám už v nastavené, jen proč mi nejde napsat při přihlášení nick a heslo a tohle zapamatovat , tohle fungovalo na starých bez problému, asi to mám zase já nějak špatně nastavené . :-\

martina_dvorakova

TO fialka: Fialko, bohužel se v tom nějak vyznat nemohu :'( Do oblíbených přece nelze diskuze přidávat, jen do sledovaných. A tam si název měnit nemůžete. Myslíte Oblíbené neboli záložky v prohlížeči?

martina_dvorakova

TO fialka: Fialko, hladící smajlík bude. Přibudou: vzteklý (doufám, že nebude třeba používat v této diskuzi ;-) ), tleskající, hladící, mávající, ďáblík a s kytkou. Teoreticky by šli i přejmenovat, ale je to opravdu nutné? Nakonec je důležité, jak vypadá a ne jak se jmenuje nebo ne?

martina_dvorakova

TO daisy: TO daisy: pokud máte na mysli „sledovat diskuzi“, tak měla by se vám po rozkliknutí zobrazit tak, jak máte nastavené řazení diskuzí. Lze změnit od nejnovějších příspěvků nebo od nejstarších.
Nickem se přihlašujete jen poprvé, ak už e-mailem a tak to také zůstane. Můžete si nastavit trvalé přihlášení a pak nemusíte pokaždé vypisovat mail.

Obrázky v diskuzi - normálně by se to mělo chovat tak, že po kliknutí na obrázek se otevře v plné velikosti, na této úpravě už pracujeme.

A nahrávání fotek ve Firefoxu nechám otestovat, pokud nefunguje, určitě opravíme.

Bara
Bara Poslat vzkaz | 27.7.2011 12:19

TO daisy: :-\ nevím ,já s tím problém nemám i když pc vypnu na celý den :-\ jsem po načtení stránky přihlášená :-\

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 27.7.2011 12:15

Vlastně jsem to v dotazu psala, mám jí uloženou v záložkách a nechci aby se mi nezávisle na mě převracely stránky, zlobí mě to , :-(

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 27.7.2011 12:14

TO Bara: já jí mám také uloženou v záložkách , ale stejně jsem odhlášená, ještě ani jednou jsem se neodhlašovala , jakmile ale vyjedu na plochu, nebo se dá počítač do spacího režimu, pak už to chce přihlásit :-(

Bara
Bara Poslat vzkaz | 27.7.2011 11:47

TO daisy: já se neodhlašuji .Stránku mám uloženou v záložkách (úvodní) ,kliknu hned jsem přihlášená a protože jsme baby ukecané ihned svoji diskusi najdu .Kdyby se mě trochu ztratila mám ji ve sledovaných a najdu ji tam. :-)

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 27.7.2011 11:36

TO martina_dvorakova: dobrý den, mám dotaz, jak je možné, že když si uložím poslední stránku do záložek, jak je možné, že se mi při otevření ukáže poslední stránka diskuze , dělám něco špatně ? Pak mám dotaz, je možno se přihlašovat i jinak než pořád přihlásit se emailem a heslem, s nickem a heslem . Nač je pak kolonka s nickem a heslem ? Jsem si dopisovala s Lucicí ohledně fotek ,proč mi nejdou v Mozile nahrávat pokaždé fotky, jednou se nahraje a po druhé už ne a ukáže se že je fotka příliš veliká, proč se tohle děje ? Musím poznamenat udělala jsem co mi Lucie doporučila , vymazala cookies i mačkala ctrl+F5 . ne navzájem samozřejmě, díky za odpověď, s těmi fotkami, co bylo špatné, na tom přidat přílohu a fotka se nahrála a my jí viděly až po rozkliknutí ? Nemluvím o tom, že fotka byla pěkně vidět a člověk se mohl podívat i na detaily . Nyní se sice fotka nahraje přímo do diskuze , tím pádem odpadá rozkliknutí, ale je to málo vidět . Prostě není to pořád ono, ale doufám, že se našimi dotazy zabýváte a řešíte, ale je možné je doba dovolené a nejde to tak rychle . Smajlíci jsou ubozí :-( Ovšem to je prokotina :-$

Fialka
Fialka Poslat vzkaz | 26.7.2011 11:59

TO martina_dvorakova: to je fajn, že budou noví smajlíci. Bude tam i ten hladící, co jsme ho měly na starých Viktorkách? A nešli by ti, co už tady jsou přejmenovat? Třeba ten zelený, nebo hned ten první - řekla bych že to je úsměv. A ne líbí :-) , protože teď jsem se na vás usmála a neřekla líbí :-) .

Fialka
Fialka Poslat vzkaz | 26.7.2011 11:55

Dobrý den Martino, já mám jenom takovou maličkost: Oblíbené. Naši diskusi děvčata nad 55 mám uloženou v oblíbených hned nahoře a teď tady mám problém. Po přidání do oblíbených se objeví okénko Přidat k oblíbeným, já dám přidat, objeví se další okénko Zadaný název existuje - chcete ho přepsat - potvrdím ano a hotovo, moje oblíbená diskuse zůstane v oblíbených nahoře. Ale někdy při ukládání do oblíbených se objeví http--www.zeny.cz-diskuse a spousta čísel a písmen. A v tomto případě se zařadí až úplně na konec oblíbených. Zlobí mě to. Šlo by s tím něco udělat. Už to tady bylo jednou, opravili to a teď se to zase ukládá jednou dobře a jindy až na konec. Možná jsem to moc zamotala, ale vy se v tom určitě vyznáte :-) .

martina_dvorakova

Ad smajlíci: mám připravených 6 nových smajlíků včetně mávajícího, úpravy webu ale bohužel mají své priority, na smajlíky se dostane v dohledné době, ale tento týden vám je určitě nemohu slíbit :-(

« Předchozí 1 .. 26 .. 51 .. 76 .. 78 79 80 81 82 83 84 .. 101 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění