Vynechání menstruace - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Vynechání menstruace

Diskuze

anonym
| 15. 8. 2011 14:36
Ahoj holky. Mám technickou 8 let jsem papala HA a poslední asi rok jsem měla poměrně problém s menstruací. Měla jsem ji jednou 2x standartně po přerušení na 7 dní a pak 4 měsíce nic pak zase 2x v pořádku. HA jsem vysadila 2 měsíce zpětně a menstruace pořád nikde. Nedělala jsem si ještě test. Stalo se někomu něco podobného
anonym
| 5. 8. 2011 08:14
TO kacabka94: mám dost podobný problém. Taly na gyndu nechci. Mám ale strach, že mi něco je. Můžeš být třeba jen nastydlá. V což já doufám. =(
anonym
| 5. 8. 2011 07:56
18.7. Jsem měla dostat menstruaci, jenže až do dneška nic. Neberu žádný prášky, těhotná nejsem. Začínám mít strach. Je normální takové zpoždění?
anonym
| 1. 8. 2011 19:48
Ahoj,
prosím nutně o radu, SPĚCHÁ! Beru již téměř rok HA Chloe, na začátku července jsem měla pohlavní styk, poté jsem menstruaci vynechala a teď mám 5.den po vysazení a stále jsem nedostala menstruaci
(normálně začnu krvácet 3.-4.den). Je fakt, že jsem celý červen brala antikoncepci pravidelně v sedm ráno, poté jsem dobu braní pilulek posunula o čtyři hodiny později a brala je +-2 hodiny (prostě kdy jsem se probudila)...nyní si tu prázdninovou lenost vstávat včas vyčítám. Na druhou stranu je v příbalovém letáku psáno, že spolehlivost pilulek je do 12 hodin od běžného času, kdy si pilulku beru běžně. Styk jsem měla týden po tom, co jsem začala brát pilulky později. Stále se utěšuji tím, že zřejmě více dívek o prázdniny užívá pilulky takto trochu nepravidelně. Na druhou stranu se začínám bát, nechci mimčo v 17 letech!
Prosím pomozte či poraďte, budu vám opravdu vděčná, díky ;)
anonym
| 1. 8. 2011 14:43
Kvůli dovolené jsem pokračovala bez pauzy užívat další plátek HAK.Jenže na druhý den se i přesto dostavila menses. HAK jsem tedy užívala ještě následné 3 dny a poté je úplně vysadila. Dle doporučení gynekologa jsem je vysadila na celý měsíc a měla počkat na další menses s tím, že další balení HAK mám začít užívat od prvního dne menses. Dnes je to 23. den od přerušení užívání HAK a menses nikde. Těhotenský test přitom vyšel negativně. Je to normální? Kdy se dostaví menses? Děkuji.
anonym
| 26. 7. 2011 20:28
ahoj
Prosím o radu! vysadila jsem HA před 6 měsíci a do této doby bylo všechno bez problému, menstruace pravidelna, takže si nejsem jistá jestli za to může HA, ale ted mi najednou menstruace nepřišla! Už na ní čekám asi 8 dní! Nevím co se to stalo. Měla jsem asi před měsícem jeden pohlavní styk (přerušovaný) a tak jsem si raději udělala těhotenský test který mi vyšel negativně a ted tedy nevím proč se mi to děje! Je možné že za to může HA vysazená před půl rokem? :-\ Je možné že je menstruace opožděná nebo to znamená že je vynechaná a přijde až příští měsíc? Děkuji moc za pomoc! Zítra volám gynekologovi!
vynechání mns
Diamond
| 21. 2. 2010 17:34
Zdravím všechny. Od listopadu jsem neměla menstruaci Do té doby to bylo pěkně pravidelné, ale v listopadu jsem měla docela stres se stěhováním, v listopadu zase se stalkerem, pak byly Vánoce a potom zkouškový... no a teď skončily zkoušky a já se jen rozhlížím a počítám rány... a nemám už čtvrtý měsíc menstruaci Nevím, čím to může být, ale mám k tomu strašné deprese a úzkost, co to může být. Na gyndu se jít bojím - to jistě pochopíte. Piju kontryhel a snažím se užívat pupalku, ale to teprve jen krátce.
Myslíte, že to fakt mohlo být způsobeno stresem? Jsem z prostředí a výchovy, kde se psychické nemoci nepočítají, bohužel. Což je paradox, protože se léčim u psychiatra na několik diagnóz. Hrozně se bojim, co se mnou je
Nemám ani ovulaci a ani když masturbuju, tak nic. Připadám si jak pohlavně neutrální Poraďte prosím....
vynechání menstruace
lenula20
| 9. 2. 2010 21:33
a
Moninkaaa
zonan
| 1. 2. 2010 12:24
Ve Tvém věku ještě můžeš mít nepravidelnou menstruaci. Když máš pochybnosti a 50 Kč nazbyt, kup si těhotenský test v lékárně.

Jinak, rodiče možná budou naštvaní, možná budou i křičet, ale představy bývají daleko horší, než je pak skutečná realita. Rozhodně Tě nepřetrhnou, ale po prvotním šoku budou s Tebou hledat řešení.
:(
Moninkaaa
| 31. 1. 2010 12:27
Jsem čím dál tím víc ve stresu může to taky být tím ? že se mi to zpoždujě ? břicho mě bolí hodně .. opravdu jako bych to měla každou chvilku dostat .-.
Nevím si rady :(
Moninkaaa
| 31. 1. 2010 12:22
Ahoj .. je mi 15 let.. a asi před týdnem jsem s přítelem chtěli zkusit ***..bohužel nechráněný..ale protože mě to bolelo..tak nedosáhl ani vyvrcholení .. dostal se do mě 3× a zkončili jsme.. teď už je to 5 dní co jsem to měla dostat a nedostala jsem to..:( bojím se abych nebyla těhotná :( pobolívá mě v podbříšku jako kdybych to dostat měla ale stále nic..mám předepsanou antikoncepci a měla jsem jí začít brát ale menstruace nikde:(..na gyndu se bojím jít..a kdybych byla těhotná rodiče by mě přetrhli jako hada..opravdu nevím co dělat..:( prosím poradtě....těhotná ale určitě nejsem ? nic se do mě dostat nemohlo ..
Jsem zoufala
Addie
| 1. 12. 2009 09:51
S pritelem jsme meli asi pred tydnem nechranenny styk,tak sem si zasla ke gynekologovi.Ten mi predepsal dva prasky po pohlavnim styku:Postinor2.Doktor rikal,ze se mi zmeni cyklus,jenze ja uz to nedostala ten tyden.Mela sem to dostat davno,jenze nic.Dnes jsem si delala test a tehotna nejsem.Porad ze me neco tece.Vytok to neni,vypada to jako sperma.Jsem zoufala.Nevim jak dal
vynechání
kacabka94
| 18. 11. 2009 14:14
Ahojík lidičky mám problém normálně mám menstruaci pravidelnou po 34 dnech +- jeden den ale teď užje to 48 den bez menstruace mám ji druhým rokem a těhotná na 1000000% nejsem.Gyndy se bojím a nechci tam co mám dělat???
Vyvolávací injekce ?
Annette1
| 23. 2. 2009 09:28
Pořád jsem to nedostala a tak mě napadlo, jestli bych měla zajít na gynekologii, aby mi dali vyvolávací injekci. Moc toho o ní nevím, jen jsem o tom něco málo slyšela.
Můžete mi poradit prosím?
Vynechání menstruace
charlizen
| 22. 2. 2009 21:25
Ahojky holky,
potřebovala bych poradit s vynecháním menstruace.....Jsem po porodu 10. měsíců, kojila jsem 3,5 měsíce a od té doby mi naskočila menstruace pravidelně sem tam s rozdílem jednoho dne. Ale teďko mam zpoždění už pátý den kde nic tu nic těhotná bych být rozhodně neměla ikdyž HA neberu tak s tím sem si téměř jistá ikdyž sem si pro jistotu udělala těhotenský test, který byl negativní. Poraďte mi nějáké rady na vyvolání, protože sem docela nervozní, horká vana nezabírá. Je pravda, že teď sem docela ve stresu a navíc sem se dala na hubnutí takže sem zvýšila svoje aktivity - né tak razantně, ale snad takový problém v tomdle by to byt neměl.....Kdybych se tak měla obrátit na Dr., že mám tento problém, protože se mi tam vůbec nechce....Předem Vám moooooc děkuju Charli
MS
LUCY
| 21. 2. 2009 16:39
ahoj holky, přidám trochou do mlýna po 10 letech jsem vysadila HA a menstruace se nedostavila, tak jsem zašla k lékaři a bylo mi sděleno, že mám syndrom PCO (laicky řečeno zvětšené vaječníky - a je to hormonální problém) ... takže to znamená, že MS je velice nepravidelná a ani se mi neuvolňují vajíčka, takže teď to řeším hormonálně, protože chci mimi.. Jsem zatím na začátku, takže nevím, jak to bude dlouho vše trvat a jaký budou výsledky... takže je dobré zajít za doktorem a ptát se, ptát se .... hezký den, Lucka
Ahoj Anette1
Dedeckova
| 21. 2. 2009 13:30
Snaž se tím v rámci možností nenervovat - to ti cyklus oddálí a tvou situaci zhorší. Pokud seš si alespoň částečně jistá, že nejsi těhotná, zbytečně nepanikař, nedělej si všechny možné testy, to psychice nepomůže a zkus trpělivě čekat a co nejmíň na to myslet. Nic jiného ti poradit nemůžu. S prášky určitě počkej na první den menzes nebo si zaděláš na zbytečné problémy.
"Kde se stala chyba?"...
Annette1
| 21. 2. 2009 11:02
Ahoj všem,

dlouho jsem čekala, než mi gynekoložka napíše HAK a když mi ji konečně napsala, tak se mi nějak nedostavila menstruace.
Cyklus sice nemívám pravidelný, ale rozhraní dnů už je přes meze, řekla bych.
Dělala jsem si více těhotenských testů - vyšly negativní, takže těhotná bych být neměla.
Nevíte v čem je problém?
Chtěla bych už začít brát HAK, ale první prášek si mám vzít první den menstruace.
Poraďte prosím, jsem z toho už dost vyklepaná.
Děkuju.
injekce na vyvolání menstruace
Aki
| 20. 5. 2008 19:47
Ahoj, mám takový problém...Od února jsem nedostala menstruaci, dělala sem si těhotenský test - negativní, přesto jsem raději došla na gynekologii, na ultrazvuku nic nebylo (byla bych tou dobou asi v desátém týdnu). Takže mám 99,99% jistotu, že nejsem těhotná (uff). Nechala jsem si píchnout vyvolávačku - a ono nic! Slyšela jsem, že by po injekci měla mensruace přijít do 14dní a u mě je to už měsíc! Je to normální?? 1. Menstruaci jsem dostala pzdě a vždycky jsem měla velké výkyvy...
Alex123
qaz
| 6. 5. 2008 21:17
Pokud jste spolu nespali tak určitě ne,ale pozor ....moje kamarádka otěhotněla když příteli..jak to napsat...pomohla ústy a on se po tom neotřel a při vniknutí jí tam to sperma stejně zanesl.Teoreticky to platí i o prstech,ale to si myslím by byla náhoda.Ale určitě nespěchej.Já kdysi pospíchala,i když jsem si myslela,že jsem připravená a přišla jsem o zážitek vzpomínat na poprvé krásně a to je škoda.
Na uklidnění...
qaz
| 6. 5. 2008 21:10
Ahoj,asi to sem úplně nepatří,ale já nikdy neměla menstruaci pravidelně a ani po porodu,ale s otěhotněním problém nebyl,tak to jen tak na uklidnění ,že je to spíše o diskomfortu,ale pokud jsi jinak zdravá tak se to bud upraví a když ne tak nevěš hlavu,ale jinak ti bohužel poradit nemohu
Problém s menstruací
Monisek
| 6. 5. 2008 20:26
Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat.Je mi 22 let,od svých 17 beru antikoncepci,ale poslední měsíce mám problém s menstruací,těhotná nejsem,chodím na pravidelné prohlídky,doktor mi neustále píchá hormonové injekce,ale
mě to nijak nepomáhá.Stalo se mi,že jsem třeba 2 měsíce čekala než to dostanu,pak po té injekci mi to do 14 dnů začalo,no a pak zase měsíc nic.Já nevím co to má znamenat,nikdy předtím jsem takové problémy neměla.A nechci aby do mě neustále píchali ty injekce.Jen nevím,mám vrozený syndrom jater,tedy pořád mám vysoké hodnoty bilirubinu,tak nevím zda toto má nějaký vliv.
Prosím Vás o info jak toto řešit?
Díky všem
Nevím si rady...
Alex123
| 9. 4. 2008 16:18
Ahojky holky!
Chodím s přítelem,je skvělý...ale teď se oba strachujeme ohledně mé menstruace, on snad možná ještě víc než já...ztím jsme spolu nespali, pouze jsme si dělali dobře...nechci do toho skočit hned pohlavě....stále jsem panna, nemůžu otěhotnět, že ne?
Prosím pomocte....začínám kvůli tomu kazit i školu...sem vynervovaná...Ps: pro upřesnění nedostala jsem to tejden a půl...
svetluska
Dedeckova
| 16. 3. 2008 21:01
Mně se jednou menstruace zpozdila skoro o celý den, ten měsíc jsem si třikrát vzala prášek s půlhodinovým zpožděním, takže ze své zkušenosti bych řekla, že to bude způsobeno právě těmi menšími výkyvy v užívání.
prosim o pomoc
martik
| 16. 3. 2008 20:53
Ahojky, mám takový menší problém... už asi týden čekám, že dostanu menstruaci a stále nic... místo toho se mi dostavil jen nepříjemný výtok měla jsem obavu,že jsem těhotná, ale dělala jsem si test, už dvakrát a je negativní. tak nevím, zda mám ještě čekat nebo zajít za svým doktorem a nechat se od něj vyšetřit. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Děkuji za radu...
měsíčky
liza
| 10. 3. 2008 09:32
pěkné dopoledne,já bych na to moc nezpoléhala že nejsi v jiném stavu já měla podobný problém před osmi léty a to jsem vynechala jen jednu tabletu a po využívání platička nasadila hned tak jak jsem měla nové a stejně jsem zapadla ale že to bylo hned z kraje a mě už bylo skoro čtyřicet tak nebyly problémy s mimyinterupcí tak je lepší se poradit s lékařem
vynechani
svetluska1
| 9. 3. 2008 22:48
chtela bych se zeptat kdyz beru antikoncepci a do toho sem parkrat vynechala prasek a brala HBC jestli to ma naky vyznam pred tydnem sem mela dostat mesicky a nedostala ale delala sem si test hned 1 den vynechani a zjistil ze nejsem,je na test spolehnuti?dekuij
kloa
Luci115
| 28. 10. 2007 23:36
Diky moc za reakci.. Asi mas pravdu, taky jsem si rikala, ze bych mela.. sice pojisteni mam, ale co tak vim od ostatnich lidi, co byli u doktora(nevim jak je to s gyn., asi jeste horsi..), tak platili neuveritelny penize.. i kdyz ve srovnani zdravi a penize, bych mela mit jednoznacne jasno, ze jo.. asi si koupim jeste jeden test a pak se uvidi.. vim o holce, co takhle na rok odjela a pul roku nic. jenze ta si byla jista, ze tehotna byt nemuze.. ja nez jsem odjizdela, mela jsem zanet mocaku, mohlo by to treba taky nejak ovlivnit? ach jo:( fakt neuveritelne blba situace
luci
Kloa
| 28. 10. 2007 12:14
Kdybych byla na tvém místě, zašla bych k lékaři. Možná to bude v zahraničí trochu větší problém než doma, ale určitě jsi pojištěná, takže bych se nechala raději vyšetřit lékařem než se tak stresovat nad každým těhotenským testem. Těhotenské testy můžou být někdy nepřesné nebo jsi je použila moc brzo.
skoro mesic nic!!:((
Luci115
| 28. 10. 2007 01:51
Zacinam byt cim dal vic nervozni, protoze uz jsem skoro mesic nedostala menstruaci. Delala jsem si tehotensky test, negativni. Muze se stat, ze by se mylil?? Rikam si, ze jednim z faktoru muze byt zmena prostredi(v zari jsem odletela na rok do USA), ale nikdy jsem s tim nemela takove problemy, zpozdeni max par dni.. prasky neberu.. prosim, poradte nekdo, jsem z toho fakt zoufala:(( diky, Lucie

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video