řasy, obočí - vypadávání - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

řasy, obočí - vypadávání

Diskuze

anonym
| 16. 6. 2015 19:20
Dobrý den, potřebovala bych radu, neexistuje něco, čím bych si mohla lechce dobarvti vlasy, co máte vyzkoušené? Něco, co bych zvládla i já? Měla bych jet n celý semestr do zahraničí a nevím jak to tam bude fungovat.
anonym
| 10. 6. 2015 12:02
Ahojky ano já mám s touto stránkou velice dobré zkušenosti, hlavně mě zachránila na táboře, když jsem byla na měsíc jako instruktorka.
anonym
| 31. 5. 2015 23:57
Nazdárek co by jste mi doporučovali a dobarvení vlasů? Máte vyzkoušený nějaký konektor a jaký? A funguje to?
anonym
| 30. 5. 2015 23:50
Ahojky ano já mám s touto stránkou velice dobré zkušenosti, hlavně mě zachránily na dovolené a pracovních školení.
anonym
| 19. 5. 2015 21:49
Ahojky chtěla bych sehnat nějaký vylepšovák na dobarvování vlasů, jelikož odjíždím do zahraničí na dva měsíce.
anonym
| 17. 5. 2015 20:20
Ahojky co se týká dobarvování vlasů, tak docela trpím, máte na to nějakou vychytanou radu? U kadeřnice nechávám věčně majlant.
anonym
| 1. 5. 2015 08:03
ahoj už mě nebaví chodit n neustále dobarvování vlasů ke kadeřnici, už podruhé mám trochu jíný odstín, než jsem vůbec chtěla a spíše vypadám, jako s cirkusu
anonym
| 27. 4. 2015 19:46
Nazdrek, jak si dobarvujete obočí? Já už jsem totiž z tohoto poblémů úplně hotová a to z několika důvodů, jelikož mě samotné to moc nejde. A co jsem zatím navštívila kosmetičky, tak taky žádná sláva.
anonym
| 23. 11. 2013 16:31
bude to znit asi hrozne ale ja se sam dobrovolne zbavuji řas a obočí.jednou sem nekde četl že si jej slečna vytrhala a už ji nenarostlo take jako ho mela predtim 4 roky ho mela tak a pak ji napadlo jej znova vytrhat a hle oboči narostlo v plne krase jako tomu bylo před vytrhanim.ja bych jej zkusil vytrhat cele.treba se prokrvi a brobudi rust,co tim clovek muže ztratim.na sebe nevidite pokud se nedivate do zrcadla a ostatni at se podivaji
anonym
| 29. 8. 2011 16:22
tak sem dnes byla u obvodni a rekla mi ze to muze mit hodne pricit..stres ktery sem prodelala i pred nekolika mesici klidne s prace ze delam nepretrzity provoz..ze to mam treba i s nocnich..ale do prace chodit musim takze ted jako nevim co...poslala me na kozni co mi tam povijou dala mi zadanku na krev tak uvidim...ted sem prisla a divam se na ty rasy s blizka a je to cimdal horsi jen sem si promnula rasy a hned mi dve vypadli jestli to tak pujde dal zachvilu nebudu mit nic..a to sem je mela jak mrkaci pana jo jinak mi napsala nejaky prasky a zinek..tak uvidim no je to asik na dyl..snad se to ale nebude zhorsovat...
anonym
| 26. 8. 2011 23:28
tak sem si do vyhledavace zadala padani ras pac uz jsem zoufala zacali mi padat strasne rasy mam tak polovinu co sem mela...znama mi dohodila nejakou pani ktera se zabiva cinskou medecinou...prisla sem kni a aniz bych ji rekla co mi bylo a je(trapi)vse vedela...rekla sem ji o trapeni s rasama a rekla mi ze vi kde je problem ze jsem priserne vicerpana a cosi ze slezinou a ze se me bude snazit dat do poradku..byla sem tam jen jednou a mam chodit jednou tydne...a pry tak ctyrikrat..tak sem zvedava jestli mi pomuze...ale i tak zajdu k obvodni ale jak to tak vidim tak asi nepomuze...kdyby mi ta pani pomohla urcite vam napisu cim...
padání řas
paolina
| 31. 10. 2010 10:27
Dobrý den, mám devitíletou dceru a už čtyři roky máme problém s padáním řas a obočí, doktoři si s tím vůbec neví rady. Všechny výsledky krve má v pořádku. Čtu, že nejsme samy, kdo má ty stejné problémy, už jsem z toho zoufalá, ve školce měla tak krásný hustý řasy a ted...Lékař nám doporučil Wobenzym, ale ani tohle nepomohlo Ještě mě napadlo jestli někdo z vás nemá zkušenosti třeba s nějakým léčitelem.
testy..
Kaccka
| 24. 10. 2010 12:07
mě je třeba dělali a je vše v pořádku.ale vidím že lidí je dost co maj takový problém tak nevim proč na mě doktoři koukaj tak udiveně...a hlavně pořád nevědí co.
Holky
market222
| 24. 10. 2010 10:11
Ahoj,
tak mi vypadne semtam řasa jen při odličování, takže takový problém nemám, ALE!!! Holky co vám vypadávají, já bych se přestala úplně malovat (řasenky, linky, stíny) a počkala bych několi měsíců jestli se to nezlepší..! Když jsem se jako malá nemalovala, měla jsem řasy delší a lepší než když se teď maluju pravidelně řasenkou....
Děvčata,
rajsa
| 24. 10. 2010 00:04
čtu o vašem problému s padáním řas. Já se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy a doktorka mi vždy kontroluje obočí a řasy. Tak mě napadlo, jestli máte udelané krevní testy na TSH.
řasy
Kaccka
| 23. 10. 2010 14:52
Ahoj chtěla bych se tě zeptat na ten krém od taliky...koupila jsem si ho ale bojim se ho dávat i na místa kde řasy nemám ještě vůbec...a za jak dlouho se ti dali zpátky do pořádku? děkuji Katka
řasy...
Kaccka
| 23. 10. 2010 14:35
Ahoj četla jsem tvůj problém a přesně co se ti děje s těma řasama mám já...začne to u kořínku svědit a už to jede...nemám ty řasy asi tak pět let.byla jsem taky u kožního a nic nevědí a že mám počkat jak to bude pokračovat atd.atd. už jsem z toho ničeho unavená a pro holku je to dost nepříjemný,hlavně v létě atd.mi řekni co je na tom tak divnýho když dokážou zjistit proč někomu padají vlasy.a s tímhle problémem na mě koukají jak na blázna.když porovnám mojí řasu teď a když byli zdravé tak je to dost rozdíl.teˇje ten kořínek celý vysušený a už nemá takový ten váček na konci...ty řasy mě bolí ,oči mám citlivý.no hrozný! a jít ven bez toho abych to tam domalovala to je nemožný.
ahoj
Adik
| 5. 9. 2009 19:22
Ahojky... z toho co mi popisujes, jak uz doktori nevi jak dal... trochu jsi mi pripomela me, i kdyz mas mnohem mensi problem.
Ja se v tom tedy jinak moc nevyznam, ale nemela jsi nejaky velky stres nebo jinou velkou zmenu v tele pred tim, nez ti zacaly padat?
řasy
ZuzaLacerta
| 5. 9. 2009 13:17
ahoj, dlouho jsem se tu neukázala. co se problému týče, vše při starém po roce navštěvování homeopata a bez z výsledků jsem odešla a nějaký čas jsem žádného dalšího lékaře nevyhledala... momentálně mám jen polovinu řas na horním víčku.. takové štětičky po stranách... začínám být přesvědčená, že to bude nějakej roztoč nebo jiná breberka, ale doktoři asi neposlouchaj a nespolupracujou... pořád by mi cpali dokola, jeden jak druhej, jen vitamíny, kortikoidy atd... nic z toho nezabírá
kdo ví co to bude.. ale zaplať pánbuh, obočí se zotavilo a už nějaký čas nezlobí!! no nevim.. asi zajedu prudit do Prahy
vypadavani ras
kropackova
| 16. 7. 2009 23:11
ahoj prosim te chci se zeptat jestli ti uz neco pomohlo na to vypadavani ras, me strasne moc vypadavaj horni rasy uz nevim co stim mam delat dekuju za odpoved
Řasy
jituliiik
| 15. 9. 2008 13:06
Ahoj, zkus si do řas vtírat ricinový olej, dá se koupit v lékárně. Mně docela pomohl
Tak držím pěsti!
hodně štěstí
KeepSmiling
| 16. 8. 2008 13:09
ahoj, nevím, jestli Ti dostatečně poradím, ale kdysi se mi stávalo něco podobného, avšak jen u řas. Z ničeho nic mi začaly vypadávat - v opravdu hojném množství - řasy. Přestala jsem se zcela malovat, koupila jsem si pouze a jen vyživovací průhlednou řasenku, kterou jsem si aplikovala dvakrát denně. Zcela jsem při odličování atp. vynechávala oblast očí a musím říci, že během několika týdnů byl problém ten tam. U Tebe to zřejmě tak jednoduché nebude, určitě ale přestaň používat kosmetiku - a to nejen oční. Omez svou péči na minimum - tj. denní, noční krém a zajdi si k nějakému uvědomělejšímu lékaři. Možná by nebylo od věci popřemýšlet o nějakém alternativním řešení, Může jít o "pouhou" disharmonii v Tvém těle, která mohla být vyvolána nějakými léky či okolními vlivy. Přeji brzké "uzdravení"
řasy, obočí - vypadávání
ZuzaLacerta
| 15. 8. 2008 22:31
Ahoj, mám už více než rok problém s vypadáváním řas a obočí. vystřídala jsem dva kožní doktory, ale žádný z nich mi nedokázal poradit. zkoušeli jsme vitamíny, kortikoidní mast, antibiotika i mastičky proti roztočům... nic nepomohlo. neobjevují se žádné otoky ani hnisání.. prostě jen jednou za čas zasvědí kořínky a chloupky vypadávají.. zkoumala jsem z blízka kořínky zdravých a nemocných řas a zjistila jsem, že ty nemocné jsou jakoby naleptané.. nebo jak to vyjádřit, zkrátka odlišné a na první pohled nejsou v pořádku... doktorka tvrdí, že v laboratoři na nic nepřišli, přesto mi to nějak nesedí... chybí mi teď zkoro celé levé obočí a všechny dolní řasy a ktomu polovina horních řas nevím si s tím už vůbec rady, kosmetikou to zřejmě nebude, maluju se už dlouho a od té doby jsem vystřídala mnoho různých výrobků, alergie to podle doktorky není.... na podzim zkusim štěstí u dalšího doktora, ale přesto se chci zeptat, jestli s tím někdo nemáte nějakou zkušenost, za každou radu bych byla moooc vděčná!!! děkuju, Zuza

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video