Diskuse: Nebuď rosol - EBS

Řadit:
87
Kamarádka nemá fotografii.
| 11.4.2007 21:27

Holky, viděly jste tu reklamu? Koukala jsem na to i na netu: <a href=„http://www.nebudrosol.cz/“>www.nebudrosol.cz</a> a nevim, co si o tom myslet. ::och::Muze neco takovyho fungovat? Podle me je blbost jen tak palit tuky z niceho nic::ne-ne::....nebo to uz nektera zkousite?::usmev::

| 11.4.2007 22:39

Ani za mák tomu nevěřim!!::ne-ne::  Toho už tady bylo, ale hubnout se dá pouze zvýšením výdeje a snížením příjmu energie.

Kloa Poslat vzkaz | 11.4.2007 22:40

Tak právě před chvílí jsem o tomto dopsala v „Prášcích na hubnutí“ ::smich:: Nic není jen tak.
Teda kampaň docela dobrá, ale hned v úvodu mluví o zdravém životním stylu, takže je to jasné, že v příbalovém letáku bude důraz na správnou stravu. No a o tom to všechno je i bez prášků.
Tvrdí tam, že když budu „ležet“, že budu mít krásně zpevněnou postavu, teda dobrý vtip ::smich:: Jo, nic není z ničeho nic. 

werus Poslat vzkaz | 12.4.2007 11:05

no ja jsem si to koupila a dnes jsem si vzala 2 tabletky jsem ale nejaka divna nevim jestli je to vsugerace nebo fakt.Přitom je to na přírodní bazi tak uvidime.Ale stejne se musi cvcit, jinak to nepujde.::ano-ano::

Valentina Poslat vzkaz | 12.4.2007 16:25

Omlouvam se, ale na to muze nalitnout jen nejaky podprumerne inteligentni clovek! Jinak si to vysvetlit uz nedokazu. To je jako bych rozpoutala maxi kampan, ze kdyz budete jist moje bonbony tak zezelenate - na trvalo!!!!
Veril by tomu nekdo??? Bral by to nekdo vazne?
::ou-nou::

Kloa Poslat vzkaz | 12.4.2007 16:41

Dobrý ::vysmaty::
Myšlení těch lidí se hodně ukazuje v diskuzi „prášky na hubnutí“. Marně a marně jsem se tam lidem snažila vysvětlit, že prášky na hubnutí jsou k ničemu. Však se tam podívej.

Raffaelo Poslat vzkaz | 12.4.2007 17:12

Ano Kloa má pravdu, nedávno jsem četla jak jsou prášky na hubnutí špatné, jestli chceš můžu se pokusit ten článek najít.. ::ou-nou::

LittleStar Poslat vzkaz | 12.4.2007 17:12

kdyby byly prášky na hubnutí alespoň jen „na nic“, tak by to alespoň škodilo jen peněženkám důvěřivých. Ale bohužel tyto prostředky škodí celému organismu - kolikrát rozhází metabolismus, nebo třeba rozpustí tuk (který ale díky nedostatečné fyzické aktivitě v těle stejně zůstane a působí pak jako toxická látka a naopak tělu velmi škodí - protože tuk se z těla narozdíl od vody prostě nevypaří ani nevydýchá). Výsledkem jsou kolikrát takové potíže, které by dámy hned měnily za nějaké to kilčo navíc ::stydlivka::
Doufám jen, že teď už je alespoň taková osvěta, že trochu myslící lidé do těchto „léků“::nastvany2:: nepůjdou.

| 15.4.2007 09:03

Holky, nevim, co si o tom mám myslet. Každý člověk dokáže jen krytizovat a vy jste toho nejspíš příkladem. ::souhlas::
Nic není zadarmo ani hubnutí::drsnak:: a to by si každý měl uvědomit.

Kloa Poslat vzkaz | 15.4.2007 13:03

Jediným čím jsme možná „my holky tady příkladem“, je zdravý rozum ::vyplazeny-jazyk:: 
Kdo opravdu věří těm řečem z kampaní takových firem, tak je, jak už tady bylo uvedeno, podprůměrně inteligentní člověk. Hubnutí není opravdu zadarmo když to nejde samo, ale pokud chceš být hubená, tak pro to musíš něco udělat když ti není dáno. Nějaké prášky nikdy nic nevyřeší. Budeš je jíst do smrti? Lidi se vymlouvají na zdravotní potíže, ale že si to práškami na hubnutí jen komplikují už nevidí. No tyhle témata asi škoda slova času ::ou-nou:: 

kecka Poslat vzkaz | 15.4.2007 15:02

Kdyby prášky na hubnutí, náplasti a nevím co ještě fungovaly, nemyslíte, že by po světě nelítalo tolik tlouštíků? Ono je asi pro někoho  těžké začít jíst jinak, ale není potřeba hned držet diety ::ne-ne::. Prostě upravit či spíš změnit stravovací návyky, trocha toho pohybu navíc a půjde to samo.::souhlas::

| 15.4.2007 17:05

Zdravím, chtěla bych získat názor „z venku“ na můj vztah. CHodíme s přítelem spolu od svých 18 let tj. teď to bude 9 let. Mám ho ráda a on má rád mne. Necháváme si volnost a toleranci, bydlíme každý ještě u svých rodičů (máme to k sobě 10min chůze). Jeden problém vidím v tom, že se nám ani jednomu nechce stěhovat od rodičů (i když o tom stále hovoříme a souhlasíme, jak se nám chce). A druhá věc se týká, že svého přítele beru jako svého bratra nebo velice blízkého kamaráda - spíše jako bratra. Když potkám nějakého hezkého a příjemného kluka, zasteskne se mi to pocitu zamilovanosti. Prosím vás jenom o názor nebo váš pohled. děkuji a přeji hodně štěstí v životě. Radka

Beauty Poslat vzkaz | 15.4.2007 17:12

Aha tady se někdo drží hesla - dokud máma funí, tak budu bydlet u ní!!!!::vyplazeny-jazyk:: Veškerý hotelový servis, navařeno, vypráno, uklizeno atd., výdaje skoro žádné, hm, tak to docela nechápu::ne-ne::. Problém bude asi v tom, že máš přítele jako bratra, tudíž chybí zamilovanost a touha osamostatnit se, být co nejvíc s milovanou osobou.::ano-ano::Je to vůbec ještě nějaký vztah, láska???::srdce::Myslím, že tento vztah nemá budoucnost.::ne-ne::

LittleStar Poslat vzkaz | 15.4.2007 20:36

Nechci to nějak pitvat, ale o zdravém rozumu se dá pochybovat spíše u lidí (hl. mladé holčiny, že), které jsou posedlé hubnutím, kaloriemi a vším okolo a podléhají marketingovým tahům výrobců „léků na hubnutí“. Omlouvám se, ale co se mne týká, byla to jen rada - opravdu nikomu nic nevnucuji - jen je tady možnost napsat svůj názor a já toho využila. Ale je pravda, že hubnutí je na životním stylu každého  z nás. Lehké cesty obvykle nevedou k tomu správnému cíli. A kdyby v tom byly peníze? Myslím, že mnoho obtloustlých lidí finančními problémy opravdu netrpí - tak kde je tedy ten „zázračný prostředek“? Myslím, že ta investice (nic není zadarmo) spíše dřímá v naší vůli, životním stylu apod.
Tak hodně zdaru, ať chcete být jakékoli a ať pro to děláte cokoli držím palce::usmev::

| 21.4.2007 09:25

Nevim co tu tak řešíte, prostě jsou tu lidi rozdělený na 2 skupiny. 1.skupina je ráda za tuhle diskuzi protože se chce dozvědět zkušenosti s EBS a 2.skupina řiká že jsou prášky kraviny.::chlacholici::
Já osobně si mysli že prášky jsou největší nesmysl ::ano-ano:: kort na hubnutí ale nechci zasahovat do téhle diskuze, protože to založila 1.skupina, tedy ti co by chtěli slyšet zkušenosti s tímto přípravkem.
Takže 2.skupino jim to nerozmlouvejte.::ne-ne:: O čem by se tu jinak vedly dikuze, kdyby to všichni brali jako vy. ::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění