Diskuse: Dělená strava-SPLK

Řadit:
7672
Kamarádka nemá fotografii.
Laca05 Poslat vzkaz | 7.1.2008 17:35

Včera jsem pročetla celou vaší diskuzi a dnes jsem taky začla držet dělenou stravu ::ano-ano::Dnes jsem měla kytičky a zítra taky protože jsem si uvařila více rýže .Uděllala jsem si jí s porkem a žapiony něco jako rizoto.Ale ke kytičkám chci taky jíst ovoce ,protože ho taky mám moc ráda ::vysmaty::Abych vám napsala něco o sobě je mi 40ro.A vážím 66kg a chi to dát dolů na na těch 58kg::ou-nou::

Pajita Poslat vzkaz | 7.1.2008 18:06

Ahoj vítám tě. Já jsem teď právě přes Silvestra a Vánoce přerušila dělení,ale už se do toho musím zase pustit. Mě je 38 a přesně,jak píšeš vážím taky 66 kg a potřebuju taky alespoň na těch 58. není to tak moc,proto asi nebudu dodržovat ten nejpřísnější graf. Ještě dojídám zbytky,co jsem nakoupila na svátky a které se do dělenky nehodí,ale už budu muset začít. Teď si nadávám,že jsem vůbec přerušovala,protož e mě ta dělenka vyhovuje taky k vůli tomu,že se cítím tak nějak lehčeji,bez zdravotních problémů,bolení žaludku,pálení žáhy a pod.

Lostris Poslat vzkaz | 7.1.2008 18:15

Ahoj, já chci mít taky 66kg. Já jsem měla dneska kytičky, tak jsem měla takovou hustou čočkovou polívku, až to byla kejda. Nacpala jsem se k prasknutí. Teď tady lížu med, protože mám děsnou chuť na sladký. Zítra si dám nějaký dobrůtky ze zvířátek, musím něco vymyslet a hlavně co mám v lednici nebo v mrazáku. Už se mi zdá, že jsem taková nějaká splasklejší::radujici::. No chce to hlavně pevnou vůli a jde to. S dietou už mám zkušenosti z dřívějška a shodila jsem po porodu 13kg za 3měsíce.Když to zvládnu já, takovej žrout kterýmu chutná skoro všechno, tak to zvládne každá z vás.::souhlas::

Laca05 Poslat vzkaz | 7.1.2008 18:36

Já si myslím taky že to je o vůli ,ale asi všechno ::smich::Já taky jsem hrozný žrout  a hlavně mám ráda teplé jídlo ::placici::Dnes mi synátor dovezl  soj.paštiky tak jsem na to zvědavá ::usmev::

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:05

Ahojík a také Tě tady mezi náma vítám...Jen se musím pousmát jak jsme tu každá někde jinde  ::ano-ano::...Já mít 66 kg tak si tančím a plesám a jásám  ::radujici::...Já vím že každé z nás nějaké to kilo překáží  ::nastvany2::... no a proto jsme tady  ::ano-ano::...tak ať se Ti tu líbí....::pripijejici::  ::smutny::

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:08

moc dobrá připúomínka a díky moc...je to fakt...i když jsem si včera uděla kytičkový a ovocný den,na zítřek jsem si však už plánovala kytičky a zeleninu...Je to tak jak píšeš,pocitově je to lepší a dá se z toho víc vykouzlit...dík...::souhlas::

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:14

Docela je  ::kocka::  fajn že si tu píšeme co která baští.Alespoň máme větší prostor k výběru a tady se to vařením,dietou a nápady jen hemží...Musím dodat,že jsem se tu nechala nalákat na rýži s porkem a žampióny...musí to být dobrota...Tady bude asi nevyčerpatelná studnice nápadů a receptů....Mějte se ...::kvetina::

Pajita Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:20

No,to si k tomu ale musíte ještě představit ,kolik měřím. Já třeba měřím 156 cm ,tak těch 66 kg je opravdu moc. nikdy jsem nebyl hubená,mám to asi v genech,tak těch 58 by mi stačilo. Ale kdyby to bylo míň,určitě bych se nezlobila. Ale jak Kořínková píše,každé tělo při držení dělenky,zhubne na svou optimální váhu a víc to nejde. Já už dělila asi před pěti lety a opravdu jsem zhubla na 57 a pak se to ani nehlo.Ale citila jsem se skvěle.Záleží taky asi na celkové konstituci těla. Třeba ten kdo posiluje,váží relativně dost a tuk na sobě nemá. Svaly váží vždycky víc než tuk

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:21

To je docela zajímavé co jsi tu napsala.Dnes jsem se dostala konečně k nějaké tabulce od L.Kořínkové a podle jejího grafu se zelenina a ovoce kombinovat nedá.Je to tedy tabulka nějaká stará...Už mám objednané nějaké knihy o dělené stravě abych se do toho nějak dostala,tak uvídíme.Myslím že za ta léta co asi tato dieta funguje se pokročilo asi už o kousek dál ...Moc o tom nevím a jsem tu vděčná za každou radu....díky ...::smutny::

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 19:26

Jak koukám máš s touto dietou zkušenosti.Včera jsme tu s pravaenergit řešily problém...Ovocný čaj...co s ním a kam ho zařadit a zda se dá pít jak u zvířátek tak i u kytiček..zatím se nám nikde nedostalo odpovědi...Dávala jsem otázku i na dietní forum a  nic ....co s tím  ::nastvany2::....Abychom něco nepokazily...

Pajita Poslat vzkaz | 7.1.2008 20:30

na hodně otázek odpovídá L. K. v té knížce 199 otázek a odpovědí,ale tam už dovoluje ovoce jako neutrál. Ale pokud se držíte prvního grafu a nechcete kombinovat ovoce a zeleninu a ovoce a zvířátka,tak fakt nevím. 1. graf je dost omezený a to není nic pro mě. Kdysi dávno,jsem se držela taky prvního grafu,ale jestli jsem pila ovocné  čaje,fakt nevím. Ale určitě jsem pila čaje zelené a rooibos,které pomáhají spalovat tuky.

Strepi
Strepi Poslat vzkaz | 7.1.2008 21:28

Dik moc...netušila jsem že 199 otázek je kniha  ::ou-nou::...Mrknu se po ní.Miluju všechny druhy čajů a Rooibos je úžasný  ::ano-ano::  ať už s ovocem nebo bez něho...Měj se ...::smutny::

Vyky Poslat vzkaz | 7.1.2008 23:40

Ahoj, až dnes jsem si přečetla vaše story a byla bych ráda, kdybyste mě vzaly mezi sebe. Budu asi nejstarší ,ale problém s kily mám taky .Asi před 5 roky jsem toutou stravou dala dolů 36 kil, ale po nemoci je nabrala zpět. Začínám zase a potřebuji zpřízněné duše. TAK ahojky. ::srdce::

pravaenergit Poslat vzkaz | 8.1.2008 09:42

Lidicky neblaznete jakto ze se neda zelenina a ovoce ksobe ?? Ja mam graf a mam to vazne jen ste prvni knizky jine nez ty prvni nemam . A tam je ze muzeee. jen v den zviratek prave se ovoce nesmi a  nedivims e ovoce je samo o sobe tezke a sladke takze v den zviratek by to bylo moc v den kyticek si vzdycky rikam z eto mam procistovaci den hihi at si dopravam i ovoce.

Jeeee holky vy mate 66 kg?? to sem mela kdyz sem se narodila :-D hihihi ::smich:: jeee tak moje idealni vaha byla vzdycky 70 kilo kdyz sem mela 70 kilo tak sem prost ebyla akorat a moc mi to sluselo.A kdyz sem treba zhodila  na 65 tak mi kazdej rikal ze mi to neslusi ze proste ja musim mit tech 70 kilo. Ale bacha name pomalu al ejiste k te 70 desatce lezu hahah sem vtipalek.No vaha jinak stale 95.5 ale jako pohodicka zacinala jsem nakonec dietku s 98 :-) takze radossstt , ale uz byhc radsi videla tu osmicku na zacatku te dvojcifry.-) no dockam casu hlavne ze to jde. Dneska mam teda RAJSKOU POLEVKU S TESTOVINKAMA. a druhe nooooo to jest eneviiimmm absolutne neviiimmm

pravaenergit Poslat vzkaz | 8.1.2008 09:43

Ahojky a vitej , teda ses skvela tolikkilo si dala dolu?, Dalsi potvrzeni ze to vazne jde:-) Tka to zaseeeee pekne pujde dolu jako nam vsem :-) A za jak dlouho jsi to tehda zhodila tech 35  kilo?? to je vazne uzasne ja jsme za kazdeho kdo tolik zhodil rada je to prome obrovska motivace. ::tleskajici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění