Diskuse: chci žít zdravě a co vy?

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
100
Kamarádka nemá fotografii.
| 23.2.2007 15:58

chci žít zdravě...kolikrát už jste si každá tuto větu opakovala a věřila, že zrovna tentokrát to určitě vyjde? no já určitě hodněkrát... teprve nedávno sem narazila na tyhle úžasný stránky a zjistila, že by možná bylo nejlepší, kdyby se ke mně někdo přidal. čím víc nás bude,tím líp::usmev:: a na věku ani trochu nezáleží! ono je vždycky lepší začínat s někým, sdělovat si dojmy, nápady atd. tak pište a můžem třeba od pondělí začít,co vy na to? ::vysmaty::  katka     

| 23.2.2007 16:06

Žijeme zdravě na „bio strava a vegetariánství“...

| 23.2.2007 17:22

Zdravě žít není jen o stravování. Těch témat je tady již strašně moc, tak mě by vyhovovalo tohle téma, kde by bylo všechno dohromady. Také jsem tyhle stránky teprve objevila. Jestli se již tady nikdo nepřidá, napiš mi osobní zprávu a nějak se spojíme. Teď jdu tedy na stránky o výživě.

| 23.2.2007 17:51

Nic v tom nehledej. Myslela jsem to dobře, tak jako ty, aby bylo vše pohromadě. Bio už je rozběhnuté. A žít zdravě je z velké části o stravování.

| 25.2.2007 12:47

zdravím::smutny::, tak vypadá to,že už se k nám nikdo nepřidá. budeme si psát přes tuhle diskuzi nebo přes e-mail?::usmev::

| 25.2.2007 18:08

zkusíme email, dej mi ho do osobních zpráv, ty jsi anonym, tak já ti to tam nemohu dát

| 25.2.2007 18:11

já bych ráda,ale nevím,jak::ou-nou::

| 25.2.2007 19:17

Já také nevím, ale asi otevři u mojého jména Pošli vzkaz a tam to napiš a já to asi dostanu. Zkusíme to.::souhlas::

| 25.2.2007 19:24

no problém je,že já to tam nemám...asi protože nejsem registrovaná...tak mi napiš(te) na <a href=„mailto:ahojkatka@seznam.cz“>AHOJKATKA@seznam.cz</a>

| 25.2.2007 19:39

Už jsem napsala, ale asi špatně, zkusím to ještě jednou::ou-nou::

| 26.2.2007 19:44

Již ti musel email dojít.::smutny::

lemark Poslat vzkaz | 26.2.2007 20:34

Ahojte, já se ráda přidám, nejsem tu registrovaná moc dlouho a ještě jsem nestačila vše projít... tady jsem poprvé. Moc ráda si pokecám o životosprávě a o všem co s tím souvisí::souhlas::.

Vlastinka Poslat vzkaz | 1.3.2007 10:54

::kvetina::milá děvčata a proto se k vám též ráda přidám,jen nevím,jak vlastně začít,o čem si budeme povídat,zda o zdravém jídle,pohybu,zdravém pití,no kdo tedy začne?

slunko Poslat vzkaz | 1.3.2007 11:43

Tak když tady takhle visí otázka ve vzduchu, mě by zajímalo, jak se každá z vás dostala k těm otázkám zdravého životního stylu. Co byl hlavní spouštěč, motiv toho, že jsme se o to začaly zajímat, pátrat a realizovat?

U mě to spustilo to, že jsem zjistila, že mám asi problém se zácpou. začala jsem se zajímat o výživu na internetu, jak tomu předejít a tak. Pak jsem našla knihy dr. Normana Walkera a ty mi otevřely oči, protože jsem do té doby nevěděla, jak funguje tělo a takhle jsem zjistila, že to opravdu není jen skořápka, ale že všechno, čemu ho podrobujeme se v něm nějak zobrazuje. Začátky byly zběsilé, skoro jsem se stala vitariánkou a prošla jsem hodně změnami, hlavně v přístupu k jídlu a zdravému stylu obecně.

No a co vy?

ryba Poslat vzkaz | 1.3.2007 12:25

Mě k tomu přivedl podobný problém jako Tebe Slunko. Ale dříve jsem to zase až tak neřešila,ale jak je nějak člověk starší ,tak toho je víc a asi o všem více přemýšlím. ::ano-ano::
Nejsem zapřísáhlý zastánce zdravé výživy,občas si dám salám nebo něco,co není úplně zdravé,ale hodně jsem to omezila. Začala jsem mít v mém věku problémy ,jako ekzém,akné atd.což jsem nikdy neměla.
Člověk se má asi nejdřív začít čistit zevnitř.Snažit se být v pohodě a hlavně mít rád sám sebe a ono to potom všechno lépe funguje..To si myslím já...::usmev::

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění