Diskuse: Chlupatá záda

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: Sosek
Kamarádka nemá fotografii.
| 10.4.2007 14:36

Ahoj,

ráda bych se zeptala. Již desátým rokem beru antikoncepci (začala jsem Marvelon, momentálně mám Janine) a posledních pár let mám hrozně chlupatá záda. Naštěstí chlupy jsou bílé, ale hrozně mi to vadí. ::nastvany2::Může to mít nějakou souvislost a antik. ? Odstranění laserem není navěky, ale pouze dočasně..., což mne odrazuje od tak veliké částky.
Hezký den, Lucie

Kamarádka nemá fotografii.
oe Poslat vzkaz | 5.7.2007 11:11

Ahoj, moc dobře vím, jak se teď asi cítíš... ::dabel::Já trpím uplně tou samou věcí... Mám chlupatá záda snad už od 14 let a navíc jsou moje chlupy černý!!! Jedině v létě mi zesvětlají a nezbylo mi nic jiného než si na to zvyknout... Teď jsem začala brát antikoncepci (harmonet), beru to 14 dní a chloupky začínají mizet!!!! Tak se zkus zeptat svého gynekologa a on ti zaručeně poradí ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
smile1 Poslat vzkaz | 27.7.2007 15:51

ahoj oe.Chtela jsem se te zeptat na tu antikoncepci co beres ted.A to konkretne,jestli jsi po ni nepribrala???

Kamarádka nemá fotografii.
| 27.7.2007 16:54

::placici::Mít chlupatá záda, byť jen málo,tak to je pro každou ženu asi záležitost nepříjemná, mě to bohužel také potkalo, po dětech jsem zjistila, že mi na zádech vyrůstají černé chloupky, připadala jsem si jako chlap, takže na řadu přišlo trhání, holení atd.., ale pořád dorůstaly!Lékař mě ale ujistil, že je to hormonální nerovnováha, takže mám rozhozené hormóny, už jsem si na to zvykla a dá se s tím žít::vysmaty::!Žádnou radu bohužel nemám,ale chce to zřejmě zkusit nějakou antikoncepci, která by měla tuto nerovnováhu napravit!!::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
| 27.7.2007 20:30

Naše mladá sousedka měla po porodu značně zvýšený růst chloupků v obličeji a na krku. Byly pěkně zakroucené. Po určité době se to srovnalo samo. Bylo mi jí líto, hodně se styděla. Takže, hlavně klid, děvčata.::chlacholici::,::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Sosek Poslat vzkaz | 23.4.2009 18:12

Ahoj, možná by pomohla změna té antikoncepce, ale je také možné, že je to srostě vaší vlastní hormonální hladinou. Holení bych nedoporučovala, to pak chlupy houstnou a tmavnou, vím z vlastní zkušenosti. Nejlepší je trhat a když už, tak cukrovou pastou. Zkuste si o ní něco vygooglit a pokud byste měla zájem o balení cukrové pasty, napište do vzkazů, mám kontakt na prodejce

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění