Diskuse: plíseň nehtů

   
Řadit:
44
příspěvků
Správce: simca001
Kamarádka nemá fotografii.
kikinka Poslat vzkaz | 10.6.2008 09:55

Ahoj, nevíte někdo jak se zbavit nehtové plísně na palci u nohy? Protiplísňové přípravky typu tea tree olej atd.nezabírají a ten nehet je opravdu“ krasavec“, takže o žabkách se mi jen sní.Díky za odpovědi.kik
::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Lidusa Poslat vzkaz | 10.6.2008 12:41

Moje známá to měla také moc ošklivé na nohu i na rukách.
Chodila s tím na kožní, a nakone se se toho zbavila za pomoci  homeopatik. Teď má nechty nádherné, ani památky po plísních.

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 10.6.2008 16:41

Ahoj, plíseň na nehtech jen ukazuje, že je zaplísněný celý organismus, takže nějaké to „mazání ze zhora“ maximálně jen tak na čas uklidní. Je potřeba vyčistit celý organismu. Pro začáte jek to okruh ledvin, protože meridián  ledvin v mozku ovlivňuje tu část, která je zodpovědná za protiplísňovou imunitu. Dá je třeba odstranit vlastní plísně a nakonec metabolity cukru. Dobrý systém poskytuje detoxikace dle drJonáše.(Je možné bez měření využít řadu bioharmoni) Ale protože cítím, že chceš pomoci podstatně rychleji, tak můžeš použít techniku poklepávání meridiánových bodů dle AFT. Vlastní recept najdeš na stránkách aft-teapie.cz  Pokud tak ještě není zveřejněn, tak napiš pošlu ho.  Účinky se objevují asi po 10-14 dnech. Nehet ovšem musí odrůst. Pusť se do toho, plísně nejsou jen kosmetická záležitost. Mají velký vliv na tělo i psychiku.

Kamarádka nemá fotografii.
kikinka Poslat vzkaz | 13.6.2008 09:46

Ahoj, moc dík za radu.Ta metoda poklepávání meridiánových bodu vypadá zajímavě, předpis pro můj problém jsem tam našla, takže jdu do toho.Existuje nějaká literatura o této metodě? Díky Kik

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 13.6.2008 11:17

Ahoj, zatím žádná kniha v o AFT není. Dr.Kurt Ebert (autor metody) ji píše. Pokud vládneš anglicky - má dost podrobné www stránky. Odkaz je tuším na českých stránkách o AFT. Jako nedostatek ovšem cítím to, že všude jesou jen omezené informace o dalších postupech AFT. Za vším stojí naše emoce asystémy přesvědčení a s těmi se pomocí AFT pracuje velmi důkladně. Podstatně hlouběji, než to třeba dělá kineziologie a pod. Práce s poklepy je jen velmi malá část.

Kamarádka nemá fotografii.
kikinka Poslat vzkaz | 16.6.2008 10:20

Anglicky sice trochu vládnu, ale je to dost specifická oblast, takže  spíš počkám na tu knihu a budu čerpat z českých stránek.Můžu mít jeden konkrétní dotaz přímo k přepisům?Co znamená údaj za zkratkou UrV, například u nachlazení je 100ŽN, u kvasinkových a houbových infekcí je 50ŽN nebo u nadváhy je 100BN,ŽN,K.Dík kik

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 16.6.2008 14:57

To jsou ale žvásty !!!::dabel::  Tím se opravdu někdo živí??!! Za tohle si někdo nechává platit??!! ::nastvany2::
Určitě je to dobrý džob. Získávat prachy na základě důvěřivosti zoufalých lidiček, kterým nikdo jiný zatím nepomohl. ::placici::Ten člověk je buď blázen a nebo si z ostatních dělá srandu. Proč už nejsou všichni dlouhodobě nemocní vyléčeni? Proč se do zdravotnictví sypou miliardy z pojištění a státních peněz, když stačí, aby si každý koupil nějakou paličku???Určitě má pan doktor připravenu nějakou výmluvu.
To se to podniká, když už dneska podvodníky a šarlatány nevěší.

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 16.6.2008 19:49

UrV je takzvaná hladina vědomí dle dr.Hawkinse.  Vzal nejvyšší  možnou úroveň energie člověka a přiřadil jí 1000 a potom hledal  hodnoty energie pro různé psychické stavy (20 hanba, 30 vina, 50 apatie, 75 žal, ... do 200 jsou negativní a vytvářejí nemoci, pak nastává bod obratu. Na každé hladině jsou 4 různé aspekty: BN znamená tzv. boží názor - zjednodušeně: jak hodnotíme lidi, tj i sebe, ŽN je životní názor, E emoce, P postup, psychologický proces, jak reagujeme na této úrovni. Každá úroveň představuje skupinu převažujících myšlenek, které se stávají přitahovačem-atraktorem pro naše fyzické i psychické záležitosti. Pokud tyto myšlenky nezměníme, tak se stále stáváme otevřeni rozvoji choroby/problému. Ten nejjednodušší postup je přes poklepávání, ale AFT má jinak velmi propracovaný systém odblokování. Pro klienty to zvenku vypadá jako kineziologie - One brain, ale toto odblokování je účinější - díky spojením s poklepáváním, prací se vzdorem, s blokujícími energiemi,... To poklepávání, které najdeš na netu je doopravdy jen malá část. Příspěvku chlupatého goriláčka si moc nevšímej. To je příspěvěk z úrovně 30 viny, kdy člověk vidí svět jako plný zla, které musí být portestáno. A když tak vidím svět, tak si logicky musím myslet, že svět stejným způsobem vidí mě. Neustále očekávám, že mě někdo ohrozí napsdne, zkritizuje, obviní.  Porotže nejlepší obranou je útok, tak začnu první. Objevuje se pomstychtivost. Někde uvnitř za tím vším je pochybnost o sobě, nějakým způsobem se cítím špatný, nemilovaný.  Tolik obecně. Jak je to u našecho chlupatého přítele konkrétně, to pochopitelně z jedné poznámky poznat nemohu. Ale jedno vím: přes své poznámky uvnitř sebe skrývá drahokam.::smutny:: (A asi o něm ani nemá tušení)::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 16.6.2008 20:16

I tobě přeju krásný den!::usmev::
Dr. Ebert si před lety položil stejnou otázku: proč je stále tolik nemocných přestože medicína jde mílovými kroky dopředu. Začínal u výzkumu fyzické bolesti. Není to žádný šarlatán, ale mezinárodně uznávaný odborník, neuropsycholog.  Působení AFT zkoumali nezávisle na sobě dva fyzikální ústavy. Jeden v USA a druhý v Austrálii. Ale možná bys svůj názor chtěl vyjádřit přímo jemu. Zde je jeho e-mail: kurtebert@netzero.net . ::kvetina::Před tím ovšem doporučuju seznámit se pracemi, ze kterých AFT vychází (Někreré dostaly i Nobelovu cenu a snad  neudělovali úplným  nesmyslům)::smutny::
<b>Dr. Rupert Sheldrake</b><b>- <i>A New Science of Life (</i></b><i>Nová věda života), London: Victoria Works, 1981</i><b>- <i>The Presence of the Past. Morphic Resonance and the Habits of Nature</i></b><i>(Přítomnost minulosti. Morfická rezonance a zvyky přírody), 1995, Park</i><i>Street Press, Rochester, VT</i>

<b>David BÖHM - </b><i>Celistvost a Implikátní (Zavinutý)řád,</i><i>Londýn: Routledge &amp; Kegan Paul</i>

<b></b>

<b>Ahasronov, Y. &amp; Böhm, D.</b><b>- Significance of Electromagnetic Potentials in Quantum Theory.</b>Physical Review, Second Series, 115 (3), 1.8. 1959, str. 458-491.

<b>Dr. Charles Shang</b><b>- <i>Singular Point, organizing center and acupuncture piont. Am J</i></b><i>(Singulární bod, organizační centrum a akupunkturní bod) Chin med 1989;</i><i>17: 119 – 127</i><b>- <i>Mechanism of acupuncture – Beyond neurohumoral theory</i></b><i>(Mechanismus akupunktury – za neurohumorální teorii) Lecture,</i><i>Symposium of the Am Academy of Medical Acupuncture, 1996</i>

<b>Dr. Zang-Hee Cho,</b><b>Cho Z. H.,et.al.,<i>New findings of the correlation between </i></b><b><i>acupoints and corresponding brain cortices using functional </i></b><b><i>MRI. </i></b><i>(Nové objevy vzájemných vztahů mezi akupunkturními body </i><i>a jim odpovídajícím mozkovým kůrám za použití funkční MRI.)</i>( Proc. Natl. Acad. Sci., USA 95,pp 2670 - 2673, 1998).

<b>Dr. Eric KANDEL, <i>- From Metapsychology to Molecular Biology: Explorations Into </i></b><b><i>The Nature Of Anxiety </i></b>(Am J. Psychiatry 140:10, Oct. 1983)<i>(Od metapsychologie k molekulární biologii: průzkumné cesty do </i><i>původu úzkosti</i>( Am J. Psychiatry 140:10, říjen 1983)

<b>Hawkins, D. </b><b>- Power Vs Force: The Hidden Determinants of Human Behavior</b>. Veritas Publishing, 1995.

<b></b>

<b>Mann, F.</b>- <b>Acupuncture: The Ancient Chinese Art of Healing and How it Works Scientifically, </b>Vintage

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.6.2008 09:58

Jitka je velice hodná holka, alespoň to tak vypadá. Ale v každém případě to výborně zapadá do celkové manipulace. Pochybovat o všem i o sobě samém je vlastností každého myslícího člověka. Ano mám v duši drahokam, má ovšem kazy. O kazech vím a přiznávám se k nim. Nesmiřitelnost s lidskou vypočítavostí a hloupostí k nim ale nepatří. To je klad. Úvod do terapie AFT:
„Každý člověk přemýšlí. Každá myšlenka je energie. A energie myšlenek vytvářejí energetické pole. Energetická pole tvoří energetický kontext, neboli úroveň vědomí. Naše úroveň vědomí je neviditelný zdroj - přitahovač - událostí a nemocí, které nás v životě potkávají. Takže když změníme své myšlenky, můžeme změnit svůj život, své tělo, své nemoci… Ale jak na to? Terapie přitahovacích polí nám přináší techniky, pomocí kterých se dá, už na vědeckém základě, tohoto docílit.“ Co je to za bláboly? Pomocí pár výrazů z fyziky, spatlaných dohromady, se snaží navodit dojem vědeckosti. Nakonec je to i výslovně řečeno, tak jaképak pochyby, že. A dál následují tvrzení a popisy technik, které si autor metody vymyslel, jak sám uvádí v jednom rozhovoru, kdy se posadil k psacímu stroji a, zřejmě osvícen Božím vnuknutím, popsal metodu přitahovacích polí. To, že někdo přednášel studentům tu i onde, ještě neznamená, že přednášel zrovna o své metodě. A to, že někdo uvede jako zdroj inspirace při své tvorbě seznam děl uznávaných autorů, z nichž někteří jsou i držiteli Nobelovy ceny, ještě neznamená, že jeho dílo se jim úrovní bude přibližovat. A objevy E.Kandela a ostatních o přenosu signálů v nervové soustavě jsou v rozporu s tvrzeními pana Eberta. Co se týče výběru kandidátů, snad mají akademici ve Švédsku dost soudnosti alespoň co se týče fyziologie a medicíny. Ovšem, Mandela a Arafát taky dostali Nobelovku a byli to pěkný gauneři. Nemyslím, že svět je ke mně zlej a já musím být zlej na něj. Svět je nádherný místo pro život, ale chodí po něm dost magorů, co usilujou o život těm, co si chtěj žít po svým a taky dost hochštaplerů, co usilujou o peníze těch, kdo mají trápení a hledají pomoc. Necítím se nijak uzurpován, ani nemám žádný mindrák. To může poznat každý z mých ostatních příspěvků. Kikinko, pokud aft uvěříš, je to tvoje volba a pokud ti problém zmizí bude to jen dobře. Samoozdravná síla lidského těla je úžasná a placebo efekt funguje na 100%, to je dokázáno. Ovšem plíseň je cizí struktura, to není modřina. Ale dá se šťastně žít i se zdeformovaným nehtem. Moje máma to měla na obou palcích.
JitkoSt promiň, že ti odháním klientelu, ale nemůžu jinak. To je vše co k tomu můžu říct. Ať si myslí kdo chce co chce.
T.

Kamarádka nemá fotografii.
ramira Poslat vzkaz | 25.12.2008 20:12

Ahoj Liduso!
Zajimalo by me,jak dlouho trvalo tve zame se zbavit plisne nehtu s homeopatiky.Vim,ze se homeopatii da vylecit vsechno,jen je to na velmi dlouho.rika se,ze jeden mesic homeopatie se rovna 1 roku zivota a kozni zalezitosti se se vyleci az jako posledni.Prosim,zeptej se tve zname jak to trvalo dlouho ji.Zajimam se o zdravy zivotni styl a chtela bych napsat malou brozurku a tak si davam dohromady ruzne informace.Me bylo receno ze homeopatie je lek konstitucni a tudiz leci pricinu proc se veci deji a nejprve leci psychu a pak to ostatni.Diky predem za tvoji odpoved.Zdravi Ramira.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 29.3.2012 20:04

Ty seš chytrej jak ti naši polityci :-\

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 29.3.2012 20:09

TO Anonym:to bylo myšleno TATU Z 16.6.2008

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 29.3.2012 20:36

TO Anonym: To si vyprošuju, aby mě někdo srovnával s našima politikama. A s politykama už vůbec. Ty jsi asi jeden či jedna z těch co tomu AFT věří co?

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 30.5.2012 21:04

Reaguji na Vaši otázku, co zabírá na plísně nehtů, ve zkratce mojí zkušeností:
Po zanedbání pravidel hygieny nohou a správného výběru obuvi se mi před časem usadila na nehtech plíseň. Doktora hned nemusím, bolístky zkouším řešit internetem, s radou přišla dcera: tady máš k narozeninám chytrou houbu. Po pár týdnech mazání vším možným zkouším Pythie Biodeur Nail podle návodu. Po párměsíční kúře jsem opravdu rád, že jsem dal na radu dcery. Ta její investice do mých nohou, ta stála za to, přinejmenším se již nemusím stydět za své nehty a v klidu můžu v létě nosit sandály (bez ponožek! :-D )
Dočetl jsem se, že je chytrá houba ještě chytřejší, protože likviduje plísně nejen na nohou, ale třeba i na zdech. Rozhodně ji ve svém sklepě brzo vyzkouším. :-) Jo, a v lékárně přípravky s chytoru houbou vždycky nemají, ale dají se tam objednat nebo koupit přes internet.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění