Oriflame dětem: Pomozte dětem z dětských domovů společně s Oriflame! | e15.cz

Oriflame dětem: Pomozte dětem z dětských domovů společně s Oriflame!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Oriflame je spoluzakladatelem World Childhood Foundation. I v České republice Oriflame pomáhá znevýhodněným dětem vyrůstajícím mimo biologickou rodinu a již od roku 2001 spolupracuje s Nadací Terezy Maxové.

Dnešní strategií Nadace Terezy Maxové dětem je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Cestou k naplnění tohoto cíle je jak podpora původních ohrožených rodin, tak i náhradní rodinné péče.

Další snahou Nadace Terezy Maxové dětem je pomáhat dětem, aby se po skončení ústavní výchovy mohly lépe zapojit do samostatného života.

Autor: Ženy - E15


Oriflame patří k dětem a děti zase k Oriflame,“ doplňuje patronka projektu, topmodelka Tereza Maxová. „Velmi si vážím naší spolupráce a chtěla bych poděkovat všem kosmetickým poradkyním a zákaznicím Oriflame, kteří svým osobním úsilím přispívají k rozvoji k projektu a nákupem produktů Oriflame dětem nám zprostředkovaně pomáhají rozzářit dětské úsměvy”.

Oriflame za devět let období spolupráce na konto nadace odeslal více než 10 mil. Kč. Finanční výtěžek je získáván především z prodeje dárkových předmětů a hraček kolekce Oriflame dětem.

Autor: Ženy - E15


Charitativní projekt Oriflame dětem přináší peníze na různé dílčí projekty pro děti z kojeneckých ústavů a dětských domovů. „Peníze získané díky projektu Oriflame dětem jsme v minulosti přerozdělili například na ozdravné pobyty v přírodě pro děti do 3 let vyrůstající v kojeneckých ústavech nebo Jarmarky pro šikovné ručičky, které jsou určeny dětem z dětských domovů ve věku od 6 do 18 let. Děti zde hravou formou získávají první zkušenosti ze světa podnikání a učí se důležité praktické dovednosti, které mohou následně využít v samostatném životě a budoucím povolání“, ke spolupráci dodává Terezie Sverdlinová z Nadace Terezy Maxové dětem.

Pokud byste se i vy rádi zapojili do charitativního projektu Oriflame dětem, můžete si zakoupit některý z výrobků Oriflame dětem a přispět tak Nadaci Terezy Maxové.

Autor: Ženy - E15

 
Mezi nabídku výrobků Oriflame dětem nově přibyla například Sada hracích karet a kostek v pouzdře se zipem. Sada obsahuje 2x 54 karet (žolíkové), 6 kostek, tužku a papírový blok nebo Deka Oriflame dětem (150×120 cm) a Šálek Oriflame dětem.


17. listopadu 2009

——–

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce výrobků Oriflame dětem i o spolupáci s Nadací Terezy Maxové a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery