50 odstínů šedi znovu hledá "Christiana", Charlie Hunnam roli vzdal | e15.cz

50 odstínů šedi znovu hledá "Christiana", Charlie Hunnam roli vzdal

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Připravovaný film Padesát odstínů šedi nedávno s velkou slávou zveřejnil jména herců, vybraných do hlavních rolí. Představitel Christiana Graye, herec Charlie Hunnam, však překvapivě z role odstoupil.

Podle oficiálního stanoviska je třiatřicetiletý herec příliš zaměstnán natáčením seriálu Zákon gangu, v němž hraje hlavní postavu - Jaxe. Podle zákulisní šuškandy byl však prý plachý herec především zaskočen obrovským množstvím pozornosti, jež jeho obsazení do filmu vzbudilo.

Autorka knihy Padesát odstínů šedi, E. L. James, změnu komentovala jen stručně na svém Twitterovém účtu s tím, že „přeje Charliemu vše nejlepší“.

Výběr nového představitele je nyní s napětím očekáván, už proto, že původní obsazení vyvolalo vlnu nespokojenosti u řady fanoušků a dokonce i vznik online petice, v níž více než 40 tisíc lidí žádalo přeobsazení rolí.

Nejžhavějším kandidátem na hlavní roli pro filmové zpracování je nyní údajně irský herec a model Jamie Dornan. Spekuluje se ovšem i dalších jménech, včetně hvězd, jakými jsou Ryan Gosling, Matt Bomer nebo Robert Pattinson.

V hlavní ženské roli studentky Anastázie zůstává dcera slavných herců Melanie Griffith a Dona Johsona, Dakota Johnson. Premiéra filmu je plánovaná na srpen příštího roku.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video