Andrea Verešová pokřtila svůj další „nahý“ kalendář | e15.cz

Andrea Verešová pokřtila svůj další „nahý“ kalendář

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jena z našich nejkrásnějších modelek, Andrea Verešová, odhodila při focení svého dalšího kalendáře stud i veškeré svršky a nechala se nafotit v rouše Evině. Myšlenkou kalendáře bylo ukázat krásu a ladnost ženského těla ve spojení s nezkrotným živlem – vodou, a radostí z dopadu kapek na nahou kůži.

„Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané.Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Každá fotka je spojená s nějakou myšlenkou. Všechny jsou foceny ve vodě, čímž mají něco společného a přitom je každá jiná. Mám ráda čistou dramatičnost, temperament a myslím, že se vše podařilo spojit - každý měsíc, každé roční období nějakou charakteristikou, nějakou dekorací. Nejsem na každé fotce v rouše Evině a doufám, že si každý najde nějakou oblíbenou fotku,“ svěřila se se svými pocity z focení Andrea Verešová.

Andrea propůjčila kalendáři společnosti ProCeram nejen svou tvář již potřetí a tak se jejich vzájemná spolupráce stává pomalu tradicí. Kalendář se fotil v přísném utajení ve speciálně postaveném studiu s bazénem, které vznikalo několik dnů pod taktovkou produkčního týmu společnosti a stylisty Karla Dominica Stixe, který se postaral o originální a luxusní dekorace.

Krásné umělecké snímky, zachycující čistou ženskou krásu, vytvořil přední český fotograf celebrit Jan Tůma. „S Andreou se mi jako vždy pracovalo báječně. Je to velká profesionálka, se kterou pracuji již mnoho let, a patří ke skutečným topmodelkám. Díky své dokonalé postavě a úžasné tvárnosti se s ní dají fotit i ty nejnáročnější pózy a vždy vzniknou unikátní a neopakovatelné snímky. S Andreou je jednoduše radost a pocta fotit. I když je Andrea zasloužilou maminkou, není to na její postavě vůbec vidět a pyšní se perfektně dokonalým tělem. Je až neuvěřitelné, jakou energii a smyslností Andrea pořád oplývá,“ uvedl Jan Tůma a dodal: „největším překvapením pro mě ale bylo místo focení – zahradní bazén! Fotil jsem z rampy 4 m vysoko nad bazénem,“ pochvaluje si spolupráci fotograf.

Nový kalendář pokřtili Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, který se současně stal i jeho kmotrem. Bára a Yvetta svými krásnými hlasy vytvořily na křtu příjemnou atmosféru. Jelikož jsou kalendáře vyrobeny v limitované edici a nerozdávají se na potkání, byla na křtu před losováním o tři z nich napjatá atmosféra. Andrea Verešová vylosovala z vizitek přítomných tři šťastlivce, kteří se stali výherci nového kalendáře.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video