Auto ESA zavádí vlastní šrotovné až 1000 EUR! | e15.cz

Auto ESA zavádí vlastní šrotovné až 1000 EUR!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zatímco v okolních zemích zavádí vlády tzv. šrotovné, aby podpořili automobilový průmysl, u nás museli šrotovné zavést sami prodejci. Auto ESA nabízí až 1000 EUR (cca 27 000 Kč) šrotovného při prodeji vašeho starého vozu a nákupu nového!

Po vzoru sousedních zemí se rozhodl druhý největší prodejce ojetých vozů v Česku nabídnout občanům tzv. šrotovné. Toto opatření má přispět k tomu, aby na našich silnicích jezdily novější, ekologičtější, kvalitnější a bezpečnější vozy. Zatímco v zahraničí dotuje šrotovné stát z daní občanů, Auto ESA zavádí šrotovné bez využití vládních zdrojů.

Na šrotovné Auto ESA má nárok každý, kdo se rozhodne prodat svoje staré auto a zároveň si u Auto ESA vybere nový vůz v hodnotě alespoň 80 tisíc Kč. Váš starý vůz musí samozřejmě splňovat určité náležitosti.

Pokud je auto m.j. funkční a bez právních vad, máte nárok na tzv. šrotovné (kompletní informace najdete na www.autoesa.cz), které vám bude vyplaceno formou snížení prodejní ceny vašeho nově vybraného vozu minimálně o 300 EUR (cca 8100 Kč) až po maximálně 1000 EUR (cca 27 000 Kč)!

Autor: Ženy - E15


Ekonomická nejistota v poslední době pomohla zvýšit zájem o koupi ojetých automobilů. “Naše společnost zaznamenala v těchto měsících zvýšený zájem o ojeté vozy,“ říká Tomáš Svoboda ze společnosti Auto ESA. “Se zvýšenou poptávkou po vozech se logicky zvýšily také výkupní ceny vozů, protože na trhu je najednou ojetých vozů méně než jaká je poptávka. Auto ESA tak nyní vykupuje vozy o 20-30.000 Kč dráže než před několika měsíci a majitel tak za své auto dostane na ruku více peněz,“ dodal.


Autor: Ženy - E15Pokud proto přemýšlíte o prodeji svého starého vozu, je pro to právě dnes ideální chvíle. Ale musíte si vybrat k prodeji vozu silný a stabilní autobazar, který je vám opravdu schopen zaplatit, díky velkému množství zákazníků a prodaných vozů, za váš ojetý vůz vyšší cenu. Auto ESA všechny tyto předpoklady splňuje bezezbytku a navíc s tzv. šrotovným je výměna starého vozu za novější výhodnější než kdy dříve.

Šrotovné Auto ESA můžete využít od 25.3.2009 až do odvolání. Více informací najdete na www.autoesa.cz nebo na bezplatné lince 800 555 555.


(komerční prezentace)
Foto: Auto ESAAutor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video