Benefiční ples v Sadské | e15.cz

Benefiční ples v Sadské

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Poslední sobotu v březnu (29.března, od 19:30 hod) již druhým rokem pořádáme pro celou dospělou populaci Sadské a okolních regionů ples. A ne ledajaký. Posuďte sami.

• Bude to jediný ples celé sezóny v Sadské
• Jeho téma – Black&White nás přimělo k zamyšlení nad protipóly a protiklady. Odpuzují se, či přitahují? Existují každý sám, nebo na sobě závisí. A jak moc? Vezmeme-li jako jeden pól DOSPĚLÉ a druhý DĚTI, pak by myšlenkou pod čarou mohlo být: „My všichni ze Sadské a okolí DĚTEM.“
• Jedná se o ples benefiční. A jak jsme již naznačili, přestože je tato akce výhradně pro dospělé, zisk, bude-li jaký, bude určen dětem. Není to fajn? Přijdete se pobavit a přitom pomůžete jiným.
• Výtěžek plesu bude sloužit nákupu učebních i herních pomůcek pro děti, a to nejen těch, co navštěvují naše kurzy, ale také dětí z Mateřské školy a Základní školy v Sadské.
• Do přípravy plesu jsme zapojili mimo školu a školku také další subjekty. Tak kupříkladu o dobré jídlo, ale především pití se letos postará pan Antonio Arias Navarro – jeho vína jsou vskutku delikatesní.
• Na návštěvníky plesu čeká také mimo jiné módní přehlídka místního zakázkového krejčovství K-fashion. Ale ani ta nebude jen tak obyčejná. V roli modelek se totiž představí VIP ženy Sadské – paní starostka PaedDr. Cecílie Pajkrtová, ředitelka Mateřské školy – Dana Kaplanová, ředitelka Základní školy – Blanka Žánová, ředitelka KIC Sadská – Zdenka Hamerová, atd.

Ale lákadla plesu si nechám na příště. Dnes vám chci prezentovat soutěž, která s plesem a jeho cíli souvisí. V rámci jsme vyhlásili soutěž o NEJ… BLACK&WHITE PRODUKT, a to mezi ZŠ Sadská, MŠ Sadská a naším centrem. Každá z institucí bude mít celý březen na to, aby zapojila všechny dětské mozky, ruce, využila fantazie a nálady a zpracovala černobílou myšlenku v konkrétní výrobek. Všechny tři soutěžní výrobky vystavíme na plese a vy, kteří se přijdete na ples bavit, můžete hlasovat pro ten NEJ libovolně vysokým finančním příspěvkem. Výrobky budou také součástí tomboly, takže tři šťastní z vás si je odnesou domů.
Vítězný Black&White produkt (tedy ten, na který se vybere nejvíce peněz) získá jako bonus 1000,- Kč z výtěžku tomboly. Peníze takto utržené si každá z institucí odnese a pořídí za ně něco dětem, které do ní docházejí. Kupříkladu my bychom rádi zakoupili pro naše malé účastníky kurzů – trampolínu pro děti, lavičku na cvičení, míčky, šátky, obruče a další pomůcky do kurzů tance, tamburíny, činelky, dřívka apod. nástroje. A škola a školka jistě také najde mraky věcí, na které se jim pro děti nedostává financí.

Přijďte si i vy užít jedinečnou společenskou událost. Sami se pobavíte a přitom ještě pomůžete. A třebas i vašim dětem, vždyť mateřskou školku, školu nebo naše centrum možná právě teď navštěvují.

Vstupenky již v prodeji. Rezervace – telefonicky na 605 278 909 – Anička nebo 724 166 664 – Hanka. K vyzvednutí vždy Pondělí a Čtvrtek, 15-19 hod v prostorách rodinného centra – Palackého nám. 3, Sadská (budova Městské knihovny, 1.patro)


Podrobné informace o akci najdete na: http://www.zivotjehra.com/?id=akce_beneficni_ples

Pro další informace prosím kontaktujte:
Hanka Pánková
Tel: 724 166 664
krtecek@zivotjehra.com
krtecek2@tiscali.cz
 
ŽIVOT JE HRA je občanské sdružení, jehož hlavními cíli jsou:
- Vybudovat a provozovat rodinné centrum volného času pro děti, mládež, dospělé i seniory v Sadské – pořádat kurzy, semináře, přednášky, zábavné akce a programy, zajistit hlídání pro maminky s dětmi, nabízet výlety a zájezdy s aktivním programem pro celou rodinu, apod.
- Vybudovat a provozovat venkovní areál volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí být aktivní.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video