Blížící se narození potomka vévodkyně Kate a prince Williama zvedá britskou ekonomiku

Neuvěřitelných sedm miliard korun. To je částka, kterou jsou Britové ochodni utratit v obchodech za zboží v souvislosti s narozením potomka Kate a Williama.
12.7.2013 17:00 |

Blížící se narození malého prince či princezny vzbuzuje (nejen) v Británii podobné šílenství, jaké před lety vyvolala svatba prince Williama s neurozenou Kate Midleton. Tento fakt samozřejmě nemohla přejít řada zisk větřících obchodníků, a tak obchody zaplavila řada suvenýrů upomínajících na šťastnou událost.

Bryndáčky, polštářky, dětské oblečky, kočárky, ale i hrnečky, talíře, klíčenky nebo dokonce cukrovinky - to vše je k dostání. Hlavně nesmí chybět nepostradatelný nápis „royal baby“, popř. korunka nebo fotografie slavných rodičů…

OBRAZEM: Suvenýry k narození královského miminka
Fotogalerie

O těhotenství se u jednoho z nejsledovanějších párů světa průběžně spekulovalo už od jejich svatby v roce 2011. V prosinci roku 2012 pak těhotenství vévodkyně s Cambrige oficiálně potvrdila princova kancelář.

Zda královský pár čeká malého prince či princezničku se zatím daří držet v tajnosti, stejně jako konkrétní termín porodu.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění