České celebrity na TýTý 2011. Podívejte se, jak jim to slušelo! | e15.cz

České celebrity na TýTý 2011. Podívejte se, jak jim to slušelo!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V sobotu 14. dubna 2012 se konalo v Divadle na Vinohradech slavnostní vyhlášení cen ankety TýTý. Přímý přenos slavnostního večera, který vysílala Česká Televize, moderovala, kvůli zdravotním potížím moderátora, netradiční ženská dvojice - Jitka Čvančarová a Tereza Kostková.

Po retro úvodu, který byl věnován někdejšímu moderátorovi TýTý Marku Ebenovi, putovala první z cen Lucii Borhyové za nejoblíbenější Osobnost televizního zpravodajství. Vítězem staronové kategorie Sportovní moderátor, která se na scénu vrátila po šesti letech se stal Vojtěch Bernatský, který si cennou trofej převzal od tenistky Petry Kvitové.

Na postu Osobnosti televizní publicistiky Ivana Klímu vystřídal Václav Moravec. V kategorii Zpěvák roku zvítězil Michal David, který převzal zrcátko z rukou Ivany Gottové.

Cenu pro nejpopulárnější zpěvačku převzal bratr vítězné Lucie Bílé, která tou dobou právě koncertovala s Arakainem, a hned vzápětí se situace opakovala v kategorii Osobnost televizní zábavy. Ondřej Sokol byl v tu dobu na cestě a tak se přebírání ujal kolega z Partičky Michal Suchánek.

Hana Maciuchová a Rudolf Hrušínský získali ceny pro nejlepší Herečku a nejlepšího Herce. Zrcátko pro Pořad roku si odnesla Partička, která získala i Cenu pro Absolutního vítěze, a seriálem roku se stal retroseriál Vyprávěj.

Objevem roku, pro něhož bylo možné hlasovat jenom během přímého přenosu, se stal Tomáš Klus, který bohužel v tu také dobu koncertoval, ale vše zachránil alespoň milou videozdravicí.

Do Dvorany slávy vstoupil Radoslav Brzobohatý, jemuž cenu za bouřlivého potlesku předávala Jiřina Bohdalová.

Slavnostní večer se českými celebritami jen hemžil. Podívejte se jak to slušelo zejména přítomným dámám.

Některé z nich se inspirovaly jarními trendy a zvolily šaty výrazných barev. Oranžovou róbu trochu kazila boční černá krajka, neboť i bez ní by byly šaty dostatečně výrazné a jako jednobarevné by působily mnohem elegantněji.

Překvapila naopak Lucie Vondráčková, která oproti dřívějším ročníkům vypadala opravdu elegantně, snad jen účes by mohl být trochu jiný. Barevně razila i Tereza Kostková v ostře fialové róbě s vysokým rozparkem, z nějž vystrkovala nožku stejně jako Angelina Jolie na Oscarech.

Ivanna GottováAutor: Ženy - E15

Lucie VondráčkováAutor: Ženy - E15

Tereza KostkováAutor: Ženy - E15

Barevně střídmější modely zvolily např. Daniela Peštová, Martina Kociánová, Simona Krainová, Gabriela Partyšová nebo Jitka Čvančarová.

Martina KociánováAutor: Ženy - E15

Jitka ČvančarováAutor: Ženy - E15

Simona KrainováAutor: Ženy - E15

Gabriela PartyšováAutor: Ženy - E15

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video