Charitativní módní přehlídka Terezy Maxové - FASHION FOR KIDS | e15.cz

Charitativní módní přehlídka Terezy Maxové - FASHION FOR KIDS

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
25.11. se v prostorách Barrandovských ateliérů konala charitativní módní přehlídka Nadace Terezy Maxové.

Společnost Oriflame měla tu čest být oficiálním partnerem a zajišťovala kompletní líčení a česání všech modelek a účinkujících.

„V letošním roce byla prezentována kolekce podzim, zima 2008/2009 slavného italského domu MISSONI, a to jak dámská i pánská kolekce,“ prozradila hlavní část programu charitativní módní přehlídky Mgr. Terezie Sverdlinová, ředitelka marketingu a PR Nadace Terezy Maxové. Druhou kolekcí, jež byla v rámci večera prezentována, byla kolekce přední české návrhářky Kláry Nademlýnské, jejíž působení na českém módním nebi je letos již desetileté.

Mezi známými osobnostmi, které letos svou přítomností akci podpořily jsou topmodelky: EVA HERZIGOVÁ, KAREN MULDER, TEREZA MAXOVÁ, PAVLÍNA NĚMCOVÁ A ANDREA VEREŠOVÁ. Z dalších významných hostů můžeme jmenovat: ELIŠKU BUČKOVOU, Českou Miss 2008.

Samotné přípravy přehlídky začaly již v neděli v hotelu Angels na Smíchově, kde se konal casting manekýnek a manekýnů, příprava modelů jak italského módního domu Missoni tak Kláry Nademlýnské a briefing k samotného líčení a účesům.

Trendové líčení vybrala zástupkyně módního domu Missoni Ilarii Boscheti, která ho prezentuje slovy: „….přirozené líčení, směřující spíše k retru, ale s moderními prvky. Make-up je velmi čistý, jednoduchý, oči a rty velmi nenápadné, zdůrazněné lícní kosti. Je to vlastně jen takový dotek svěžesti na tváři“.

Svou vizi paní Boscheti konzultovala s hlavní vizážistkou společnosti Oriflame Zuzanou Gavendovou, která dle předloženého lookbooku k vybranému trendu podzim/zima 2008-2009 vybrala vhodné produkty Oriflame, kterým budou vizážistky na módní přehlídce líčit.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


S vlasovou stylistkou Sandrou Novákovou doladila paní Boscheti způsob úpravy vlasů modelek, aby vhodně doplnily daný make-up.

Samotná přehlídka se konala v prostorách Barrandovského studia č. 8 od osmi hodin večer, ovšem tým kadeřníků a vizážistů měl plný plné ruce práce v backstage již od dvou hodin odpoledne.

Modelkám se nejprve, po nanesení Objemové pěny na vlasy (12565), natočily vlasy na velké natáčky a začalo se se samotným líčením. 

Autor: Ženy - E15
   
Autor: Ženy - E15


Zuzana Gavendová trend popisuje slovy: „Nesmírně jednoduchý make-up! Základem je projasnění pleti a výrazné lícní kosti. Používáme růžovo hnědé barvy, světlý make-up, tmavší hnědé oční stíny, důležité jsou tvářenky a lesk na rty. A to je vše!“

Autor: Ženy - E15
  
Autor: Ženy - E15


A jak se dokonalého vzhledu modelek dosáhlo?Jako základ vizážistka pečlivě rozetřela odpovídající odstín Matujícího podkladového krému Oriflame Beauty, který sjednotil texturu pleti. Pro zakrytí kruhů pod očima použila Rozjasňující korektor Giordani Gold a Pleťový korektor 2 v 1 Oriflame Beauty. Na závěr podkladu nanesla na celou tvář a dekolt Sypký pudr Air Soft Oriflame Beauty.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15
    
Autor: Ženy - E15Na oční víčka zvolila Zuzana Gavendová kombinaci odstínů z Kvarteta očních stínů z řady Gioradni Gold (hormony 2513).

Autor: Ženy - E15


Hlavní důraz byl kladen na lícní kosti, které byly zvýrazněny Práškovým pudrem v perleťových kuličkách Giordani Gold odstín Natural Radiance (5568).

Autor: Ženy - E15Svěží a přirozený vzhled dokreslil jemný odstín Sugar Glaze Lesku na rty s příchutí Oriflame Beauty (10675). 

    
Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15

 

Muselo se myslet i na takové detaily, jako je manikúra modelek. Aby vše ladilo k přirozenému líčení, všechny modelky si nalakovaly nehty neprůhledným béžovým odstínem (Fairytale 12867) Laku na nehty z řady Expert Oriflame Beauty.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


K finálním úpravám modelek patřilo dokončení účesů. Modelkám byly zpevněny přirozené a vzdušné lokny Objemovým lakem na vlasy (10353) a struktura účesu zdůrazněna Fixačním gelem na vlasy (12564). 

 
Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Před samotným vstupem modelek na molo bylo třeba doladit závěrečné detaily a poslední úpravy.
A ve finále mohla zazářit krása v plném lesku.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15Na www.oriflame.cz se dozvíte více o spolupráci s Nadací Terezy Maxové a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video