Chic do fitcentra i do práce | e15.cz

Chic do fitcentra i do práce

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Spěcháte každý den do práce, z práce běžíte na cvičení, ze cvičení domů a ještě cestou na nákup? Časopis Dieta pro vás připravil skvělou nabídku.

Pokud si od 4. února předplatíte časopis Dieta, získáte s předplatným nejen pravidelný přísun hodnotných a užitečných informací, ale také prostornou tašku známé sportovní značky Adidas.
 
Tato praktická a zároveň elegantní taška je ideální pro sportování, volný čas, ale i do práce.

http://www.mf.cz/produkty/dieta/predplatne

Časopis Dieta je nejen o hubnutí, ale i o zdravém životním stylu. S Dietou čtenářky zjistí, že hubnutí nemusí být dřina, že zdravé vaření je hračka, a když shodí pár kilo, budou nejen krásné a štíhlé, ale také zdravé, protože zdraví a dieta mají k sobě opravdu blízko.  Dieta nezapomíná ani na muže a má pro všechny vždy něco navíc:

Autor: Ženy - E15


POHODOVÉ HUBNUTÍ: Dieta není časopis o hladovění, ale o tom, jak se naučit žít zdravě. Dieta ví, jak skoncovat s nadváhou, jak si udržet štíhlou postavu, jak na to jít efektivně, rychle a s úsměvem.
ZDRAVÉ VAŘENÍ: Dieta ví, jak zdravě vařit, nakupovat i vybírat ty správné potraviny. Specialisté na výživu vám prozradí recepty, po kterých neztloustnete.
NAŠE ZDRAVÍ: Obezita je nemoc a diety často souvisejí také se zdravím. Ti nejlepší lékaři vám poradí, jak se zbavit nepříjemných problémů.
ŽIVOTNÍ STYL: Inspirací v boji s kilogramy vám mohou být nejen hollywoodské krásky, ale také slavné Češky nebo čtenářky, které to dokázaly.
VŠE O RODINĚ: Nadváhou trpí nejen ženy, ale i muži a v dnešní době čím dál častěji také děti. Dieta je tedy skvělým rádcem při řešení rodinných problémů.
TIPY NA KRÁSU A MÓDU: Každá žena je krásná a Dieta jí poradí, jak zakrýt případné nedostatky.
RELAXACE A SPORT: Při kterém sportu se nejlépe hubne? Dieta se s vámi podělí o osvědčené tipy.


Autor: Ženy - E15====Předplaťte si časopis Dieta a získejte skvělý dárek!====  

POZOR! Tato akce platí jen do 3. března 2011.

1. února 2011

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video