Chytrá houba řeší intimní problémy. Soutěžte o FEEL FRESH | e15.cz

Chytrá houba řeší intimní problémy. Soutěžte o FEEL FRESH

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pálení, svědění, výtok, případně i bolest při močení nebo obtěžující zápach. S tím vším se žena musí potýkat, jestliže se v jejím pohlavním ústrojí přemnoží kvasinky, způsobující zánět. Jak se těmto obtížím vyhnout? A jak se s nimi vypořádat, když už je pozdě na prevenci?

Každá žena má v pochvě mikroflóru, která udržuje pohlavní orgány v rovnovážném a zdravém stavu. Příznivé bakterie vytvářejí žádoucí kyselé prostředí, ve kterém se choroboplodným organismům nedaří. Za nepříznivých podmínek však nastává riziko snížení množství laktobacilů (příznivých bakterií) a naopak zvýšení množství kvasinek (obvykle druhu Candida albicans).

Ke vzniku onemocnění z přemnožení škodlivých organismů přispívají:
• teplé a vlhké prostředí, např. pokud žena zůstane dlouhou dobu v mokrých plavkách;
• časté koupání v chlorované vodě, i když chlor působí antibakteriálně;
• neprodyšné oděvy (např. těsné kalhoty) a umělé materiály.

Někdy můžete mykózu chytit nevědomky a velmi jednoduše – například po použití veřejných toalet. Pozor si dávejte i v horizontálním soláriu, vždy si ověřte, zda provozovatel po každém použití solárium dezinfikuje.

Když už prevence nestačí

Některé ženy jsou k vaginálním mykózám náchylnější. Údajně se s nimi během života potká každá třetí žena. Téměř polovina z nich se léčí opakovaně. Přestože se po koupání ještě osprchují a převléknou do suchých plavek, poševnímu onemocnění se nevyhnou. V takovém případě je nutné zahájit okamžitě efektivní péči.

Jak na mykózu chytře vyzrát

Existují prášky, čípky, výplachy. Pokud dáváte přednost přirozenému a především přírodnímu léčení, pak si můžete vybrat chytrou houbu. Jedná se o zcela přírodní látku Pythium oligandrum, jejíž účinky si nechali dva Češi v nedávné době patentovat.

Chytrá houba je predátor, který parazituje na kvasinkových či plísňových mikroorganismem. Houba se jimi živí, čímž je v podstatě zneškodní, a následně zmizí spolu s přirozeným procesem regenerace pokožky. Pokud se nežádoucí organismus schovává, houba jej dokáže rychle vyhledat a zneškodnit. Na druhou stranu vůči lidským buňkám je zcela lhostejná, nikdy je nenapadne.

Pro léčbu obtíží v intimních partiích je určena chytrá houba v podobě prášku, který rozpustíte ve vodní lázni a tou si postižená místa budete oplachovat. V lékárně hledejte prášek pod názvem Feel Fresh. Máte-li zájem dozvědět se o chytré houbě a jejích možnostech více, podívejte se na www.chytrahouba.cz.

Feel FreshAutor: Ženy - E15

Nyní máte možnost vyhrát jeden z pěti produktů Feel Fresh, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku:

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku.

Cenu získává celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Výhru obdrží soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 20., 40., 60., 80. a 100. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 17.10. do 23. 10. 2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery