Co letos k Vánocům pro vaše nejbližší? | e15.cz

Co letos k Vánocům pro vaše nejbližší?

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Stále nevíte, co dát k Vánocům vašim milým? Máme pro vás pár tipů, které potěší muže, ženy, mladší i starší. A pořídíte je snadno a bez obav.

Vybírat vánoční dárky je někdy zapeklité. Na jednu stranu je krásné někomu něco darovat a sdílet jeho radost, na druhou stranu je mnohdy velmi těžké něco pěkného vybrat. K tomu dnešní doba, a obzvláště ta předvánoční, nepřeje zrovna klidu a ve všem tom pracovním shonu je sehnání pěkného dárku někdy i více stresující, než radostné.

Do sdílení radosti s vašimi blízkými se vám plést nebudeme, s klidnějším výběrem pěkného dárku vám ale pomůžeme rádi. Pokud někdo z vašich blízkých touží po novém mobilu, navigaci či fotoaparátu, máme pro vás tipy na to nejlepší, co dnes můžete pořídit v nejrůznějších cenových hladinách.

A vše bez obav ze sítě obchodů ShopNetwork.cz, která má nabízené produkty vesměs na vlastním skladě v Praze, disponuje výlučně zbožím z oficiální české distribuce s plnou dvouletou zárukou a doručí je na váš stůl již do několika hodin od objednání.

Co tedy letos vybrat?

Mobilní telefony pro nejnáročnější


V oblasti těch nejlepších mobilních zařízení byl letošní rok skutečně úrodný. Nesl se především ve znamení bitvy Samsungu s HTC, do které se chtěl přidat i Sony Ericsson. Zatímco Samsung ale úspěšně nabízí špičkový model i900 Omnia a HTC ještě úspěšněji celou plejádu výkonných zařízení jako Touch Pro, Touch Diamond a nejnověji i Touch HD, Sony Ericsson už se svou Xperií český vánočný trh zřejmě pořádně nestihne.

Skutečnou jedničkou tak dnes bezesporu je HTC Touch HD. Pokud byste zatoužili po podobném zařízení s qwerty klávesnicí, pak je jedinou volbou HTC Touch Pro. Mezi dostupnějšími bezdotykovými smartphony je dnes na vrcholu Samsung i900 Omnia, který je možné pořídit jak v nadupané verzi se širokým navigačním přílušenstvím, tak v dostupnější verzi, která zahrnuje samotný přístroj a pouze nezbytné doplňky.

Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/htc-touch-hd/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/htc-touch-pro-raphael/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/samsung-i900-omnia/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/htc-touch-diamond/
Nejlepší z nejlepších HTC Touch HD, špičkový smartphone s qwerty klávesnicí HTC Touch Pro, stylový a nadupaný Samsung i900 Omnia nebo klenot HTC Touch Diamond. Dárky pro nejnáročnější u vás třeba již za dvě hodiny.

Mobily pro milovníky stylu


Závěr roku byl pro milovníky mobilních stylovek rovněž potěšující. Nejprve se objevil Sony Ericsson C905 s aurou slavného Jamese Bonda a začátkem prosince konečně i excelentní Samsung i8510 Innov8. Ani jeden z těchto telefonů navíc není jen krásný, nabízí i špičkové funkce, zejména pak osmimegapixelové fotoaparáty, které posouvají mobilní focení zase do trochu jiné ligy. Ještě o trochu dříve přišla na trh špičková Nokia N96. Ani ta není jen lacinou show, ale jednou z nejvybavenějších Nokií vůbec.

Všechny tři přístroje jsou ale natolik parádní, že veškeré funkce jdou zkrátka na druhou kolej. Zejména první kontakt se Samsungem Innov8 nám doslova bral dech.

Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-c905/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/samsung-i8510-innov8/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/nokia-n96/

Působivý Sony Ericsson C905, překrásný Samsung i8510 Innov8 nebo nadupaná parádnice Nokia N96. Perfektní stylovky s českou zárukou do zítra na vašem stole.


Dostupné mobilní lahůdky


Výše uvedené modely jsou určené zejména pro ty, jejichž srdce hoří touhou po špičkovém mobilu. Pokud do vašeho výběru promlouvá více rozumu a hledáte hodně muziky za rozumné peníze, máme pro vás rovněž celou řadu tipů.

Jedním z vrcholů tohoto „segmentu” je Nokia N95. Starší model stále okouzluje svým vzhledem, disponuje všemi pokročilými funkcemi, které bude potřebovat i náročnější uživatel a pořídíte ji v české distribuci se zárukou již pod 9 tisíc Kč. O trochu níže je mezi mobily tohoto ražení Sony Ericsson C702. Pěkný mobil s GPS se cenově dostal již po 5 tisíc Kč a to je vynikající nabídka, z dalších „eSÉček” stojí za zmínku starší, ale stále parádní modely W890i a W910i. Promluvit do tohoto segmentu se pokouší i Samsung se svým D780. První značkový mobil na dvě SIMky, který neurazí ani svým vzhledem, je pěkným dárkem pro ty, kterým jedno číslo nestačí.

Pomyslným vrcholem v této sféře je ale Nokia 5310 ExpressMusic. Vynikající hudební mobil s vytřibeným stylem je o Vánocích běžně k dostání s externími reproduktory zdarma za výtečnou cenu. V krásné červené nebo modré barvě potěší snad každého.

Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/nokia-n95/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-c702/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-w890i/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-w910i/
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/nokia-5310-xpressmusic/

Nejvíce muziky za vaše peníze: stále vynikající Nokia N95 s autonabíječkou zdarma, parádní Sony Ericsson C702 s GPS, chytré volby Sony Ericsson W890i a stále krásný Sony Ericsson W910i, nebo hit letošních Vánoc - hudební Nokia 5310 s externími reproduktory zdarma.

Ne každý ovšem chce dát za jeden dárek půlku výplaty. I za menší peníze lze ale pořídit krásné dárky mající styl i funkce. Na tomto poli je jasným králem Sony Ericsson S500i. V působivé černozelené kombinaci a cenou blížící se třem tisícům Kč je excelentní volbou. Stále boduje také LG KG800 Chocolate, starší model, který ale zejména svým vytříbeným stylem potěší nejednu ženu - jeho cena dokonce již spadla pod tři tisíce.

Dostupnou parádnicí je také „té-třistatrojka” od Sony Ericssonu a poslední tip vás možná překvapí - Nokia 6300. Zkuste se na ní podívat v bílém provedení a zjistíte, že je stále krásná a její funkce rozhodně ani dnes nejsou k zahození.

Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-s500i/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/lg-chocolate-kg800/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/sony-ericsson-t303/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.mobilveci.cz/nokia-6300/
Dostupná stylovka Sony Ericssonu S500i, pořád krásné LG KG800 Chocolate, kovový prcek Sony Ericsson T303 nebo klasika Nokia 6300 v půvabném bílém provedení. Parádní mobily za výborné ceny s dopravou zdarma.

Něco pro řidiče


Pokud někdo z vašich blízkých tráví spoustu času v autě, zkuste pro vánoční inspiraci pohlédnout trochu výše až kamsi do nebes. Právé odtud se snáší signál GPS, který vdechl život celé řadě parádních dárků. Vybrali jsme čtyři. Prvním je mini Coyote, který potěší hlavně řidiče, kteří již nemají chuť vyhlížet, za jakým bukem číhá policejní hlídka. Toto zařízení využívá nejen GPS, ale i datových přenosů GPRS a neustálým sledováním pozice a datovou komunikací se servery systému upozorňuje na blížící se policejní hlídky a další nepříjemnosti na silnici. V prodeji je již v základní ceně s ročním předplatným datových služeb, a tak se jeho uživatel nebude muset celý příští rok vůbec o nic starat.

Další GPS jsou naprostou klasikou: Mio C720b ještě s kvalitním mapovým software iGo a tančícím Elvisem v balení, Garmin Nüvi 760 a řadu VDO Dayton PN6000 s televizním DVB tunerem, obojí navíc s ročním předplatným prestižního časopisu Autoforum, které jistě nadchne každého řidiče.

Autor: Ženy - E15
http://www.svetnavigace.cz/mini-coyote/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.svetnavigace.cz/mio-c720b/ 
Autor: Ženy - E15
Autor: Ženy - E15
http://www.svetnavigace.cz/advanced_search_result/?keyword=pn6000
Už žádné zbytečné pokuty s mini Coyote, tančící Elvis s Mio C720b, a nadupané Garmin Nüvi 760 s VDO Dayton PN6000. Vše s ročním předplatným časopisu Autoforum zdarma, krásné dárky nejen pro řidiče.

Foťáčky, které potěší


Obzvláště o sváctích přijde vhod zachovat si krásné chvíle nejen ve své paměti, a tak vám nabízíme celou řadu digitálních fotoaparátů pro mladší i starší. A začít nemůžeme jinde než u vašich ratolestí, kterým nabízíme Panasonic DMC-LS80. Dostupný značkový přístroj zaujme nejen kompaktním provedením, nabízeným v několika barevných provedeních, ale i jednoduchým ovládáním, které vyjde vstříc všem, kteří s fotografováním právě začínají.

„Vánoční” Canon má označení A1000 IS. Značková novinka, která je nástupem modelu A580 je typickým kompaktem - snoubí v lehkém balení výborné funkce vč. čtyřnásobného optického zoomu a kvalitního dvoapůlpalcového displeje a to vše nabízí za vynikající cenu.

Myslíte-li v tuto chvíli na svou přítelkyni, pak určitě nepřehlédněte Panasonic DMC-FS5. Nejen díky svému červenému provedení udělá radost snad každé ženě, která chce okusit digitální focení. Naopak další dva tipy, Panasonic DMC-LX3 a Nikon D60, potěší i náročnějšího fotografa. V prvém případě se jedná o špičkový kompakt se širokoúhlým objektivem a excelentní světelností, v druhém o dostupnou zrcadlovku se základním objektivem v ceně.


Autor: Ženy - E15
http://www.fotoveci.cz/panasonic-dmc-ls80/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.fotoveci.cz/panasonic-dmc-fs5/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.fotoveci.cz/panasonic-dmc-lx3/ 
Autor: Ženy - E15
http://www.fotoveci.cz/nikon-d60-af-s-dx-18-55-mm-f-3-5-5-6g-ed/

Hravý Panasonic DMC-LS80, „dámský” Panasonic DMS-FS5, špičkový kompakt Panasonic DMC-LX3 nebo dostupná zrcadlovka Nikon D60. Do zítra bez obav u Vás doma.

Vybrali jste?

Pokud jste si z naší nabídky vybrali, můžete kterýkoli z mobilních tipů ihned pořídit na MobilVěci.cz, pro GPS zabrousit na SvětNavigace.cz a foťáčky skounout na FotoVěci.cz. Většinu nabízeného sortimentu máte nejpozději do zítra u vás doma s dopravou zdarma, bez stresu, bez starostí a hlavně bez obav - dostanete vždy právě to, co skutečně chcete.

A pokud ještě váháte, obraťte se na nás na e-mailu i telefonu jsme vám plně k dispozici až do Vánoc.


——————————————————————————–

Internetové obchody MobilVěci.cz, FotoVěci.cz a SvětNavigace.cz provozuje divize ShopNetwork.cz firmy DCCI s.r.o.


10. prosince 2008
(komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video