Bar Nebe slaví narozeniny! Soutěžte o vouchery a vychutnejte si nebeskou atmosféru! | e15.cz

Bar Nebe slaví narozeniny! Soutěžte o vouchery a vychutnejte si nebeskou atmosféru!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bývalý prostor tančírny Pygmalion, navržený renomovaným architektem Josefem Gočárem, nyní cocktail & music bar Nebe se 21. listopadu vrátí do 80. let a oslaví tím i své 2. narozeniny.

Cocktail & music bar Nebe na Václavském náměstí oslaví své 2. narozeniny. Již 21. listopadu zahájí party ve stylu 80. let Vladimír Hron. Návštěvníci, kteří dorazí v převleku, mají vstup zdarma a mohou se těšit na dobové nápoje, občerstvení a samozřejmě i hudbu z let osmdesátých.

„Důležité je také zmínit, že pro prvních sto příchozích mezi 20:00 a 21:00 hodinou máme připravený exkluzivní dárek v hodnotě 500 Kč“, dodává Ondřej Hynek, PR manager music baru Nebe. V naší soutěži navíc můžete vyhrát voucher v hodnotě 500Kč, který můžete na narozeninové párty Cocktail & music baru Nebe čerpat na jídlo i pití.

Největším hitem večera bude zřejmě Malinovka za 8,20 Kč(s) společně s drobných občerstvením ve formě česnekových jednohubek či ruského vejce. Návštěvníci se také mohou těšit na „historické“ míchané nápoje typu Kofola s rumem. Na narozeninovém večírku samozřejmě nebude chybět i tombola, plná atraktivních cen. Celý večer zakončí opět vystoupení V. Hrona alias Michaela Jacksona a vyhlášení nejlepšího převleku večera.

Narozeninová párty Cocktail & music baru NebeAutor: Ženy - E15

Music bar Nebe najdete v samém centru Prahy na Václavském náměstí. Dvoupatrové Nebe Vám nabízí příjemné posezení, moderní interiér, téměř stovku koktejlů a v neposlední řadě i mezinárodní kuchyni, která je inspirovaná tradicí a lehkostí jídel italské gastronomie. Vybírat můžete ze salátů, masových specialit či rizot a domácích noků.

Denní nabídka je k dispozici do 23 hodin, později hlad zaženete specialitami z barového menu. Každý den, v době od 16:00 do 20:00 hodin, probíhají také tzv. nebeské happy hours, během nichž můžete ochutnat drinky za akční cenu.

Pro příjemnou atmosféru můžete zavítat též do Nebe V Celnici 4 či do ulice Křemencova 10. Všechny podniky z unikátní sítě koktejl a music barů Nebe jsou vyhlášené svou jedinečnou atmosférou, skvělou muzikou a profesionálním servisem.

Cocktail & music bar NebeAutor: Ženy - E15

SOUTĚŽ

Soutěžte s námi o vouchery v hodnotě 500 Kč na narozeninovou oslavu Cocktail & music baru Nebe na Václavském náměstí v Praze.

Cenu získává 5 soutěžících, správně odpovědí na naši soutěžní otázku jako 15., 30., 45., 60., a 75. v pořadí. Voucher mohou výherci čerpat na jídlo i pití. Správnou odpověď naleznete na www.nebepraha.cz.

Možnost odpovídat máte od 11. do 17. listopadu 2013.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video