Dárek, který je zároveň pomocí | e15.cz

Dárek, který je zároveň pomocí

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podpořte Nadační fond Slunce pro všechny. Náhrdelník „MUŽe“ je určen každému, kdo chce přispět na dobrou věc a v rámci charitativní části projektu si náhrdelník zakoupí pro sebe či své blízké.  

Náhrdelník pochází z dílny českého výrobce tradiční české bižuterie Pearl Bohemica (www.pearlbohemica.eu ). Designér společnosti Pearl Bohemica, která náhrdelník na své náklady vytvořila, Jan Jaroš dostal nelehký úkol – vytvořit elegantní náhrdelník, jenž bude zobrazovat čistotu, pokoru, ale také krásu a svým způsobem i úspěšnost.
Srdcem náhrdelníku je perla, která je symbolem čistoty, pokory, ale i krásy a zároveň vzácnosti. Perlu obklopují dva stříbrné kruhy, jenž symbolizují věčnost a dodávají náhrdelníku punc lehké elegance.

Celý výtěžek z prodeje šperku bude věnován jedné konkrétní ženě, jíž finanční částka alespoň zčásti pomůže v jejím dalším životě.

Máte zájem si náhrdelník zakoupit? Ozdobit se elegantním doplňkem a ještě mít hřejivý pocit z toho, že koupí šperku jste pomohli ženě, která třeba neměla tolik štěstí v životě jako vy, je přece nádherný pocit! Cena šperku je 150 Kč a celý výtěžek putuje nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Objednat lze na  internetových stránkách www.manualzeny.cz


O Manuálu úspěšné ženy:


Jedná se o projekt společnosti ConPro, s.r.o., který má pomoci ženám všech věkových kategorií v orientaci v pracovním i osobním životě v současném světě. Formou interaktivních lifestylových konferencí jsou účastnicím předávány zkušenosti odborníků například z oblasti etikety, psychologie či vizáže. Cílem projektu je pomoci ženám definovat, co pro ně osobně znamená štěstí, a následně jim dodat odvahu a praktické rady, jak svého štěstí dosáhnout.


====O Nadačním fondu Slunce pro všechny: ==== Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Podporuje unikátní soubor zařízení, jež poskytují moderní péči o handicapované ve všech oblastech jejich potřeb, a to od nejútlejšího věku až do dospělosti. Umožňuje dětem a dospělým se speciálními potřebami vzdělávání, všestranný rozvoj a uplatnění ve společnosti.

Nadační fond SLUNCE pro všechny už díky „MUŽi“ mohl uskutečnit některé ze svých plánů na pomoc lidem, kteří to potřebují. Pomoci ale není nikdy dost…

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video