Soutěž o kosmetiku od Biodermy: Dejte sbohem rozšířeným pórům! | e15.cz

Soutěž o kosmetiku od Biodermy: Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokožka tváře je složená z tisíců pórů, které běžným pohledem neregistrujeme. Pokud jste ale vlastníky mastnější pleti, při pohledu do zrcadla se můžete seznámit s rozšířenými póry. Ty můžou být problémem, který působí nejen vadu na kráse, ale je třeba ho odstranit.

Zdravé póry jsou téměř neviditelné a plní neocenitelnou funkci - slouží jako přenosný kanál mezi okolním světem a naší pokožkou. Díky nim přijímáme živiny zvenčí a vylučujeme škodliviny zevnitř, přes ně naše pokožka dýchá.

Při tomto neustálém obousměrném koloběhu látek není vůbec ojedinělé, že se póry ucpávají anebo naopak rozšiřují. Při zacpávání a rozšiřování pórů může dojít i k jejich zánětu a následně tvorbě akné.

POKUD CHCETE MÍT KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ, DRŽTE SE NĚKOLIKA ZÁSAD:

  • Jezte zdravě, bez nadměrného množství nezdravých tuků (uzeniny, tučné maso, mastné výrobky i smažené potraviny), omezte také bílé pečivo. Přidejte naopak ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky a ryby.
  • Vyrážky (zánětlivé pupínky) si sami mechanicky nečistěte – nemačkejte. Můžete tak porušit sval, který zodpovídá za stahování pórů a pór se tak postupně bude rozšiřovat.
  • Základem všeho je dostatečné čištění pleti. I malý kousek odumřelé pokožky, zbytek krycího krému anebo pudru, může způsobit neprůchodnost pórů. Ráno a večer pečlivě omyjte pokožku čisticím gelem nebo očistěte micelární vodou s antibakteriálním účinkem.
  • Důležitý je také výběr správné kosmetiky. Nesprávná může v tomto případě znamenat mastná. Zapomeňte na mýdla obohacená o oleje, mastné krémy a podobně. Používejte ji vždy na dokonale vyčištěnou pleť.

řada Sebium od BiodermyAutor: Ženy - E15

Bioderma přináší na trh Sébium Pore Refiner , který řeší problém s rozšířenými póry. Okamžitě a dokonale pokožku zmatňuje. Zlepšuje její vzhled, struktura je jemnější, hladší, jasnější, póry jsou stáhnuté, méně viditelné.

Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv® udržuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje tak ucpávání pórů. Lehká a jemná textura krému Sébium Pore refiner se vstřebává do pokožky, kterou zanechává příjemnou a hladkou.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíčky s kosmetikou Sebium H20 a Sebium PoreRefiner od Biodermy!

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Nápovědu můžete najít na stránce www.bioderma.com

Balíček s produkty Sebium H20 (250 ml) a Sebium PoreRefiner získají 3 výherci, kteří správně odpovědí na naši soužěžní otázku a odpověď zašlou jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Sebium H20 (250 ml) a Sebium PoreRefinerAutor: Ženy - E15

Možnost odpovídat máte od 10. 9. 2012 do 16. 9. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video