Dopis Ježíškovi jako jedinečný zážitek | E15.cz

Dopis Ježíškovi jako jedinečný zážitek

Inzerce

Všechny děti celý rok čekají, až budou moci napsat svůj dopis Ježíškovi. Letos poprvé se stává výběr hraček na nejich seznam přání úžasným zážitkem, a to díky hračkářsví Hamleys.

První hračkářství Hamleys otevřelo v roce 1760. To je dost dlouhá doba na to, aby se tato značka stala expertem na hračky. Tato britská ikona v oboru hraček odtajnila 1. listopadu své exkluzivní tipy na ty nej hračky pro letošní Vánoce. Děti si je mohou vyzkoušet a zaručeně si vyberou – Hamleys totiž vyrábí velké množství originálních hraček, které nejsou k sehnání jinde.

Pro všechny návštěvníky jsou navíc v Hamleys k dispozici speciální dopisy Ježíškovi. Děti tak mohou strávit odpoledne plné zábavy s předváděnými hračkami, jedinečnými atrakcemi (kolotoč, obří skluzavka a další) a spoustou pohádkových postav. Na konci mohou přidat na svůj dopis hračky, které je nejvíce okouzlily. Jako dárek od Hamleys získají rodiče při nákupu hraček z tohoto dopisu k jednotlivým dárkům také exklusivní vánoční visačku. Navíc, pokud nakoupí alespoň za 2000 Kč, dostanou od Hamleys dárek v hodnotě 500 Kč pro celou rodinu. Vánoční zábava začíná v Hamleys! Více informací o akci a video najdete na microsite vanoce.hamleys.cz

Tipy na dárky:

Hamleys kartička na atrakce

V Hamleys nemáme jen hračky, ale i skvělé atrakce, kde si užiješ spoustu legrace. Pořiď si naši věrnostní kartičku, nabij si ji na libovolnou částku a vesele si hraj s bagry, batakem, autodráhou, nebo se projeď na kolotoči. Kartička je skvělá i jako dárek, se kterým se pobaví celá rodina. Od ledna ti bude sloužit i jako vstupenka do zrcadlového bludiště.

Hamleys Nano-Drone Pro Autor: Ženy - E15

Hamleys Wall Rider autíčko

S tímhle dálkově ovládaným autíčkem zkrotíš gravitaci. Jak? Dokáže jezdit po jakémkoliv povrchu – nejen vodorovně, ale také kolmo po zdi nebo dokonce po stropě! Funguje na šest AA tužkových baterií, které nejsou součástí balení.
Cena: 1099 Kč vč. DPH

Hamleys Nano-Drone Pro

Vysoce výkonný 4kanálový dron je perfektní, snadno ovladatelná hitech hračka pro děti od 8 let. Dokáže se nekompromisně pohybovat ve všech směrech (360⁰ gyro control), funguje na 2,4GHz signálu a je vyroben z měkkého pružného plastu, takže snadno odolá nešetrnému přistání nebo nárazům do zdi. Vyznačuje se vynikající stabilitou zajištěnou šestiosým gyroskopem, dvěma rychlostmi pohybu a pokročilými 360⁰ obraty! Funguje na dvě AA tužkové baterie, které nejsou součástí balení.
Cena: 1399 Kč vč. DPH

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.