Dopis Ježíškovi jako jedinečný zážitek | e15.cz

Dopis Ježíškovi jako jedinečný zážitek

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Všechny děti celý rok čekají, až budou moci napsat svůj dopis Ježíškovi. Letos poprvé se stává výběr hraček na nejich seznam přání úžasným zážitkem, a to díky hračkářsví Hamleys.

První hračkářství Hamleys otevřelo v roce 1760. To je dost dlouhá doba na to, aby se tato značka stala expertem na hračky. Tato britská ikona v oboru hraček odtajnila 1. listopadu své exkluzivní tipy na ty nej hračky pro letošní Vánoce. Děti si je mohou vyzkoušet a zaručeně si vyberou – Hamleys totiž vyrábí velké množství originálních hraček, které nejsou k sehnání jinde.

Pro všechny návštěvníky jsou navíc v Hamleys k dispozici speciální dopisy Ježíškovi. Děti tak mohou strávit odpoledne plné zábavy s předváděnými hračkami, jedinečnými atrakcemi (kolotoč, obří skluzavka a další) a spoustou pohádkových postav. Na konci mohou přidat na svůj dopis hračky, které je nejvíce okouzlily. Jako dárek od Hamleys získají rodiče při nákupu hraček z tohoto dopisu k jednotlivým dárkům také exklusivní vánoční visačku. Navíc, pokud nakoupí alespoň za 2000 Kč, dostanou od Hamleys dárek v hodnotě 500 Kč pro celou rodinu. Vánoční zábava začíná v Hamleys! Více informací o akci a video najdete na microsite vanoce.hamleys.cz

Tipy na dárky:

Hamleys kartička na atrakce

V Hamleys nemáme jen hračky, ale i skvělé atrakce, kde si užiješ spoustu legrace. Pořiď si naši věrnostní kartičku, nabij si ji na libovolnou částku a vesele si hraj s bagry, batakem, autodráhou, nebo se projeď na kolotoči. Kartička je skvělá i jako dárek, se kterým se pobaví celá rodina. Od ledna ti bude sloužit i jako vstupenka do zrcadlového bludiště.

Hamleys Nano-Drone ProAutor: Ženy - E15

Hamleys Wall Rider autíčko

S tímhle dálkově ovládaným autíčkem zkrotíš gravitaci. Jak? Dokáže jezdit po jakémkoliv povrchu – nejen vodorovně, ale také kolmo po zdi nebo dokonce po stropě! Funguje na šest AA tužkových baterií, které nejsou součástí balení.
Cena: 1099 Kč vč. DPH

Hamleys Nano-Drone Pro

Vysoce výkonný 4kanálový dron je perfektní, snadno ovladatelná hitech hračka pro děti od 8 let. Dokáže se nekompromisně pohybovat ve všech směrech (360⁰ gyro control), funguje na 2,4GHz signálu a je vyroben z měkkého pružného plastu, takže snadno odolá nešetrnému přistání nebo nárazům do zdi. Vyznačuje se vynikající stabilitou zajištěnou šestiosým gyroskopem, dvěma rychlostmi pohybu a pokročilými 360⁰ obraty! Funguje na dvě AA tužkové baterie, které nejsou součástí balení.
Cena: 1399 Kč vč. DPH

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video