Dovolená celebrit: Pavla Vitázková zmrzlinářkou, Iva Kubelková barmankou | e15.cz

Dovolená celebrit: Pavla Vitázková zmrzlinářkou, Iva Kubelková barmankou

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herečky Pavla Vitázková a Iva Kubelková to umí pořádně rozjet. I když by mohly relaxovat a užívat si „lážo plážo“, neumí být nečinné. Dokázaly to při nedávné řecké dámské jízdě, kterou absolvovaly na pozvání své kamarádky Sotiry Korecké Margaritopulu už podruhé, společně s kolegyněmi z primáckého seriálu Cesty domů Vendulou Křížovou a Kamilou Špráchalovou.

Čtveřice hereček si užívala na Olympské riviéře, kde je hostila kamarádka Sotira Korecká Margaritopulu, majitelka cestovní kanceláře IRÍNY Tours.

Program prodlouženého řeckého víkendu byl nabitý, Pavle Vitázkové a Ivě Kubelkové jakoby to ale nestačilo. A tak si obě dámy našly čas i na malou brigádu.

Při procházce a nakupování v Leptokarii si Pavla Vitázková střihla novou roli zmrzlinářky. Za chladící pult s barevnou zmrzlinou vklouzla s takovou samozřejmostí, že jí majitel stánku rád přenechal svou nabírací lžíci, i když pár zmrzlinářských „vychytávek“ jí přece jen ukázal.

Vůbec jsem nevěděla, jak těžké je zmrzlinu nabrat. Ještěže mi radil a zezadu mě jistil tenhle velkej Řek,“ smála se Pavla Vitázková a za chvíli se už u ní vytvořila pěkná fronta zájemců o lahodný kopeček.

Pavla VitázkováAutor: Ženy - E15

Kdysi jsem tancovala. A když u nás v Brně vzniklo velké centrum s tanečními halami, jako lehce nucenou brigádu jsme měli právě tancování. Měli jsme taneční školu a ti co v novém centru tančili, byli neukáznění frajírci. Tak aby to fungovalo, oblekli jsme v těch 15 – 16 letech oblečky a tančili pořádně, skutečný tanec. Nakonec to dopadlo tak, že se lidé chodili dívat záměrně na nás. Tančilo se do tří do čtyř do rána a bylo to moc fajn,“ zavzpomínala Pavla na svou brigádu v náctiletém věku.

A absolvovala by nějakou zadarmo? „Zadarmo bych jela úplně vážně na měsíc či dva pomáhat třeba do Afriky. Nechala bych se naočkovat a jela bych hned,“ dodává bez zaváhání krásná herečka.

Také Iva Kubelková si v Řecku stihla osvojit některé dovednosti z jiného než hereckého či modelingového oboru. Svůj šarm a krásu však při nich uplatnila naplno. Při oslavách kulatin své kolegyně a kamarádky Venduly Křížové se tak v netradičních rolích předvedla hned dvakrát.

Nejdříve u místního barmana prošla rychlokurzem míchání drinků, aby vzápětí nové dovednosti předvedla a předala i dalším účastnicím dámské jízdy. Ve víru narozeninového večera se pak postavila i za mixážní pult, kde spolu s DJ hrála tak, že oslavenkyně Vendula nadšeně tančila i na stole.

Iva Kubelková a Vendula KřížováAutor: Ženy - E15

Dámské jízdy má doma Iva naštěstí povolené a jak sama říká: „Moje rodina mi to přeje.“ Už teď se tak může těšit, co všechno se naučí 'příští rok ve stejnou dobu', kdy dle slibu čeká známé herečky opět Olympská riviéra a kamarádka Sotira Korecká Margaritopulu.

Foto: CK IRÍNY Tours

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery