"Dr. House" pro velký zájem přidává v Praze druhý koncert | e15.cz

"Dr. House" pro velký zájem přidává v Praze druhý koncert

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mimořádný zájem českých fanoušků o první koncert Hugha Laurieho, představitele legendárního Dr. House, v České republice vyvolal odezvu pořadatelů, kteří se jim rozhodli vyjít vstříc...

Vzhledem k tomu, že všechny vstupenky, až na posledních pár desítek, byly vyprodány během několika dnů po zahájení předprodeje, přidávají pořadatelé ještě druhý koncert.

Hugh Laurie se svou kapelou Copper Bottom Band tedy vystoupí v Kongresovém centru Praha v pátek 26. července a v sobotu 27. července, vždy od 20 hodin. Čekání na červencový live zážitek si mohou příznivci charismatického Hugha Laurieho zkrátit koupí jeho nové desky Didn’t It Rain (Warner Music/Supraphon), která vyšla v pondělí 13. května.

Dva pražské koncerty, jediné v České republice, jsou součástí velkého evropského turné, které Hugh Laurie a Copper Bottom Band k čerstvé novince, albu Didn’t It Rain, absolvují. Po úspěšném debutu Let Them Talk se Laurie znovu vydává po stopách tradičního amerického hudebního stylu – blues. A cesta je to opět vydařená. Stejně brilantní výkony jako v roli nevyzpytatelného doktora Gregoryho House v oblíbeném americkém seriálu a v mnoha dalších televizních i filmových rolích Hugh Laurie podává také coby zpěvák a klavírista.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video