Elegance v rytmu přírody | e15.cz

Elegance v rytmu přírody

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každá z nás od přírody dbá o svůj vzhled. Pro ty z nás, kterým je móda vším, ale zároveň si potrpí na kvalitní oblečení z přírodních materiálů je tu nová kolekce značky BUSHMAN.

Dávno neplatí, že BUSHMAN je pouze oblečení určené mužům – dobrodruhům. Dnes je tato značka stále více symbolem oblečení pro obyvatele měst, kteří mají rádi přírodu a přírodní materiály.

Stále se rozrůstající dámská kolekce této značky nabízí široký sortiment life-stylového oblečení. Sezonu od sezony se nabídka neustále rozrůstá. Vyberte si z pestré nabídky kalhot, triček, svetrů nebo bund.

Autor: Ženy - E15
Autor: Ženy - E15

 
Každý kousek oblečení je vyroben s odkazem k přírodě. To znamená, že oblečení BUSHMAN je vyrobeno z přírodních materiálů jako je bavlna nebo bambusové vlákno. K tomu se přidává kvalitní zpracování a vysoké užitné vlastnosti.

Kapitolou samu pro sebe jsou všechny modely bund BUSHMAN. Jsou ryzí klasikou obohacenou o novinky, která poskytuje ochranu před momentální klimatickými podmínkami. Jsou spojením elegance a oblečení, které ve svém šatníku oceníte.
Jejich kvalita je zaručena nevídanou 4letou zárukou.

Autor: Ženy - E15


Oblečení BUSHMAN drží krok s módními trendy a přitom je neustále spjato s přírodou.
www.bushman.cz.

(komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video