Halle Berry a Jennifer Garner žádají zákon proti bulvárním fotografům | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Halle Berry a Jennifer Garner žádají zákon proti bulvárním fotografům

Halle Berry a Jennifer Garner žádají zákon proti bulvárním fotografům
ZDROJ: Ženy - E15

mk

Halle Berry společně s Jennifer Garner a dalšími slavnými matkami lobují za zákon proti paparazzi fotografům, kteří tyranizují jejich děti svou dotěrností.

Vybraly si dráhu herečky, k čemuž popularita patří, přičemž samozřejmě platí, že čím větší popularita, tím větší zájem médií i fotografů. Světové celebrity jsou pronásledovány objektivy paparazzi prý doslova na každém kroku a je to daň, kterou platí za svou slávu.

Sporný bod ovšem nastává v okamžiku, kdy jsou kromě „veřejné osobnosti“ předmětem dotěrností novinářů a fotografů také členové jejich rodin, zvláště pak děti. Halle Berry např uvedla, že kvůli neustálé přítomnosti pokřikujících fotografů se její dcera Nahla začala bát chodit do školy.

Známé hollywoodské herečky nyní žádají kalifornské zákonodárce, aby podpořili nový přísnější zákon, který bude chránit jejich děti před „nálety“ paparazziů. Nový zákon by měl změnit definici obtěžování tak, aby do ní spadalo i fotografování či natáčení dítěte bez povolení jeho právního zástupce a jeho případné porušení ošetřit přísnými pokutami.

Autor: mk
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!