Horoskop na březen | e15.cz

Horoskop na březen

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chcete vědět co vám hvězdy přinesou v měsíci březnu? Přečtěte si náš pravidelný měsíční horoskop.

Beran (21.3. - 20.4.)
Jarní hřejivé sluneční paprsky ve vás vyvolávají příval nové energie. Máte chuť všechno předělávat, dokonce i vlastní tělo. Při pohledu do zrcadla si uvědomujete, že je třeba zhubnout a tak neváhejte, možností jak na to, je nepočítavě. V partnerském vztahu je trochu zataženo, proto uvažujte o rozhovoru mezi čtyřmi očima. Takt a diplomacie budou vaší hlavní zbraní, neboť přílišná otevřenost by mohla věci spíše uškodit než prospět.

Býk (21.4. - 21.5.)
Venuše sice nad vámi drží ochrannou ruku. Avšak nemyslete si, že se vám díky její přízni podaří všechno utajit, ututlat a tím méně obhájit. Pokud neposloucháte svůj šestý smysl, z horkého bramboru v dlani se rázem stane kostka ledu. Tak jako tak, nedomyšlené kroky hrozí konfliktem s opačným pohlavím. Také si dejte pozor na nachlazení a zvyšte opatrnost za volantem. Koncem měsíce se situace opět uklidní.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Podaří se vám splnit tajné partnerovo přání, ačkoliv vás to bude stát trochu větší obnos. Užitek však bude oboustranný a budete mít radost oba. Různé výkyvy v pracovních záležitostech vám dají zabrat, ale můžete hodně získat, ale i ztratit. Horkou hlavu zchlaďte procházkou jarní přírodou nebo si alespoň vezměte čas na rozmyšlenou. Buďte opatrní, zaměřte se na maličkosti a hlavně - postupujte pomalu a s jistotou.

Rak (22.6. - 22.7.)
Máte-li pocit, že je okolí proti vám, vymyslete a zorganizujte společnou aktivitu. Správný směr vám také možná ukáže moudro francouzského prozaika Jeana Dutourda, který tvrdil, že muži podřizují lásku svému životu, kdežto ženy podřizují život své lásce. Nemáte trpělivost a emoce se nedají zvládnout? Najděte starý květináč (či dva) a klidně s ním, raději o samotě, praštěte o zem, situace se tím sice nevyřeší, ale výrazně si ulevíte a vzduch se pročistí.

Lev (23.7. - 22.8.)
Pokud budete pracovním záležitostem věnovat náležitou pozornost, vyplatí se vám to, dosáhnete vytoužené mety nebo povýšení. Netoužíte-li po kariéře, hoďte všechno za hlavu a věnujte se své lásce, přivítá vás s otevřenou náručí a prožijete spolu nejkrásnější dny v tomto roce. Horší situaci pocítíte ve financích, kde máte pocit, že s platem nevystačíte. Je to jen zdání nebo kupujete zbytečnosti?

Autor: Ženy - E15Panna (23.8. - 22.9.)
Následující období bude pro vás úspěšné a zlepší vám náladu. Obchodní duch, který ve vás dřímá, se probudí k aktivitě. Ale vsadit vše na jednu kartu stylem risk je zisk nemusí být tak lukrativní, jak nabídka vypadá, ale okolí vás přesvědčí, že vaše zkušenosti a fantazie vám výrazně pomohou, proto se nevyhýbejte konzultovat své názory s rodinou či kolegy. Pokud i přesto budete mít pocit, že ne všechno pokračuje podle vašich představ, vydržte, závěr bude úspěšný.

Váhy (23.9. - 23.10.)
V prvním jarním měsíci jste konečně obdařeni mimořádnou pracovitostí. Ale vaše současné přesvědčení, že si usnadníte život, je bohužel iluzorní. I když budete opravdu tvrdě pracovat, lépe se bude dařit až vaším dětem. Nebude se vám líbit návrh vašich nejbližších a budete muset vyjádřit svůj nesouhlas. Čas ukáže, zda bylo rozhodnutí správné. Nevíte-li kudy kam, využijte první příležitost, která se vám naskytne, a odcestujte alespoň na chvíli někam, kde se dokážete odpoutat od každodenního stereotypu.

Štír (24.10. - 22.11.)
Ve své přecitlivělosti vnímáte mnohé záležitosti velmi přehnané a nějak pošramocené, jako obraz v křivém zrcadle - lidé, mezilidské vztahy i prostředí, v němž žijete. Pochmurné období nepotrvá věčně, blíží se klidnější období, tak neházejte flintu do žita. Zkuste se zaměřit na nějakého koníčka a přestanete vnímat titěrnosti jako největší balvan, který vás nejvíce tíží, není totiž nic horšího než se litovat a bezdůvodně babrat ve svém nitru. A co okolí, děti a partner, jejich starosti vám jsou fuk?

Střelec (23.11. - 21.12.)
Vaše dobrá nálada překoná všechny nástrahy, které na vás během těchto dnů číhají na každém kroku. Nebojte se jich, jsou pro vás nepodstatné. Nevěřte šéfovi každé slovo, zejména nedejte na plané řeči o zvýšení platu. Dobře víte, že občas rád mluví do větru. Máte před sebou harmonické a krásné dny, které byste si měli co nejlépe užít. Využijte své osobní kouzlo a to, co jste si předsevzali, se vám brzy splní, i po zdravotní stránce se cítíte skvěle.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Čeká vás trochu zmatené období, které bude vyžadovat otevřenost, důvtip a také trochu pokory. Vše se však vyjasní a vy budete mít dobrý pocit, ba dokonce v sobě objevíte empatické schopnosti pozitivně vnímat lidi, ke kterým nemáte zrovna vřelý vztah. Vaší prioritou se stává rodina a začínáte vidět smysl v dobrých mezilidských vztazích. Držte se tohoto poznání. Jediné, co vás vyvede z míry je bezprecedentní chování vašeho dospívajícího potomka. Inu, na pubertu platí jen pevné nervy.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Tento měsíc je mnohem lepší než předchozí, mnozí Vodnáři jakoby zázrakem ožijí a pustí se dohánět zameškané. Budete mít dostatek nápadů, i síly je uskutečnit. Někteří svou invenci využijí jen v kruhu rodiny, jiní s novou vervou rozběhnou podnikání či zpeněží nápady. Nečekejte, že budete do měsíce milionáři, neboť vše co v březnu uděláte, konejte pod heslem: charakter je to, jací ve skutečnosti jste, reputaci je třeba získat.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Svým seriózním přístupem najdete řešení nejtěžších problémů, prosadíte se v podnikání a obchodu, najdete nový směr v kariéře i společenském životě, napravíte si vztah a „vyžehlíte“ i nějaký starší rest. Hvězdy vám přihrají několik šťastných příležitostí, kdy než couvnete před mírným rizikem. Odhadněte své možnosti a nepřeceňujte své síly. V partnerském životě koncem měsíce převládne žárlivost a snaha vlastnit milovanou osobu.

Autor: Irena Forejtová
1. března 2011

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video