Horoskop na březen 2016 | e15.cz

Horoskop na březen 2016

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine ve třetím měsíci roku 2016? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry i zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Začnete přemýšlet o tom, že si přiberete další aktivitu, případně změníte práci. Pokud se rozhodnete vplout do čerstvých vod, zvládnete nástup bravurně. Z dlouhodobého hlediska by vám změny měly přinést finance, které opravdu nyní potřebujete, ale především - tato práce by vás měla bavit. Pokud jste ve stálém vztahu, klidně dejte své vášni volný průchod. Váš partner to ocení s maximálním nadšením. Ale pokud novou lásku teprve hledáte, dejte si pozor, abyste neskončili u vztahu jen na jednu noc.

Býk (21.4. - 21.5.)

V březnu bude Jupiter v neuvěřitelně dobrém postavení, a hlavně se to týká jedinců narozených v květnu. Bude přát lásce, práci, financím, takže si skutečně nebudete mít na co stěžovat. To, co byste jindy vnímali jako překážku, zvládnete dokonce velmi příjemným způsobem. Chcete zhubnout, investovat nebo se naučit jazyk? Nebojte se vyhledat odbornou pomoc, protože budete mít štěstí na samé profíky, kteří budou navíc velmi milí.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Rozhádané období bohužel pokračuje. Budete nespokojeni sami se sebou i se vším okolo, a tak z vašeho vnitra bude pramenit nervozita. Vyplatí se ovládat emoce ze všech sil, protože půjde opravdu o velmi náročné dny. Až v posledním týdnu se situace uklidní, ale stále nepůjde vše podle vašich představ. Objeví se překážky a ani odevzdaná práce se nesetká s potleskem. Že toho na vás bude moc? Odpočiňte si na premiéře bláznivé komedie Dvojníci s Ondřejem Sokolem a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

Rak (22.6. - 22.7.)

Bude o vás velmi velký zájem, proto si přízeň okolí pořádně vychutnejte. Budete přitažliví, vášniví a pozornost okolí vás nemine, ale také i přelétaví a příliš impulzivní. V milostných záležitostech si dávejte pozor, abyste to nepřehnali. Pokud si totiž nedáte pozor na to, co vypouštíte z úst, můžete si být jisti, že to vaše okolí velmi rychle přestane bavit. Neprospělo by to ani vašemu sebevědomí, ani vaší pověsti. Raději si najděte jiný způsob komunikace, třeba esemesky. Na přelomu třetí březnové dekády ho budete potřebovat.

Lev (23.7. - 22.8.)

Už od začátku měsíce budete mít silný pocit, že se kolem vás všichni zbláznili. Obrňte se trpělivostí a v žádném případě si nevšímejte, že se od vás očekávají heroické výkony. Není ve vašich silách mít dokonale uklizený byt, plnit pracovní úkoly na dvě stě procent, a k tomu ještě řešit osobní problémy svých přátel. Sami víte, že nejste typ, na němž se dá dříví štípat, proto je řešení jasné, určete si priority a dejte ostatním jasně najevo, že nejste nadčlověk.

Panna (23.8. - 22.9.)

Navzdory jarní náladě a veselému okolí budete náladoví a podráždění. Proč si nedopřát trochu zábavy? Uvidíte, že sdílet radost se svými blízkými vám udělá mnohem lepší náladu, než se bezdůvodně užírat kdesi v koutě. Sami nejlépe víte, že jste ve vztahu spokojeni, takže se nemusíte bát, že by se vám nevinné povyražení vymklo z ruky. Dejte si ale pozor, pokud jste nezadaní. Museli byste se složitě dostávat ze situací, do kterých jste se rozhodně nechtěli dostat.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Konečně si najdete čas a budete mít dostatek energie na to, abyste vyřešili staré spory. Právě teď nastává vhodná konstelace promluvit si o starých křivdách a pročistit vzduch. Hlavně je třeba přestat chodit kolem horké kaše ve vašem manželství nebo partnerství. Udělejte si s vaším přítelem volný večer a řekněte si, co vás ve vztahu trápí a s čím jste naopak velmi spokojeni. V práci pak popusťte uzdu kreativitě. Vaše nápady totiž šéf přestane ignorovat a naopak si konečně získáte jeho plnou důvěru.

Štír (24.10. - 22.11.)

Život je příliš krátký, abyste ho trávili prací, která vám odebírá energii. Pokud budete postupovat s rozmyslem, hvězdy budou nad vámi držet ochrannou ruku. Ale první březnový týden ještě s odpočinkem moc nepočítejte, práce bude vyžadovat mnoho trpělivosti, preciznosti a umu. Druhý a třetí týden jsou ideální na cestování – doma zavládne harmonie, pohoda a láska. Zelenou bude mít také kreativita, zvláště u uměleckých profesí. Nápadů bude habaděj, tak je využijte, protože nastal čas, abyste si splnili dlouholetý sen.

Střelec (23.11. - 21.12.)

V první polovině března budete velmi pracovití. A protože budete spokojeni sami se sebou, vaše nálada se odrazí na milém, kultivovaném a kamarádském chování, což vám přinese nové pracovní možnosti. Na lásku přijde čas hned zkraje měsíce. Budete mít jasno v tom, že ve dvou se to lépe táhne. To nejlepší, co můžete udělat, je najít si na všechno partnera, jak doma, tak v práci. Víc hlav víc ví, a vzájemnou podporu oceníte nejen vy, ale i váš partner.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Chuť do života je přesně to, co vám nebude chybět. Chcete-li dosáhnout toho, po čem už dlouho toužíte, budete muset zřejmě na chvíli zapomenout na své dobré vychování. Vaše ochota a ohleduplnost je sice pověstná, ale nastane čas čelit skutečnosti, že vaše okolí vaší dobroty začalo pomalu zneužívat. Pokud se chcete dostat dál, budete se muset začít chovat podobně, jako všichni kolem vás. Alespoň do té doby, než dosáhnete svého vytouženého cíle.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Myslíte si, že je všechno v pořádku? Kdepak, v práci se vám daří, ale přiznejte si, že se v poslední době domů moc netěšíte. Je nejvyšší čas zvážit, zda právě partner je ten pravý, se kterým chcete strávit zbytek života. Nechtějte velká gesta, kterými si dokážete vzájemnou lásku, ale spíše věnujte pozornost tomu, zda má váš vztah kvalitu, co dokáže vydržet i několik let manželství. Pokud si nyní nevyřešíte to, co vás trápí, mohli byste za několik let zjistit, že nežijete spolu, ale vedle sebe.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Zatímco váš profesní život bude jen vzkvétat a vy budete sklízet jeden úspěch za druhým, ve vztazích už to tak růžově nevypadá. Nepropadejte ale panice a nedělejte předčasné závěry. Pro vaše znamení jsou emoce a sdílení pocitů velmi důležité, ale to, že partner nemá náladu na tolik něžností, jako dříve, nemusí být nutně způsobeno tím, že se ze vztahu vytratila láska. Co v současnosti vypadá beznadějně, se rázem vytratí, jakmile partner překoná jarní únavu. Neprovokujte a dopřejte mu klid.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video