Horoskop na červen. Komu budou hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na červen. Komu budou hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v šestém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry nebo zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Nastává nejvhodnější čas ke spravedlivému boji, z něhož vyjdete jako vítěz a budete po vytrvalém úsilí odměněni. Pokud dokážete vynaloženou energii využít, mohou se vám splnit téměř jakákoliv přání. Takže Berani neváhejte a klidně žádejte o zvýšení platu, investujte, žeňte se, vdávejte a rozmnožujte se. Chcete-li, aby při vás stál i nadále váš anděl strážný, nezapomeňte na pokoru a podělte se o své štěstí s ostatními. Třeba se přihlaste na charitativní akci a svoji výhru věnujte na dobročinné účely.

Býk (21.4. - 21.5.)

V poslední době se dost podceňujete a máte pocit, že je osud vůči vám příliš tvrdý. Jenže ono je to trochu jinak. Překážky a mezní situace si vytváříte vy sami ve svých myšlenkách. Máte rozházený životní režim a k dobrému nepřispívají ani „staří dobří kamarádi a kamarádky“, kteří vás sice pobaví, ale nic jiného vám nepřináší. Raději jim zamávejte a jděte domů, kde na vás čeká věrný a trpělivý partner. Záhy zjistíte, že láska a svoboda se vzájemně nevylučují. Tak proč si je neužívat ve dvou, v pohodě, v klídku, bez stresu.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Velmi dobře o sobě víte, že smysl pro rodinu není vaší silnou stránkou. Vše však dokážete vyvážit velkorysostí, originalitou a rovnoprávným vztahem. Jste prostě formát, ale s trpělivostí jste momentálně na štíru. Láká vás nutkání prosadit se za každou cenu, což může vyústit v otevřený boj na domácí scéně. Naštěstí vás Saturn bude držet trochu zpátky, takže žádná zásadní katastrofa nehrozí. Trénujte bobříka mlčení a učte se vařit. Partnera si zatím ponechejte, změňte raději účes a styl oblékání.

Rak (22.6. - 22.7.)

Po dlouhém období, kdy Raky trápila špatná nálada, zdraví a starosti s financemi, nastává čas nastavit ruku a očekávat dar osudu. Jupiter dodá optimismus, Uran přinese nevšední zážitky a ukáže, že i život za dveřmi kuchyně stojí za to. To, co očekáváte od života, se vám začne plnit. Červen bude úspěšný měsíc po všech stránkách, jen si hlídejte situace, kdy můžete šlápnout vedle. Méně bývá někdy více a neuvážený krok vpřed může být někdy velmi riskantní. Zvlášť, když stojíte nad propastí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nebývá vždy snadné vás přesvědčit, že život není pohádka, kde dobro zvítězí a ničemové jsou spravedlivě potrestáni. Že za to všechno mohou nepříznivé vlivy vládnoucích planet, bude asi slabá útěcha, stejně jako otřepaná fráze, že všechno zlé je k něčemu dobré. I rada zahnat všechny chmury usilovnou prací nepadne na úrodnou půdu. Zkrátka je třeba se nad sebou zamyslet, zaplatit všechny dluhy, doplnit domácí zásoby a čekat na lepší zítřek. Není to sice nic moc, ale přiznejte si, že už bylo hůř.

Panna (23.8. - 22.9.)

Chystejte se na neočekávané překvapení, které prověří charakter vašich přátel, toleranci nadřízených a nervy partnera. Důležité je nebát se změn a těšit se z neznámého. Vybočení z řady vás sice trochu děsí, ale možná díky tomu uvidíte věci v jasnějším světle a dostanete chuť vzepřít se zavedenému pořádku. Jen tak si uvědomíte svoji cenu, což vám otevře dveře k lepší budoucnosti. Toužíte být nepřehlédnutelní? Tak se ničeho nebojte a skočte do vody. Třeba to je právě to, na co okolí čeká.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Chcete-li Váhu dostat do úzkých, postavte ji před možnost volby. Rozhodování je pro ni neřešitelnou záležitostí. I v červnu bude platit, že Váhy se mohou spolehnout jen sami na sebe. V prvních pracovních dnech se vyplatí mlčet a myslet si své. Svou rozladěnost držte pod kontrolou a nespokojenost si nechte jen pro sebe. Na konci měsíce vám vůbec nebudou vyhovovat případné reorganizační změny v práci. Nejhorší na tom bude to, že váš názor a vaše připomínky nebere nikdo vážně. Předposlední týden může přinést konflikt s partnerem a finanční situace také nebude růžová.

Štír (24.10. - 22.11.)

Nastal čas promyslet budoucnost. Co takhle změna zaměstnání, svatba, přírůstek do rodiny nebo studium? V červnu zažijete i několik zajímavých pracovních setkání, na kterých se blýsknete svou diplomacií. Dařit se vám bude i v soukromí, kde s partnerem znovu vzkřísíte nějaký už dávno zapomenutý příjemný rituál. Nedovolte, aby do vašeho poměrně klidného období, kdy pociťujete více radosti než starostí, pronikly nějaké negativní vlivy. Užívejte si radost a dejte na svou intuici, která nezklame.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ačkoliv se od Střelce očekává, že je stejně tvrdý k sobě jako k druhým, budete citlivější než kdykoliv před tím. Možná si konečně přiznáte, že potřebujete teplo rodinného krbu a někoho, s kým je vám dobře. Vaší prioritou se stává rodina a začínáte vidět smysl v dobrých mezilidských vztazích. Držte se tohoto poznání. Jediné, co vás vyvede z míry, je bezprecedentní chování vašeho dospívajícího potomka. Inu, na pubertu platí jen pevné nervy. Stejně i v zaměstnání vás čeká úspěšné období, kdy nehrozí žádný problém.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ačkoli máte pocit, že se necítíte ve své kůži, všechno je jinak. Naplánujte si dovolenou svých snů a upřete pozornost na její přípravy. Uvidíte, že vaše mysl bude klidnější a také slunce bude svítit jen pro vás. Pořiďte si nový letní outfit, ale hlavně se těšte. Před sebou máte několik volných „slunečných dní“, a i kdyby bylo toho slunce málo, nebrání vám to v hledání nové lásky. Právě teď je čas si dopřát malé povyražení, trochu si pocestovat a získat nové zážitky.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Máte radost z dětí a rodiny, ale někdy máte pocit, že vám ještě něco ke štěstí chybí. Nevíte co, ale pravděpodobně objevíte nového koníčka směřujícího k rozvoji vaší zručnosti. A věřte, že vás to chytne, protože jste od přírody neposeda a stále potřebujete něco dělat. Nebude tomu jinak ani v následujících dnech. Domácnost volá po změně a bytový design vás baví. Tak není nač čekat. Projeďte weby a načerpejte inspiraci. Odpočívání na lehátku na zahradě stejně není váš styl. Ostatně, ani tady nebudete zahálet a najdete si činnost, která vás nenechá v klidu ani na chviličku.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Červnové dny vám mnoho klidu nepřinesou. Pokusíte se překonat něčí odpor, ale násilím cesta k úspěchu nepovede. Nejdříve zvažte všechny možnosti, aby se vaše nové plány setkaly s pochopením. Jen samotné domněnky by neměly stačit na to, abyste vystupovali proti některým osobám. Než začnete něco podnikat, vše dobře zvažte a opírejte se pouze o zaručené informace. Nejistota by jen prodlužovala vaše trápení. Pokud si problém dobře promyslíte, přijdete na to, že řešení mohlo přijít již dříve.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video