Horoskop na červenec 2011 | e15.cz

Horoskop na červenec 2011

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine tento měsíc? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)
Nechte život plynout a těšte se z maličkostí, i když donekonečna čekat na pohádkového prince či princeznu jistě není ideální řešení, že? Ale vše se brzy vyřeší, čeká vás velmi pěkné období zamilovanosti, možná i proto, že vaše velká láska se skrývá nablízku, a dost možná najdete i svůj životní ideál. Jste-li zadaní, budete mít s partnerem k sobě blíž než kdy jindy, a hezké okamžiky si nenecháte zkazit ani bývalým exmanželem.

Býk (21.4. - 21.5.)
Udělejte něco se svým tělem co nejdříve, potřebujete celkově posílit tělesnou i duševní kondici, abyste měli dostatek sil prosadit své názory. Kolegové v práci si totiž myslí, že zabíráte místo už dost dlouho, dělají práci za vás a vy tam chodíte jen pro zábavu. Dokažte, že opak je pravdou a zapněte „zadní náhon“. Výsledek vašeho snažení se sice ukáže až na podzim, ale určitě neproděláte. V soukromí si dopřejte klid a řešte jen nejnutnější domácí povinnosti, ať si alespoň léto trochu užijete.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Vaše špatná nálada otráví nejen rodinu ale i okolí. Kontrolujte se, nevyvolávejte zbytečné hádky a zkuste se více vžít do situace druhých. Vyhýbejte se vleklým jednáním o penězích, může to být kámen domácího sváru. Začněte něco dělat i pro své zdraví a s partnerem či dětmi protáhněte tělo. Pořiďte se všichni kola a vydejte se poznávat krásy ve vašem okolí. Pokud nebudete riskovat, vaše zdraví bude jen vzkvétat.

Rak (22.6. - 22.7.)
Uvědomte si, že to nejlepší co vás v životě potkalo, je vaše rodina. V jejím kruhu dokážete relaxovat a díky ní máte vždy dobrou náladu a žijete v pohodě. Nebude tomu jinak ani v následujících dnech, kdy vás čeká mnoho slunečních chvil. V nejbližší době vás překvapí příjemné seznámení a to tam, kde to budete nejméně čekat. Činorodostí se budete vyznačovat i v práci, kde vyřídíte víc, než jindy a získáte tak náskok, který se vám před dovolenou bude náramně hodit.


0:normal690:true:trueLev (23.7. - 22.8.)
Líbit se vám to nebude, hrozí, že vás podrazí neseriózní člověk, kterému slepě věříte. Může se tak stát na delší cestě, na níž vás čekají samé nepříjemnosti. Koncem měsíce se z ran osudu vzpamatujete díky optimismu, který vám vlije do žil věrná kamarádka a nakonec i rodina, s níž prožijete spoustu legrace. Ve volných chvílích relaxujte víc fyzicky než duševně, abyste neupadli do deprese, což bude zbytečné, protože to ošklivé už bude za vámi.

Panna (23.8. - 22.9.)
Naučte se ignorovat vrtochy počasí a bude se vám skvěle dařit. Před vámi je už jen pár dní a pak hurá na dovolenou. Nezáleží na tom, zda u moře, na chatě či v horách, hlavně že změníte prostředí a lidí. Dobře víte, že pasivní odpočinek u vody není váš styl, proto si snadno najdete činnost, která vás nenechá v klidu ani na chvilku. Bude to pro vás nová výzva, která možná vnese něco nového do vašeho stereotypního života.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Dávejte si větší pozor na klimatizaci, příliš velké ochlazení neprospěje vašemu organismu, choulostivější budou hlavně uši a oči. Navzdory tomu máte před sebou krásné a harmonické dny, plné pohody, zvlášť když se vydáte někam za vodním živlem, který je pro vás nositelem životní energie. Budete ji brzy potřebovat, když budete vymáhat peníze, které jste před časem důvěřivě půjčili.

Štír (24.10. - 22.11.)

Celý červenec signalizuje období, které bude trochu náročnější v oblasti pracovních, ale zejména soukromých vztahů. Váš žebříček hodnot, názory a životní filozofie procházejí velkou změnou, neboť současná práce vás přestává uspokojovat a začínáte posouvat svou kariéru nebo mimopracovní aktivity jiným směrem než doposud. Budete se muset vypořádat s vlastním pocitem nespokojenosti, či nejistoty a váš partner vám nepomůže ani trochu, naopak nastolí situaci, která dokonce ohrozí váš vztah.

Střelec (23.11. - 21.12.)
Přichází čas, kdy budete muset čelit svým „démonům“. Poznáte některé utajené aspekty života a projdete velkou vnitřní změnou a možná dokonce jakýmsi rebelantským obdobím. Něco starého pro vás končí, a něco nového začíná – začnete naplňovat své velké sny, budete cestovat, studovat a objevovat. Do okruhu vašich známých přibudou nové zajímavé tváře, a na staré i nové přátele se budete moci obrátit s jakýmkoli problémem minimálně do konce měsíce.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Tento letní měsíc vám přinese skvělé období pro vstup do nového svazku, nebo na vychutnání výjimečné pohody a harmonie v existujícím vztahu. Nová setkání se ponesou v přátelském duchu, ale nezapomínejte na opatrnost. Důvěřivost se vám nemusí vyplatit, neboť ne každý přichází s čistými úmysly. Sundejte včas růžové brýle a pokuste si udržet kritický a podezíravý postoj. Známosti, které vyjdou z vašeho zkoumání s čistým štítem, se mohou stát vašimi životními či pracovními partnery, či oboje.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Prožijete poněkud naivní a šťastné období a dokonce je vhodná doba, abyste se stali šťastnými rodiči, nebo si vychutnali zábavu s dětmi, které již máte. Začátkem měsíce budete kreativnější a uvolněnější, než kdykoli v minulosti, budete si více užívat, hazardovat a bavit se.se sourozenci, přáteli a sousedy. Nezapomeňte k rodinné zábavě pozvat také spolupracovníky, kteří budou v dalších měsících hrát ve vašem životě důležitou roli.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Je pro vás problémem zorganizovat si každodenní praktické povinnosti. Ztrácíte fyzickou energii, trpíte nesoustředěností a častými pocity únavy. Zejména způsob práce a životní styl u vás v tomto období prochází zásadní transformací, která se sice opírá o nabyté zkušenosti, ale chybou je, že je neumíte uvést do praxe. Je dost možné, že se v duchu obíráte spíš sama sebou, než aby bylo za vámi něco vidět. Vaše vznášení se ve vzdušných zámcích začne vadit i partnerovi, takže se včas vzpamatujte!

Datum:1.7.2011 
Autor: Irena Forejtová

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video