Horoskop na červenec. Komu budou hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na červenec. Komu budou hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v sedmém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry nebo zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Snažte se dokončit rozdělanou práci, vyřizování, a neodkládejte věci na „potom“. Raději zatněte zuby a všechny resty smeťte ze stolu. Nechovejte se však sobecky, nemáte to zapotřebí a doma by vám zbytečný egoismus neodpustili. A kromě toho, soukromé ani pracovní neshody vám nehrozí, ovšem pokud se o ně sami ni nezasloužíte. Ve druhém týdnu budete řešit něco, co jste zanedbali. Nařiďte si na mobilu budíka, abyste nepropásli důležitou pracovní schůzku, neslibujte, co nebudete moci splnit a hlavně, nespoléhejte na svoji paměť.

Býk (21.4. - 21.5.)

Máte pocit, že vám okolí nemá co zajímavého nabídnout a vy toužíte po nových zážitcích. Pokud jste nespokojení kvůli zaměstnání, dá se podniknout cokoliv. Pokud jde ale o vašeho partnera, je to na pováženou. Rozchod je to poslední o čem je vhodné uvažovat. Jste unavení, a i na standardní situace reagujete nepřiměřeně. Měli byste trochu zpomalit tempo a nezanedbávat své soukromí. Partner vaši mrzutou náladu moc nadšeně sdílet nebude. Nedivte se, když je zvyklý na svůj řád a studené večeře už nemůže ani vidět.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženky čekají pracovní úspěchy, finančně výhodná situace a navíc ještě přízeň lásky. Osud k vám tak často štědrý nebývá, tak si tak báječnou kombinaci užívejte plnými doušky. Poslední týden července bude nevlídný a uplakaný, což dost ovlivní vaši náladu. Nepodléhejte nostalgii a snažte se jakýmkoli způsobem rozptýlit. Klidně se pusťte do dlouho odkládané revize vašeho šatníku. Práce vás odvede od smutných myšlenek a její výsledek vám přinese uspokojení. Do pozitivní nálady vás dostanou děti, s nimiž prožijete nezapomenutelné chvíle.

Rak (22.6. - 22.7.)

Léto je báječný čas udělat něco pro své zdraví. Ve volných chvílích sportujte, zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny. Do poloviny měsíce je vhodný čas na rodinný život. Věnujte se partnerovi a svým dětem, navštivte rodiče či příbuzné, všude budete vítáni. Nezapomeňte na drobné pozornosti, víte, že i malý dárek potěší. Máte-li v úmyslu se pustit do rekonstrukce či investovat do nového bydlení, bude konec měsíce ten nejlepší čas. Pro Raky bude přelom července a srpna nejvhodnější doba ve finanční oblasti.

Lev (23.7. - 22.8.)

Pro Lvice je tu jeden z nejklidnějších měsíců v roce. Štěstěna vám drží palce, tak to využijte. Čekají vás příjemné změny v životě, tak jim jděte vstříc. Můžete bez obav pokračovat v realizaci svých projektů a přiblížit se k vysněné kariéře. Nic vám nezkazí náladu, pokud budete dělat vše podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Poslední týden vás kromě vaší nepřesnosti a občasné zmatenosti nikdo a nic nebude ohrožovat. Inu, dovolená je na spadnutí a tak není divu, že se nesoustředíte. Bolesti hlavy zažeňte vydatným spánkem a přes den hodně pijte!

Panna (23.8. - 22.9.)

Drobné ranní neshody s partnerem by se snadno mohly vystupňovat do nepříjemné hádky. Každý bude hájit svou pravdu a situace bude trochu napjatá. Zkuste tentokrát raději ustoupit a neprosazujte svou pravdu za každou cenu. Přemýšlejte s chladnou hlavou a vezměte rozum do hrsti. Vaše současná konstelace nepřináší momentálně mnoho radosti, nadřazuje rozum nad city. Ale tak už to někdy v životě chodí. Snažte se vyhnout chybám z minulosti, jen tak z problémů snáze vybruslíte.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vracíte se ke své zálibě v tvůrčí činnosti. Děláte dobře, bude to pro vás velmi účinný způsob jak se odreagovat. Zkuste přidat ještě více pohybu. Pokud vám nezbývá čas na sport, choďte alespoň na procházky. Nemusíte jít sami, vezměte ven kamarádku, partnera, nebo všechny najednou. Každý si jednou za čas potřebuje pročistit hlavu. Druhý týden by vás mělo čekat překvapení. Navštíví vás někdo, koho jste dlouho neviděli. Zda bude vítán, bude záviset na vaší momentální náladě. Ale buďte bez obav, nečekané setkání zvládnete se ctí a šarmem.

Štír (24.10. - 22.11.)

Pokud nemusíte, nedělejte žádné rozhodnutí a nepouštějte se do nepromyšlených jednání, natož nových projektů. Na práci nejste naladěni a vypadá to, že budete v extrémním myšlenkovém rozpoložení. Hned na začátku měsíce se dostanete trochu do úzkých. Zejména ze strany vedení nebudete mít zrovna na růžích ustláno. Karta se opět obrátí uprostřed měsíce, kdy bude čas se věnovat čistě letním radovánkám – choďte na houby, užívejte si domácí bazén, jeďte na výlet nebo si dopřejte krátkou dovolenou.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Děti se dožadují splnění vašich slibů a manžel také nechce slyšet o žádném náhradním řešení. Asi vám nezbude než slib dodržet. Poslední dny v měsíci pocítíte doslova úlevu. Téměř zázračně zapůsobí na vaši duši příval šťastných dnů. Kolegové v práci, ale i váš partner si všimnou změny vaší nálady. Doslova budete zářit štěstím a navíc po delším čase budete ve výborné kondici. Poslední přelomový týden ale nezačne příliš šťastně. Jednoduše řečeno, na sto procent se určitě cítit nebudete. Možná podlehnete náladám, možná vám chybí energie.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pro Kozorohy bude bezezbytku platit rčení „slunce v duši“. Navzdory různým řečem nebudete mít problém pohnout se vpřed a podle vašich představ. Ve vaší pravdě vás utvrdí určité skutečnosti, které jste v koutku své duše tušili. Nadále však počítejte s různými zkouškami, které by měly prověřit vaši zdatnost a morální vlastnosti. Víkendové dny se snažte trávit raději někde v ústraní. Někdo by vás rád dostal do úzkých. Vyhněte se přímé konfrontaci, i když to bude odporovat vašim zásadám.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na začátku měsíce budete mít tendenci upřednostňovat soukromé záležitosti před pracovními. Nespoléhejte se ale výhradně na své spolupracovníky. Vzpomeňte si, jak v minulosti zneužili vaši velkorysost. Dávejte si na ně pozor, vyvarujte se konfliktů, více odpočívejte, sportujte nebo si dopřejte něco nového do domácnosti či na sebe. Udělejte radost sobě i svým blízkým. Vždyť radost, o kterou se nejvíce podělíte, je radost největší. Nakonec, pokud jste šťastní, v dlouhodobém horizontu budete mnohem produktivnější.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Měsíc červenec pro vás bude mimořádně obtížný, ale jak se říká všechno zlé je, pro něco dobré. K práci přistupujte zodpovědně, i když se vám v poslední době moc nechce, a buďte mimořádně soustředění na vše, co děláte. Špatné rozhodnutí nebo odfláknutý úkol vás může stát dost peněz. Ve vztahové oblasti máte už delší dobu problémy. Chyba není přímo ve vás, ale snadno se dáte ovlivnit lidmi, kteří rádi zasahují do vašeho života, i když s tím svým si sami nejsou schopni poradit.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video