Horoskop na duben | e15.cz

Horoskop na duben

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine ve čtvrtém měsíci roku 2016? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry nebo zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Skopci a apríl nejdou moc dohromady, proto se můžete ocitnout v nepříjemných situacích, a to zejména v důsledku nepřátelských pomluv a nepředvídatelných nástrah. V byznysu byste si měli dát pozor na vznětlivost a výbušnost, protože hádka nic nevyřeší. Dopřejte si proto speciální péči o své zdraví, ponořte se do svého já a zkuste najít ztracený klid. Také je třeba dát pozor na neočekávané zranění nebo nehody. Navzdory přítomnosti těchto nepříznivých událostí, je možné, že se v dubnu objeví nové příležitosti i finanční zisky.

Býk (21.4. - 21.5.)

Můžete očekávat jedno klíčové jednání, které se týká dlouhodobějších vyhlídek. Díky vašemu důvtipu a píli se nemusíte vůbec nervovat, hvězdy vám právě přejí, a proto se i vaše okolí ocitne právě tam, kde vy sebe i ostatní chcete mít. Budete mít dost příležitostí ukázat svůj talent, jakož i zvýšit zdroje vašeho příjmu, což však může být spojeno i s růstem výdajů. Pokud se někdo před vámi objeví s novým obchodním návrhem na spolupráci, určitě si nechte poradit od partnera či přátel. Nový vítr do plachet vnese i nová láska, která vašemu životu dodá jiskru.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Konflikt, který se objeví v souvislosti s vaší prací, nebude taková katastrofa, jak ze začátku bude vypadat. Možná z něho i něco vytěžíte, když neztratíte nervy. A to nejen po finanční stránce. Potom už budete moci věnovat více času svým soukromým záležitostem. Pokud jste se rozhodli pro vyjasnění partnerských vztahů, budete potřebovat rozhodnost a jasnou mysl. Pokud máte pocit, že jste na pokraji svých sil, klidně si pospěte. Práce nemá nohy, neuteče.

Rak (22.6. - 22.7.)

Duben bude trochu kritičtější, jste psychicky i fyzicky vyčerpaní a málo se soustředíte. Zkuste proto trochu té relaxace – potřebujete ji jako sůl. Čekejte dopis nebo telefonát, který ovlivní váš nejbližší život. Nemusíte se ničeho obávat, pokud si i nadále zachováte zdravý rozum a potřebný nadhled. V partnerském životě se může vyskytnout prudká výměna názorů. V polovině měsíce se štěstí usměje na všechny, kteří pracují ve finančním sektoru. Rozbité vztahy se pravděpodobně urovnají až v posledním týdnu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Pokud se vám zdá, že v lásce máte na růžích ustláno, ke konci týdne si dávejte pozor na trny. Jedno neuvážené slovo by se totiž mohlo stát tím největším trnem, který rozcupuje váš vztah nadobro. Nemyslete si, že na pochopení jednání svého blízkého potřebujete jen více informací. Jsou jisté věci, které pokud poprvé instinktivně nepochopíte, nedají se slovy vysvětlit. V zaměstnání přetrvávají drobné boje o postavení. Zasáhněte do nich, jen pokud půjde o vaši židli.

Panna (23.8. - 22.9.)

Je toho na vás sice nyní moc, ale věřte, že výsledky budou stát za to. Použije svou vrozenou inteligenci a předvídavost a budete schopni proměnit i nepříznivé situace na situace, z nichž nakonec získáte. Můžete se těšit na příjemnou návštěvu přátel, které jste již pár let neviděli. Příjemná společnost zcela zažene vaši únavu a myšlenky na nedokončené pracovní úkoly. Nálada se vám okamžitě zlepší a přátelé budou okouzleni báječnou domácí atmosférou. Jejich chválu však berte s rezervou, vždyť přece víte, že zásluha byla oboustranná.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Poznávání, prožitky, zábava… teď to pro vás rozhodně žádná dřina nebude a vy budete moci sbírat nové síly po minulém náročném měsíci. Nespoléhejte se pouze na své schopnosti, věřte i v sílu štěstěny. Pravděpodobnost výhry v tomto období je vysoká. V rodinném životě prožijete dny plné pohody a porozumění. Jen se vyhýbejte všem náhodným známostem, mohly by vás přivést do neřešitelných problémů. Ke konci měsíce zkuste analyzovat, co je vaší Achillovou patou a lépe si promyslete všechny další kroky.

Štír (24.10. - 22.11.)

Pokud vám na srdci leží srdeční problém, nyní se téměř bez vaší pomoci vyřeší. Je to jen dobře, neboť budete potřebovat velmi mnoho odvahy, protože vás čeká přetěžká zkouška, odměna ale bude sladká. Snažte se situaci analyzovat postupně a jednotlivá nedorozumění neposuzujte předpojatě. Pokud překonáte nastražené bariéry, máte šanci na úspěch a získáte důvěru jistého člověka. Opatrní však buďte zejména u situací, které mohou směřovat k problémům se zákonem. A nějaká radost? Určitě bude, třeba se dozvíte, že se vaše rodina rozroste.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ač budete pracovat jako šílení, nic se vám dařit nebude. Vše se vám bude hroutit pod rukama a bude to vyžadovat notnou dávku trpělivosti, abyste se nezhroutili. Neuškodí se poradit s partnerem, jak se toho vyvarovat, třeba vám začne nosit do postele snídani a do myčky naskládá špinavé nádobí. V práci se vám pravděpodobně podaří úspěšně uzavřít problém, jehož řešením se delší dobu zabýváte. Kdo právě v tomto období stihne zasít, bude i sklízet. Konec dubna bude příjemný zejména v rodinných vztazích, kde se staré zvyky změní k lepšímu a nastane pohoda a klid.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Právě nastalo vaše lenošivé období a veškerá energie je prostě pryč. Nechce se vám nic dělat a vymlouváte se na únavu. To ovšem bude platit jen den či dva a pak už budete opět ve své kůži. Nenechte se proto touto apatií srazit na kolena – za chvíli vás stejně přestane bavit – a raději dělejte něco užitečného. Střídání názorů vás může zesměšnit v očích osoby, na které vám záleží. V zaměstnání byste si měli vypracovat přesný seznam záležitostí, které musíte vyřídit v první řadě. Jinak se můžete dostat do slepé uličky.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Je-li na vás spáchána nějaká křivda, braňte se a rozhodně to nenechejte jen tak bez odezvy vyšumět. Za prvé obhájíte svoji pozici a za druhé všem ukážete, že nejste jen nějaká šedá myška, se kterou si všichni mohou dělat, co chtějí. Nedejte se odradit prvním neúspěchem. Když přemýšlíte o změně zaměstnání nebo se chystáte požádat šéfa o vyšší plat, neváhejte ani minutu. Mohli byste propást to nejvýhodnější období. Na rozdávání však nemáte, hypotéka nepočká a za chvíli budete skládat zálohu na dovolenou. Berte, dokud má štěstěna otevřenou dlaň.

Ryby (21.2. - 20.3.)

V první polovině aprílového týdne budete podráždění a nevrlí na všechny okolo. Svoji protivnou náladu si uvědomíte, až někomu rupnou nervy a něco vám pořádně vytmaví. Ale nesmíte ho z ničeho vinit – bouřka byla míněna jen jako přátelská rada a vám se přátelé budou hodit. Ve vašem životě se začíná nové, nevyzpytatelné období. Měli byste si připravit všechny trumfy, budete je potřebovat. Nezapomeňte, že nervozitou a křikem si nikoho nezískáte.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video