Horoskop na duben. Komu budou hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na duben. Komu budou hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine ve čtvrtém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Po předchozím měsíci, kdy vás přemáhal pocit únavy, nastává období, kdy si opět dokážete našlápnout. Čekají vás nové zážitky, nové šance, a co je nejdůležitější, nové výzvy! Pocítíte energii a odvahu pustit se do věcí, do kterých byste se jindy nepustili. Druhá polovina dubna vás příjemně překvapí. V osobním životě budete mít vše pod kontrolou, v rodinném kruhu převládne porozumění a láska, což ještě více znásobí vaši celkovou pohodu. V tyto dny se nemusíte obávat ani o váš zdravotní stav, protože i tato oblast vašeho života bude v absolutním pořádku.

Býk (21.4. - 21.5.)

Konečně se vám podaří sladit práci se soukromým životem, ale dá vám to zabrat, protože úkolů neubude. Po 10. dubnu očekávejte menší finanční stagnaci. Nepůjde však o žádnou katastrofu, spíš půjde o užitečný podnět, abyste si promysleli poměr vašich příjmů a výdajů. Rovněž ve vašem soukromí se nechystá žádná změna, které byste museli věnovat zvýšenou pozornost, proto se můžete věnovat vašim zálibám a koníčkům. Jste ve výborné fyzické kondici, proto naplno užívejte příjemné chvíle v kruhu vaší rodiny nebo přátel.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pracovně se zaměřte hlavně na dopracování případných restů, které se vám nepodařilo pro vaši zaneprázdněnost dokončit. Vyvarujete se tak možnému stresu a podráždění, které byste si přenesli i do vašeho soukromí, v němž vám hrozí ostřejší výměny názorů s vašimi partnery. Zdravotně jste na tom na sto procent, tak se raději snažte ventilovat vaši přebytečnou energii nějakou sportovní činností. Nejlépe se budete cítit venku, takže objímejte stromy, radujte se z jara a natáhněte cyklistický dres a hurá do přírody.

Rak (22.6. - 22.7.)

Z napětí, ve kterém jste byli od začátku roku, vzešel spor, který se vám konečně podaří urovnat. Usmíříte se s osobou, která hraje ve vašem životě významnou roli, což vám přinese vnitřní klid. Pak si můžete dopřát uvolnění ve vašem pracovním nasazení, protože všechny záležitosti, které máte dořešit, pro vás nebudou problémem, který byste nedokázali zvládnout. Máte v sobě dostatek energie a elánu, a tak hravě, i za pomoci vašich spolupracovníků dokončíte vše, čím vás pověřil váš zaměstnavatel.

Lev (23.7. - 22.8.)

Možná nemáte odvahu ani sami sobě přiznat, že se kvůli něčemu cítíte být trochu uražení. Zamyslete se nad sebou. Uvažujte, má to vůbec cenu se trápit malichernostmi? Pocit marnosti a nespokojenosti vyváží finanční situace, která bude mít zlepšující se tendenci. Nic nebrání, abyste se opět s plným nasazením ujali vašich manažerských schopností, kterými dokážete dosáhnout těch opravdu nejvyšších a nejlepších výsledků. Jediné, co vás může zaskočit je pocit fyzického vyčerpání. Jděte se podívat na film Divočina a hned pohlédnete na svět jinýma očima.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jarní nálada se promítne všude kolem vás. Nabíjí vás velkou energií a dobrou náladou, kterou budete šířit okolo sebe. Vaše soukromí se ocitne v růžovém oparu plném lásky, partnerském porozumění, proto se i vy budete snažit city opětovat. Okolo 18. dubna bude Měsíc procházet vašim znamením, ale nic zásadního se nebude dít. Jen si uvědomíte, že váš život je ve vašich rukou a to je důvod ke spokojenosti. Pokud stojíte o změnu, vyzkoušejte trendy líčení ve stylu rozkvetlé zahrady a nový outfit podtrhněte svěží a nevtíravou vůní s nádechem elegance.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Navzdory snaze vám zdravotní problémy nedopřejí dodělat práci, kterou chcete dotáhnout k dokonalosti. Uděláte lépe, pokud necháte vaše partnery, aby se o vás s láskou postarali a pomohli vám tak urychlit návrat vaší ztracené energie. Věnujte se raději dobré knize nebo příjemné hudbě se šálkem zelené kávy, která pomůže harmonizovat a nastartovat tělo do optimálního stavu. Na rychlé hubnutí do plavek nyní raději zapomeňte, ale pilujte spíš fyzičku. Lehká a pravidelná chůze vám pročistí hlavu.

Štír (24.10. - 22.11.)

Začátkem měsíce jsou vaše panující planety v příznivých úhlech k vašemu znamení. Ale v druhé polovině dubna změní svou vesmírnou dráhu a způsobí vám trochu zmatek v emočním rozpoložení. Buďte opatrní, stres může být nyní obzvláště škodlivý. Snažte se mít svou náladovost pod kontrolou hlavně doma, abyste jí nepokazili všem náladu a jinak příjemnou atmosféru, která u vás vládne. Zaměřte veškerou energii na práci, protože právě nyní je příležitost co nejlépe ji využít a vytěžit finance navíc.

Střelec (23.11. - 21.12.)

V tomto měsíci bude váš humor ve špičkové formě. V prvních dnech se úspěšně popasujete s nepříjemnou záležitostí, ale nablízku bude člověk, s jehož pomocí to vyřešíte. I díky tomu se vám podaří urovnat pár starších sporů a napětí, a hned se budete dívat na svět jinýma očima. Ve středu měsíce se zaktualizují vaše dávné plány. Je šance pustit se do něčeho nového, budete úspěšnější než kdykoliv předtím! Závěr měsíce přinese Střelcům příležitost trochu cestovat. Možná, že to geograficky nebude velká vzdálenost, ale přesto objevíte zcela nový svět.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Potřebujete nabrat nový vítr do plachet. Finanční vyčerpání po zaplacení daní a záloha na dovolenou vám ubírá síly a chuť cokoli podnikat. Ale bez práce to, bohužel nepůjde. Co takhle zkusit zavést trochu jiný životní styl a pořádek v rodině? I ostatní členové rodiny mají lenošivé období, což se promítá do šedých a prázdných všedních dnů a přináší jen nudu a rodinnou kasu zející prázdnotou. Rozhýbejte domov pořádným jarním gruntováním a dětem navrhněte nějakou brigádu. Vždyť doma to s partnerem s přehledem zvládnete.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jarní sluníčko prozáří celou vaši duši. Máte před sebou úspěšné dny, neboť co střela, to zásah do černého. Práce vám připadá jako příjemná hra, která vám přináší plno radosti a spokojenosti z toho, jak vám jde od ruky. A při tom všem dokážete být ještě i příjemným společníkem pro vaše spolupracovníky. Nemusíte se obávat, že byste si vyčerpali všechnu dobrou náladu v zaměstnání. Zůstane vám jí ještě dost, abyste se o ni mohli podělit i s vaší rodinou a přáteli přes víkend někde v přírodě, nebo jen tak při společném posezení.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Aprílové počasí bývá vrtkavé, a tak i duben pro vás vyzní trochu nostalgicky. Myšlenky vám budou utíkat více do minulosti, nebude se vám chtít analyzovat realitu a nové příležitosti. Není vyloučeno, že přehodnocování starých vztahů vnese do vašeho citového života zmatek. Dejte pozor, aby vzpomínky nenarušily váš stabilní partnerský vztah. Co se úspěchu v práci týká, pokud dokážete všechny dny maximálně využít, přinesou vám úspěch, úctu a uznání. Bez obav můžete předložit projekty a plány, které jste se neodvážili navrhnout ani ve snu.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video