Horoskop na květen. Komu budou hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na květen. Komu budou hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v pátém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Čekají vás příjemné dny, plné možností a příležitostí. I s lidmi, se kterými se dá vyjít jen těžko, najdete společnou notu. Jedině s partnerem si zřejmě neporozumíte. Jeho domýšlivost a nedostatek sebekritiky budou problémem při navázání rozhovoru. V dalším týdnu se můžete pořádně blýsknout v zaměstnání, představíte se jako na slovo vzatí odborníci. Pokud se ucházíte o nové zaměstnání, uvedete se velmi dobře. Nezapomeňte však rozlišovat, co je pro vás dobré a co ne, protože by vám mohla uniknout nějaká podstatná informace.

Býk (21.4. - 21.5.)

Máte možnost dostat se do dobré společnosti, kde vás čeká spousta nápadů, zajímavých známostí a možná i nějaký „neslušný návrh“. V pracovní oblasti vám svítí zelená. Svěží a plni energie se vrhnete do změny životního stylu, navazování nových přátelství, což bude mít vliv hlavně na zlepšení finanční situace. Doma se vyvarujte nečekaných kontrol a přepadovek. Nemáte důvod žárlit a kontrolovat každý partnerův krok. Vždyť pocit volnosti a důvěry je pro dobrý vztah potřebný. Co kdyby se karta obrátila a někdo vás neustále špehoval, bylo by vám to příjemné?

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Májové toulání po vyhřátých mezích a večerní pikniky u grilu se odrazí na vašem zdraví. Proto dejte pozor na alergii na pyly a prochlazení. Také zvyšte opatrnost za volantem, a nevyvolávejte konflikty s opačným pohlavím, stejně jako se zdržte výčitek vůči svým blízkým. Nevyplatí se ukazovat svou převahu za každou cenu. Uprostřed měsíce nemarněte čas věcmi, které nemůžete změnit. Osud stejně rozhodne za vás, ať se budete snažit sebevíc. Zachovejte klid, jen tak si udržíte pověst spolehlivého a rozvážného člověka.

Rak (22.6. - 22.7.)

Komplikovanou osobní záležitost může objasnit jistá překvapivá zpráva od vašich známých. Ve druhém týdnu vám může chybět pracovní nadšení. Více než obvykle vám půjdou na nervy nadřízení, a ani ke svým kolegům, přátelům či sousedům nebudete dvakrát shovívaví. Nevlídnost se nakonec projeví i v partnerském vztahu. Až poslední květnový víkend změní vaše celkové špatné naladění, i když, lásce pšenka moc nepokvete. Přesto se přemůžete a budete kolem sebe šířit dobrou náladu a pohodu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Máte možnost si slušně přivydělat a vyřešit vaši finanční situaci. V zaměstnání se vám otevřou nové obzory a možnosti, ale moc se neradujte. Všechno nepůjde tak hladce. Co dnes pokazíte, zítra pracně napravíte, počítejte však i s únavou. Více času věnujte odpočinku v posledních dnech měsíce. Přečtěte si konečně knihu, která vám leží na nočním stolku už od Vánoc, zajděte s přítelkyní či přítelem na kávu, což plánujete nejméně již dva měsíce. A jestli se chcete věnovat trochu sobě, zamyslete se nad nějakým uměleckým či jazykovým kurzem.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud dokážete být trpěliví a klidní i v takových věcech, které si vyžádají rychlost a pružnost, budete mít úspěšné dny. Předposlední týden budete mít pocit, že se na vás ze všech stran valí jen ty nejhorší povinnosti. Útoční, závistiví a zlostní kolegové nebe nemoci různého druhu vám také na náladě nepřidají. A aby toho nebylo málo, nenajdete společnou řeč ani s úředníky, pedagogy či kontrolory. Takže, jednání na úřadech odložte a nejezděte načerno. V bezpečí domova vám nic zlého nehrozí, tak se zdržujte raději tam.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Těžké a náročné týdny jsou před vámi. V nejbližších dnech zažijete různé divné i trapné situace. Ale nakonec to zvládnete a ještě se tomu zasmějete. Kromě pracovních povinností se věnujte i partnerovi, vyhnete se případným nedorozuměním. Nenechávejte na něm všechny domácí povinnosti a domácí práce si rozdělte. Sázka je sice sázka, ale i partner si zaslouží odpočinek, uznání a pochopení, přestože budete dost zaneprázdnění, ale i vyčerpaní. Vymyslete si společný relax a partnerovi připravte milé překvapení.

Štír (24.10. - 22.11.)

Že by to už bylo tady? Čeká vás období zamilovanosti, možná i proto, že vaše velká láska je nablízku, a možná se setkáte i s tou životní. Spokojené a šťastné období vás čeká celý květen. Nepromarněte proto své šance. Kromě romantických chvilek poznáte i nové vlivné lidi, takže si nebudete ani stěžovat na nedostatek dojmů v pracovní oblasti. Jen se snažte vidět své úkoly ve správné rovině a plňte si všechny své pracovní povinnosti. Nakonec můžete předvést to, co je ve vás, možná ani netušíte, co všechno zvládnete.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Při pohledu do zrcadla si uvědomujete, že je třeba zhubnout a tak neváhejte začít, protože jak známo, někdy je vzhled důležitější než znalosti. Pokud jste nedávno obdrželi nějakou výhodnou nabídku, tak ji využijte. Poměrně oddechový týden vás čeká až uprostřed měsíce, jen si ho neznepříjemněte věcmi, které byste mohli odložit na později. Rovněž si dejte pozor při důležitých jednáních, aby si vaše slova někdo dvojsmyslně nevyložil. Společenským událostem se vyhýbejte a věnujte se odpočinku a domácí pohodě. Určitě vám neuškodí ani večerní procházka.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nastal čas změnit svůj účes, styl oblékání a odhodit masku domácí otrokyně. První pracovní týden zvládnete dvakrát tolik úkolů jako jindy. Vše vám půjde od ruky a bude převládat pocit nadšení a vzestup vitální energie. Zkraje měsíce může převládat chvilkový nesoulad s kolegy z práce. Vyjdete jim vstříc, neboť dobře víte, že máte víc společného, než si myslíte. Po všech stránkách vás čeká úspěšný předposlední týden. Vaše sebevědomí prudce vzroste a vy se budete doslova vznášet v oblacích.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Možná budete hned první den špatně vstávat, hlavně pokud jste to přehnali s oslavou čarodějnic. Ani nálada nebude stát za nic a v tomto případě ani vitamíny nezaberou. Vzpamatovávat se budete i následující pracovní dny a nebudete se umět dostat do obvyklého pracovního tempa. Svou rozladěnost držte pod kontrolou a nespokojenost si nechte jen pro sebe. Až uprostřed měsíce se pracovní tempo vylepší, ale únava ještě setrvá. Rodinná atmosféra bude stabilizovaná. Takže sečteno a podtrženo – květen moc zábavný nebude.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Od poloviny měsíce nebudete kvůli nesoustředěnosti a roztržitosti schopni ani souvisle promluvit. Proto se nepouštějte do žádné činnosti vyžadující velké duševní nasazení. Také se se trochu zamračí nad vašimi financemi. Abyste nepřišli o velkou část peněz, vezměte tento fakt na vědomí. Ale nic není tak horké, předposlední týden máte jedinečnou šanci, zazářit ve společnosti svým vtipem a šarmem. Budete mít přímo magický sexappeal. Před vámi bude jen pár dní a pak hurá na dovolenou. Nezáleží, zda zamíříte k moři či do hor, hlavně že změníte prostředí a lidi.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video