Horoskop na leden | e15.cz

Horoskop na leden

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v prvním měsíci roku 2016? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry i zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Právě přišla vaše velká šance, zejména pokud jde o pracovní život. Realisticky zvažte, kam a na co jdou vaše peníze. Stále vám nějaká koruna chybí do měsíčního rozpočtu? Zamyslete se a udělejte si rodinný brainstorming. Jak byste maximalizovali váš příjem? A pomohla by nová práce? Začátek roku je dobré období na takové druhy změn. Tak využijte vaše odhodlání a dejte se do finančního znovuzrození sebe sama! Jen dejte pozor, ať neprovedete něco, čeho byste později litovala. A co se lásky týče, nový rok také nebude k zahození.

Býk (21.4. - 21.5.)

Ačkoliv svátky proběhly v pohodě, začnete dychtit po nějaké odvetě či toužit po odkrytí karet. Proč? Nemyslíte, že by bylo lepší prostě zajít do tělocvičny a vyhnat ze sebe všechnu tu nahromaděnou energii jinak? Dejte tomu příležitost a budete vidět, jak to půjde hladce vyřešit. Koneckonců - kompromis není neslušné ani ošklivé slovo, tak se ho nebojte použít. Můžete získat klid, který budete potřebovat pro náročný úkol. A nezapomeňte se naučit dobře snídat, abyste měli všechny záhyby mozku dobře prokrvené a váš rozum mohl pracovat, jak má.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

První lednový týden bude až moc klidný, ale pak rovnýma nohama uvíznete v řadě potíží, domácí atmosféra zhoustne. Zkoušená bude vaše trpělivost a vytrvalost. Nelekněte se žádné situace, která nastane, všechno berte jako hru, v níži zvítězí ten, kdo nepodlehne panice, tlaku okolí a zachová si jasnou hlavu. Pokud chcete změnit zaměstnání, způsob života, najít si novou lásku či změnit svůj stav, můžete tak učinit bez obav. Kroky vedoucí k nějakým změnám budou úspěšné a měly by vám přinést peníze, lásku a štěstí.

Rak (22.6. - 22.7.)

Celý měsíc budete zvažovat a znovu přehodnocovat věci, o kterých jste si vždycky mysleli, že se na nich nedá nic změnit. Dopřejte si čas, vypněte počítač a mobil, ztlumte světla, nalijte si sklenici pomerančového džusu a popřemýšlejte. Chvilka o samotě vám pomůže si ujasnit, že nepříjemná pravda musí ven. Začátek roku je ideální čas vykročit tou správnou nohou, takže se bez studu a strachu objednejte na rozhovor ke svému nadřízenému. Nebojte se, štěstěna bude na vaší straně. Nepříjemné pocity přebijte něčím, co si dopřejete jen sami pro sebe.

Lev (23.7. - 22.8.)

Pamatujte, že v práci existují věci, které jsou mimo vaši kontrolu, proto se snažte nebrat si věci moc osobně. Pokud jste někomu v minulosti pomohli, možná on pomůže vám, nebo se vám to vrátí jiným způsobem. Může se stát, že přátelé, s nimiž máte naplánovanou zimní dovolenou, odjezd na poslední chvíli zruší. Důvod bude prostý – pomluvy. Ale s tím se netrapte, skutečný přítel nikdy nedělá závěry na základě neověřených zpráv. Sbalte kufry, pořiďte si nový lyžařský model a hurá na sjezdovku. Tam si vyčistíte hlavu i plíce a nakonec budete rádi, že si s rodinou pobyt na horách užijete sami.

Panna (23.8. - 22.9.)

Vy a váš partner můžete mít rozdílný názor na změnu v životě. Pokuste se, aby to nepokazilo vaši náladu, udělejte si hezký večer a proberte spolu plány na další rok. Vaším vládcem je Merkur, o kterém je známo, že má vytříbený pozorovací talent a dokonale vyvinutý smysl pro detaily. Konflikty je třeba řešit klidně a s nadhledem, jinak hrozí rozpad i v dlouhotrvajících vztazích. Pro panovačné Panny to ale nebude jednoduché, neboť arogance je kořením jejich života. Je načase to změnit a udělat si radost třeba nějakou maličkostí. Někdy totiž stačí jen umět se usmát.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy čekají v tomto roce pozitivní změny v oblasti přátelství. Do života jim vstoupí nové lidi, kteří je naučí nové věci a pomohou jim uskutečnit vysněné plány. Jste ve výhodě, žádné jiné znamení nebuduje svůj život s takovou rozvahou a tak systematicky, jako právě Váhy. Vaším heslem je, že všechno má svůj čas a nic se nemá uspěchat. Jste dokonalou ilustrací pořekadla: trpělivost růže přináší, máte své hranice, které nikdy nepřekročíte. Život je však jedno velké dobrodružství, tak se pro jednou utrhněte ze řetězu. Žijete přece jen jednou.

Štír (24.10. - 22.11.)

Je jen přirozené, že lidé, kteří jsou vám nejblíže, jsou také ti, kteří vám nejčastěji půjdou na nervy (a naopak). To znamená, že by nebylo na škodu logicky analyzovat pár věcí, které se vždy znovu a znovu vynoří. Konečně přišel správný čas zbavit se kostlivce ve skříni. Klid doma je totiž něco, co se nedá koupit. V polovině ledna se rýsuje nějaké nepříjemné setkání s kolegou či bývalým přítelem, kteří vás už kdysi pěkně vypekli. Zůstaňte nad věcí, soustředěnost bude vaší nejsilnější stránkou. Jakmile totiž dobře pochopíte situaci, budete mít navrch a nikdo vám nemůže ublížit ani překazit plány.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nahlédněte konečně do svého svědomí a začněte na sobě pracovat. Hlavním úkolem bude pěstování pevné vůle, a to po každé stránce vašeho života. Aktuální situace v zaměstnání vás donutí, abyste přišli na to, v čem spočívá váš problém. Je však pravděpodobné, že vás podrží nějaký přítel nebo dobrosrdečný kolega. V milostných vztazích vám neuškodí trochu romantiky. Věnujte svému partnerovi kytici svých pestrých citů a ukažte mu svou náklonnost. Tento měsíc je vhodný k pití bylinkových čajů. Pijte je s chutí a s vírou, že příroda má velkou a kouzelnou moc.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Bláznivý leden bude pro vás téměř celý ve znamení novoročních oslav. Všude kolem sebe se setkáte s dobrodružstvím a příležitostí k zábavě. Z tohoto důvodu se asi v práci příliš nepřetrhnete, ale zato si leden parádně užijete. Změny, které nový rok přinese, uvítáte s otevřenou náručí a s pocitem, že se stále něco děje. Žádné starosti si nebudete připouštět a stanete se tak oporou pro partnera i své okolí, které bude potřebovat povzbuzení. Ne všem se totiž bude líbit to, co se děje ve světě a také přímo kolem vás. Ale vy to zvládnete a vaši bližní se uklidní.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Zaskočí vás citové záležitosti, a to s takovou intenzitou, že se jen těžko soustředíte na cokoliv jiného. Duševní katastrofu odstartovala již silvestrovská noc a následné oslavy příchodu nového roku, takže pokud jste se v této době s někým seznámili, budete tím žít i v průběhu ledna a možná i následujících měsíců. Celkově je tento měsíc zaměřený na děti, rodinu a partnerství, proto se může stát, že snadno otěhotníte, snáze urovnáte spory a problémy, a v pracovní oblasti dostanete tip na lepší uplatnění. Na začátek roku to není tak špatný start, že?

Ryby (21.2. - 20.3.)

Začněte si konečně věřit a nepochybujte o sobě ani minutu. Využijte raději tento čas na pozitivně naladěné informace, které jsou v životě člověka velmi potřebné. Nic není věčné a ani vy nemůžete chtít od života jasné východisko vaší momentální situace. Pracovní problémy se přece dají vyřešit a vy máte štěstí, že jsou kolem vás ti, kterým nejste lhostejní. Dobrým partnerem není totiž ten, kdo vám stále přitakává, ale ten, kdo vám řekne svůj pravdivý a vlastní názor. A to se netýká jen lásky. Jak na tom budete se zdravím? Celkem dobře, jen si dávejte pozor na hlasivky.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video