Horoskop na listopad | e15.cz

Horoskop na listopad

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co Vám hvězdy přinesou v novém měsíci? Přečtěte si v našem horoskopu na měsíc listopad.

Beran ( 21.3. - 20.4. )


Začátek měsíce vás čeká nejhorší týden z celého roku. Pokud cítíte únavu a nemáte na nic náladu, zůstaňte raději doma. Stejně byste víc pokazili než vykonali. Více odpočívejte a najděte si vhodný způsob relaxace, třeba dokončete již dávno odloženou ruční práci nebo se s dětmi věnujte kreativní výrobě vánočních dárků. V dalším týdnu budete mít skvělé vyhlídky do budoucna, dostanete nabídku na výhodnější zaměstnání.

Býk ( 21.4. - 21.5. )


Hned na začátku měsíce vás čeká několik bezesných nocí. Vynoří se dlouho odkládaný problém a teď vás někdo nebo něco donutí ho vyřešit. Je nezbytné, abyste byli akční a pohotoví, pouze tak se vyhnete ráně pod pás. I když situace nebude mít lehký průběh, neutíkejte od problému, ale postavte se k dané situaci čelem. Pomoc hledejte v rodinném kruhu, neboť v tomto případě budou známí a kamarádky špatnými rádci.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )


Ani v tyto pochmurné podzimní dny hvězdy neuzavírají cestu k lásce. Dočkáte se oživení partnerského vztahu nebo prožijete začátek nového milostného románku. Právě teď nastal ten správný čas, kdy se mohou splnit vaše nejtajnější sny. Hvězdy přejí lásce a je jen na vás, jak dokážete tuto příležitost využít. Budete se celkově cítit velmi dobře. Nespoléhejte však pouze na kouzlo své osobnosti a nesnažte se nic urychlit, přílišným tlakem byste si mohli spíše uškodit. Nebojte se využít své známosti a společenské styky na cestě za svým cílem.

Rak ( 22.6. - 22.7. )


S úspěchem dokončíte, co jste začali, jen si nemyslete, že se vám to podaří vyřídit jedním telefonátem nebo emailem. Uprostřed měsíce vás čeká cesta nebo nějaká důležitá pracovní schůzka. Máte-li naplánovaný adventní úklid neodmítejte tuto příležitost, jinak za vás sklidí úspěch někdo jiný. Zbývající listopadové dny vám může zkomplikovat život vaše tvrdohlavost. Nečiňte proto neuvážené kroky a nenechte se nikým a ničím vyprovokovat, jinak se nevyhnete partnerským nedorozuměním.

Autor: Ženy - E15
Lev ( 23.7. - 22.8. )


Neodmítejte pozvání do společnosti, budete moci dokonale předvést svůj důvtip a šarm, které však zúročíte až v následujícím roce. Poslední listopadové dny dávejte pozor při řízení auta, dodržujte předpisy, a také si hlídejte své doklady a peněženku. S partnerskými vztahy, ať už přímo či nepřímo, bude souviset spousta nesplněných úkolů, s nimiž se netrapte a klidně je odložte na jindy nebo na nikdy. Partner vám totiž připomene, že smysl spokojeného života není v šuplíku se srovnanými ponožkami.

Panna ( 23.8. - 22.9. )


Poslední listopadové dny se vám budou honit hlavou myšlenky na Vánoce. Nepanikařte, na úklid máte ještě dost času. Raději se věnujte partnerovi a dětem. Pokud budete myslet jen na svoje pracovní problémy, vaše domácí situace přiostří a vyústí do dost nepříjemné hádky. Bude vás to mrzet, ale vyslovené slovo se již nedá vzít zpět a možná i dospějete k názoru, že Vánoce tu nejsou pro nablýskaný byt!

Váhy ( 23.9. - 23.10. )


Štěstěna přeje při výběru potenciálního životního partnera. Velkou šanci mají zejména nezadané. dámy narozené v letech 1944, 1957 a 1961. Mohou potkat muže svých snů, nebude to však láska na první pohled, tak se pro jistotu podívejte ještě jednou. Každodenní úkoly a problémy zvládnete hravě, jen musíte překonat svou pohodlnost.

Štír ( 24.10. - 22.11. )


Navzdory listopadovému počasí se vaše nálada jakoby zázrakem změní a vy budete úplně zářit. Úžasná kombinace štěstí, lásky a peněz vám nalije do žil spoustu energie. Můžete se těšit na náhlou změnu vaší finanční situace k lepšímu! Pokud máte v plánu malý předvánoční úklid, klidně se pusťte do práce. Pocítíte-li únavu, polevte v pracovním maratónu a udělejte si malý odpočinek. Takový pocit sice míváte dost často, ale nakonec to vždy hravě zvládnete.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )


Nepokazte si jinak příznivé období nemocí či úplným fyzickým vyčerpáním. Pokud máte pocit, že nestíháte zvládat vše potřebné, požádejte o pomoc ostatní členy domácnosti. Udělejte si čas pro sebe, zacvičte si, sáhněte po oblíbené knížce, jděte na procházku. V práci buďte jako ostříž, vaše pověstná sebekontrola klesá víc než je zdrávo. Pro jistotu prohlédněte své poznámky a kalendář, kdo má narozeniny či jiný svátek, abyste na někoho nezapomněli.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )


Jste plni energie a elánu, pocítíte touhu smést ze stolu všechny záležitosti, ale nechtějte zrealizovat všechny nápady v průběhu jediného týdne. Ve druhé polovině měsíce se nahrne množství úkolů a povinností Naplánujte si práci tak, abyste večer do postele nepadali únavou. Zapojte do práce i partnera i děti a nezapomeňte je pochválit.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )


Poslední listopadové dny potlačte agresivitu, budete lépe vycházet se svým okolím. Pokud se nebudete ovládat, spory přejdou do neřešitelných rozměrů. Také se nepouštějte do žádných finančních transakcí ani do důležitých jednání. Služební či soukromé cesty přesuňte na příští měsíc. Předvánoční stres nechte za dveřmi svého bytu, Víkendy věnujte rodině, pusťte si společně video z dovolené jděte do kina nebo na výlet.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )


Mezilidské vztahy by měly fungovat velmi dobře, větší podrazy vám nehrozí. Nevyvolávejte zbytečné konflikty a ani se nepleťte do cizích sporů.Oporu najdete v partnerovi, příteli nebo u někoho z vaší rodiny.Věnujte se svým obvyklým činnostem, v žádném ohledu však zbytečně neriskujte! Buďte ostražití zejména na cestách a nehazardujte se svým zdravím.

Autor: Irena Forejtová
1. listopadu 2010

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video