Horoskop na listopad 2011 | e15.cz

Horoskop na listopad 2011

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v měsíci listopadu? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran ( 21.3. - 20.4. )

Počítejte s negativními reakcemi partnera, zvláště je-li ve znamení Ryb nebo Vodnáře. Bude mít totiž „své“ dny a nebudete to s ním mít lehké. Chce to nastolit taktiku: jazyk za zuby, nekomentovat a hlavně – nedráždit. Situaci vám ulehčí děti nebo vnoučata, která vás pobaví a nalijí do těla novou energii. A jestliže ani to nepomůže, vraťte se k dávno zapomenutému hobby, najděte si nějaký nový recept na vánoční dobroty nebo si kupte maličkost pro radost.

Býk ( 21.4. - 21.5. )

Duševní činnost vás nadmíru vyčerpává, a z toho pramení nechuť věnovat se četbě, kinu, či výstavám, protože co je pro jiné zábavou, je pro vás nyní naprosto nudnou záležitostí. Zkuste se zaměřit ve větší míře na sportovní aktivity. I v tomto období je jich v nabídce dostatek a určitě vás rozptýlí. Potřebujete totiž adrenalin i v jiné podobě než stále řešit neurovnané rodinné vztahy. Na druhou stranu budete mít radost z dobře oceněné práce, které jste věnovali spoustu času.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )

Pro tento měsíc se řiďte heslem, že co vás nezabije, to vás posílí, i když vás zase nějak převratné změny nečekají. Co dnes pokazíte, zítra pracně napravíte a můžete hodně získat, ale i ztratit. Buďte tedy opatrní, zaměřte se na maličkosti a hlavně, postupujte pomalu a s jistotou. V zaměstnání se vám otevřou nové obzory a přispějí k nadšení, se kterým se pustíte do boje, ale pozor - neplýtvejte energii na boj s větrnými mlýny!

Rak ( 22.6. - 22.7. )

Pomalu, ale jistě si začínáte uvědomovat svou složitou finanční situaci, a to se blíží Vánoce. Nepodléhejte smutným myšlenkám a snažte se myslet na pozitivní věci. Dárky budou sice skromnější, ale o to vzácnější. Musíte se naučit přehodnotit priority a stanovit co je pro vás nejdůležitější. Peníze, rodina či kariéra? Pokud se rozhodnete správně, budete z toho mít dobrý pocit a nebudete se cítit unavení.

Lev ( 23.7. - 22.8. )

Listopad je obdobím, kdy vás nezaskočí nikdo a nic. Naskočíte do vlaku a pojedete plnou parou vpřed. Pokud si něco umanete, tak toho i dosáhnete. Kromě domácích povinností, které ostatně zvládnete levou zadní, stihnete spoustu společenských setkání, maškarní rej s dětmi, výlet a s partnerem zažijete nádherné chvíle. Shon a akční život je pro vás to pravé, kdy z událostí načerpáte hodně sil, a přitom se budete cítit úplně fit.

Panna ( 23.8. - 22.9. )

I když se snažíte, vaše vztahy s přáteli jaksi ochladnou.Vina není na vaší straně a tak si s tím příliš hlavu nelamte a věnujte se užitečnějším věcem. „Volné“ dny jsou pro vás vhodné na změnu životního stylu, navazování nových přátelství, a hlavně na zlepšení finanční situace. Zaměřte se na zdokonalení vlastní kondice, věnujte se partnerovi a dobré knize. Co se týče pracovních povinností a schůzek, držte se raději osvědčeného stereotypu a závažná rozhodnutí raději nechte na později.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )

Přemýšlíte a bilancujete a vychází vám, že jste prožili skutečně náročné období plné stresů a nepříjemností? Zdraví vám naštěstí slouží, rodinné poměry se ustálily a pokud vám ke štěstí chybí jen peníze, nejste na tom tak špatně, jen si budete muset ještě chvíli počkat na zhodnocení svého majetku. Máte-li pocit, že jste na všechno sami, a nechce se vám jít mezi lidi, donuťte se a uvidíte, že se budete cítit lépe.

Štír ( 24.10. - 22.11. )

Konečně nastane zlom, kdy budete těžit z minulého období. Všechno zlé už je pryč a veškeré starosti můžete hodit za hlavu. Najdete práci, která vás bude bavit, pubertální výlevy potomků se dostaly na únosnou mez a finanční tíseň se začíná pomalu vylepšovat do kladné bilance. Začněte konečně žít s radostí a vylepšujte byt, chystejte vánoční překvapení a dopřávejte si malé radosti. Třeba večer ve dvou při svíčkách s lahví dobrého vína ve vaně plné voňavé pěny.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )

Nic neodkládat a vyřídit i nemožné – to je vaše krédo pro listopad. Pokud začnete plnit termíny, je možné, že znovu získáte ztracené postavení. Netýká se to však jen práce, ale i rodiny. Nesplněné sliby nalomily důvěru ve vás. Chcete ji znovu získat? Začněte od základu a udělejte si ve všem jasno a pořádek. Organizace práce je totiž vaší největší slabinou, chce to jen trénink. Pro začátek budou doma stačit teplé večeře a do práce chodit včas.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )

Neváhejte, pokud vás někdo požádá o pomoc, příště se můžete dostat do podobné situace vy a pak určitě také oceníte nezištnou pomoc. Je možné, že díky své laskavosti, toleranci a klidné povaze urovnáte závažný pracovní spor, vyřešíte domácí neshody nebo usmíříte dlouholeté nepřátele. Ať tak či tak, myslete i na sebe, zvolte pomalejší tempo a vyhněte se fyzicky náročným činnostem. Dopřejte si lehkou rodinnou procházku s partnerem, dětmi a domácím mazlíčkem.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )

Konečně by se mělo řešení vašich osobních zájmů urychlit. Je možné, že se ve vaší blízkosti objeví někdo, kdo vám pomůže nebo jen tak mírně postrčí kupředu. V průběhu měsíce proto počítejte s pracovní cestou. Jediné co vám bude komplikovat život, bude zapomnětlivost. Klíče pečlivě hlídejte, mobil si pověste na krk a pište si lístečky s úkoly ať něco důležitého neprošvihnete nebo neztratíte.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )

Na začátku měsíce vám pomůže váš životní elán čelit novým náročným úkolům. Pokud budete však čekat, že vám každý vyjde vstříc, můžete se velmi rychle přepočítat. Závist a pomluvy ostatních by vám mohly způsobit nemalé nepříjemnosti. Co takhle vložit energii i do obrany sebe samé a pokusit se zjistit původce pomluv? Ostatně, diplomacie a psychologie je přece vaším koníčkem, tak proč si nechat zbytečně ubližovat.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video