Horoskop na prosinec. Komu budou hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na prosinec. Komu budou hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká v posledním měsíci tohoto roku? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Koncem roku nastal čas zúročit veškerou vydanou energii, která se může proměnit v téměř jakékoliv přání. Takže neváhejte - žádejte o zvýšení platu, investujte, uzavírejte manželství a rozmnožujte se. Pokud chcete, aby při vás stál i nadále anděl strážný, nezapomeňte na pokoru a podělte se o své štěstí s ostatními. Věnujte nějakou částku na dobročinné účely nebo se zúčastněte charitativní akce. Ostatně vše, co nyní uděláte, rozhodne o vaší další kariéře a osobním životě. A vánoční svátky budou rovněž bohaté, hlavně na zážitky.

Býk (21.4. - 21.5.)

Začínáte mít pocit, že je osud vůči vám příliš přísný? Pokud zjistíte, že vám stojí v cestě především vlastní sebepřeceňování, a že překážky se nacházejí jen ve vaší hlavě, nic dramatického vám nehrozí. Nelitujte se a konejte. Na sváteční úklid si objednejte službu a s dárky si také moc nelámejte hlavu. Raději investujte do stálého partnerského vztahu, což předpokládá mít dobrou náladu, sexy outfit a občas přichystat nějakou tu dobrůtku. Večery, a hlavně konec roku prožijete se svou drahou polovičkou v lesku lásky, třpytu porozumění a vzájemné úctě.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženky jsou povahy mírné, leč právě nyní budou mít nutkání prosazovat se za každou cenu. To je může dostat do choulostivé situace. Naštěstí je bude Saturn držet trochu zpátky, takže žádná zásadní katastrofa nehrozí. Budete potřebovat srovnat myšlenky a udělat si pracovní i osobní plán všech úkolů, které chcete do konce roku stihnout. Zodpovědný přístup vám pomůže dostat se až na vrchol možností, jen pečlivě zvažujte, jaké použijete prostředky. Vystrkovat růžky můžete jen na Mikuláše jako čertice a i partnera příliš nesekýrujte. Není na to zvyklý a mohli byste si pokazit sváteční náladu.

Rak (22.6. - 22.7.)

Konečně vám hraje čas do ruky. Jupiter dodá optimismus, Uran přinese nevšední zážitky a ukáže, že i život umí přinést spoustu radosti a napětí. To je právě období, které vám nesmírně vyhovuje. Ve spěchu nabíráte nejvíce sil a budete se cítit jako po perfektní dovolené. Přitom stihnete vyřídit spoustu restů a užijete si i adventní náladu. Jen pozor na nenechavce, ať vás ozdůbka z perníku či kelímek svařáku nepřijdou pěkně draho. V zápalu vánočních starostí nezapomeňte na pohyb venku. Procházka v přírodě vám udělá dobře a načerpáte novou energii.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nebývá vždy snadné se přesvědčit, že život není pohádka, kde dobro zvítězí a ničemníci jsou spravedlivě potrestáni. Že za to všechno může tranzitující Saturn, bude asi slabá útěcha, stejně jako otřepaná fráze, že všechno zlé je pro něco dobré. Stejná rada, zahnat všechny chmury usilovnou prací, nemusí u Lvic padnout na úrodnou půdu. Zkrátka je třeba se polepšit, zaplatit všechny dluhy, nakoupit zásoby vitamínů a čekat na lepší zítřek.

Panna (23.8. - 22.9.)

V prosinci budete opravdu stateční a průbojní. Důležité je nebát se, nespoléhat na náhodu, držet se svých zásad a dotahovat věci do konce. Možná vás překvapí i to, že uděláte něco proti své vůli, ale nebudete litovat. Očekávejte překvapení, které prověří charakter vašich přátel, toleranci nadřízených a nervy partnera. Jen akční Panny pochopí svou cenu, což jim otevře budoucnost a už je nikdo nepřehlédne. A proč by také měl, vaši energii můžete rozdávat ve velkém. Na večírku budete hvězdou večera, doma stejně tak a v práci vám nikdo nebude konkurovat. Tak si tu slávu užijte.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vaše dobrá nálada překoná všechny nástrahy, které na vás číhají na každém kroku. Nebude se vám líbit návrh vašich nejbližších a budete muset vyjádřit svůj nesouhlas. Čas ukáže, že to bylo správné rozhodnutí. Máte chuť všechno hodit za hlavu a věnovat se jen své lásce? Udělejte to, přivítá vás s otevřenou náručí. O Vánocích se vám podaří splnit partnerovo přání, ačkoli vás to bude stát trochu větší obnos. Užitek však bude oboustranný a oba z něho budete mít radost. A konec roku slavte raději také jen ve dvou, bujarý večírek není nic, co by vám scházelo.

Štír (24.10. - 22.11.)

Poslední měsíc v roce přináší Štírkám nové možnosti, a hlavně těm, které jsou single. Závažné pracovní rozhodnutí nechte na později a raději se držte ověřeného stereotypu, ale láska – ta začíná klepat na dveře. Možná neuvěříte, že štěstí se dá najít i tam, kde ho už léta nehledáte, ale je to tak. Už vás nebude čekat prázdný byt a nebudete chystat štědrovečerní večeři jen pro sebe. Tentokrát už to vyjde – zapomeňte na pesimismus a honem si dojděte na manikúru, ke kadeřníkovi a na kosmetiku, doplňte zásoby v lednici a zaplaťte složenky. Pak už nebudete mít na všednosti ani pomyšlení.

Střelec (23.11. - 21.12.)

V letošním roce nezůstal v životě mnoha Střelců kámen na kameni. Už jen ti, kteří jsou narozeni na konci znamení, svlékají starou kůži a vyjednávají s osudem. Pro všechny je však stále zapotřebí dostatek odpočinku a hledání duševního klidu. Konec roku mnozí Střelci konečně uvidí budoucnost ve světlejších barvách. Čas nových vizí konečně uzrál. Co tak změna zaměstnání, svatba, přírůstek do rodiny nebo studium? Nelekejte se, není třeba se hned hrnout do změn, zatím plánujte a rozmýšlejte. Přes svátky na to budete mít času dost.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pomalu, ale jistě si začínáte uvědomovat svou složitou finanční situaci, a to se blíží Vánoce. Nic se však neděje. Dárky budou skromnější, o to vzácnější. Budete mít možnost dostat se do dobré společnosti, kde vás čeká spousta nápadů, zajímavých známostí a možná i nějaký „neslušný návrh“. Pozor na zdraví, abyste si ho neohrozili nerozumnými kroky, či nedomyšleným oblečením. Zvyšte opatrnost za volantem a dávejte si pozor na konflikty s opačným pohlavím. V pracovní oblasti se budete potýkat s chybami a stresem. Co dnes pokazíte, zítra pracně napravíte, proto počítejte s únavou.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pomalu pomýšlíte na Vánoce, a i vaše nálada tomu odpovídá, absolvujete pár příjemných posezení s přáteli a těšíte se také na předvánoční nákupy s rodinou. Dejte si však pozor na ty, kteří se rozhodnou využít vaši zdánlivé naivity ve svůj prospěch. Mnozí z okolí si dokonce myslí, že práce vám nahrazuje zábavu. Dokažte jim, že opak je pravdou, Ukažte svou pravou lidskou tvář - adventní dny jsou k tomu jako stvořené. Nic vám nebrání v tom, abyste byli společenští, milí a přátelští.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Je nezbytné počítat s tím, že v prosinci se myšlenky Ryb budou toulat kdesi mimo realitu. Konec roku není vhodná doba pro větší finanční transakce, takže se držte při zemi při výběru dárků. Nejdříve pořiďte ty nejdůležitější a ty méně podstatné nechte na později. Čas za vás všechno vyřeší a ještě ušetříte. Ke cti budiž Rybám připsáno, že i z největších problémů vybruslí se šarmem sobě vlastním. Jelikož půjde o problémy zaviněné okolím, přenesete se přes ně jen trpělivostí.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video