Horoskop na říjen | e15.cz

Horoskop na říjen

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co Vám hvězdy přinesou v novém měsíci? Přečtěte si v našem horoskopu na měsíc říjen.

Horoskop na říjen

Beran ( 21.3. - 20.4. )


Snažte se stihnout vše co se dá a neodkládejte záležitosti „na potom“. V zaměstnání dokončete rozpracované projekty na začátku měsíce, neboť hrozí vážné neshody se šéfem. Vezměte rozum do hrsti a přemýšlejte s chladnou hlavou, abyste se vyvarovali unáhlených závěrů, které by vás později mrzely. To platí i pro osobní vztahy s partnerem a dětmi, jimž vaše sobecké chování bude hodně vadit.

Býk ( 21.4. - 21.5. )


Můžete bez obav pokračovat v realizaci svých projektů a blížit se k vytčeným cílům. Žádna dramata se odehrávat nebudou, pokud je sami nepřivoláte svým chováním a nespolehlivostí. Čekají vás příjemné změny v životě, tak jim jděte vstříc. Dávejte si pozor na pozdní příchody, nesplnitelné sliby a svou zapomnětlivost. Poslední týden vás kromě vaší nepřesnosti a drobných „úletů“ nikdo a nic nebude ohrožovat.

Blíženci ( 22.5. - 21.6.)


Je čas udělat něco pro své zdraví a obnovit své síly. Ve volném čase sportujte, a v polovině měsíce začněte se správnou životosprávou, zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, Nepouštějte se do žádných investic, vyčkejte na příznivější období. Do poloviny měsíce je vhodný čas na rodinný život, návštěvy i pracovní cesty. Žádné důležité schůzky a jednání neodkládejte, abyste nepropásli správný čas. Věřte, že všechno zvládnete a tyto dny budou pro vás úspěšné.

Rak ( 22.6. - 22.7.)


Máte pocit, že vám okolí nemůže nic zajímavého nabídnout a vy toužíte po nových zážitcích? Pokud jste nespokojení v zaměstnání, je vhodný čas něco podniknout. Doma stihnete vše co máte naplánováno, ale projeví se na vás únava a možná budete reagovat nepřiměřeně. Měli byste trochu zabrzdit a nezanedbávat své soukromí. Partner by totiž mohl ztratit trpělivost.

Autor: Ženy - E15Lev ( 23.7. - 22.8. )


Na začátku měsíce budete mít tendenci upřednostňovat soukromé záležitosti před pracovními. Nespoléhejte však výhradně na své spolupracovníky. Vzpomeňte si, jak v minulosti zneužili vaši velkorysost. Dávejte si na ně pozor. Vyvarujte se konfliktům ve vztazích. Více odpočívejte, sportujte nebo si dopřejte něco nového do domácnosti či na sebe. Udělejte radost sobě i svým blízkým. Sdílená radost je radost největší.

Panna ( 23.8. - 22.9. )


Říjnové dny se budou převážně odvíjet od přemlouvání, smlouvání, slibů a proseb. Děti se budou dožadovat splnění vašich slibů a partner také nechce slyšet o žádném náhradním řešení. Asi vám nezbude než slib dodržet. Poslední dny v měsíci pocítíte doslova úlevu. Ze dne na den budete zářit štěstím a navíc po delším čase budete opět ve výborné kondici. Také kolegové v práci i partner si všimnou změny vaší nálady.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )


Čekají vás pracovní úspěchy, finančně příznivá situace a navíc ještě spoustu lásky. Takový štědrý osud nebývá příliš často, tak si tuto vynikající kombinaci užívejte co nejlépe. Také nezapomínejte na děti a věnujte jim více času, prožijete s nimi nezapomenutelné dny. Blížící se dušičky koncem měsíce negativně poznamenají vaši náladu. Nepodléhejte splínu a snažte se jakýmkoliv způsobem rozptýlit. Klidně se pusťte do dlouho odkládaného úklidu. Práce vás odvede od častého přemýšlení a její výsledek vám přinese uspokojení.

Štír ( 24.10. - 22.11.)


Drobné ranní neshody s partnerem by mohly snadno vystupňovat v nepříjemnou hádku. Zkuste tentokrát raději ustoupit a neprosazujte svou pravdu příliš razantně. Zkuste se zamyslet, zda ta vaše pravda stojí za „tichou“ domácnost. V poslední dekádě měsíce budete pociťovat únavu, někdy fyzickou a někdy naopak duševní. Příčinu hledejte u sebe, chybí vám aktivní odpočinek a je nejvyšší čas s tím něco udělat.

Střelec ( 23.11. - 21.12.)


Vaší zálibou je tvůrčí činnost, k níž se s radostí vrátíte. A děláte dobře, bude to pro vás velmi účinný způsob, jak se odreagovat. K tomu zkuste přidat ještě více pohybu. Pokud by vám nezbývá čas na sport, jděte alespoň na procházky. Nemusíte jít sami, dobře se budete cítit ve společnosti svých blízkých. Poslední týden nezačne příliš šťastně, trošku vás potrápí zdravotní stav. Jediné místo, kde by vám mohlo být dobře, je vaše postel. Neotálejte, zvládněte neodkladné úkoly a pak se zachumlejte do peřin.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1.)


Je více než pravděpodobné, že s partnerem najdete cestu k uspokojivému řešení vašich společných problémů. Obohatíte tak váš vzájemný vztah o množství nových aspektů. Pokud se rozhodnete pro ukončení vztahu, podaří se vám najít novou cestu ke spokojenosti vás obou. V obou případech se vám vyplatí být velkorysí.

Vodnář ( 21.1. - 20.2.)


Podzimní nostalgie se na vás projeví kolísavou náladou. Držte se raději v pozadí a zbytečně se nepouštějte na tenký led, abyste neudělali něco, čeho budete později litovat. Druhý týden by vás mělo potkat překvapení, navštíví vás člověk, kterého jste dlouho neviděli. Využijte toho a uspořádejte úžasnou párty, jakou jste už dávno potřebovali. Skvěle vás naladí vynikající porozumění partnera, ale pokud to mezi vámi právě skřípe, vvužijte příznivou planetární konstelaci hvězd k vyřešení partnerské krize.

Ryby ( 21.2. - 20.3.)


Zrozence ve znamení Ryb čeká jeden z nejméně klidných dnů v roce. Štěstěna vám sice drží palce, tak šanci využijte, ale nic netrvá věčně. V polovině měsíce může dojít k výměně názorů s partnerem, přítelem, dětmi nebo nadřízeným. Každý bude hájit svou pravdu a situace bude trochu napjatá. Pokud nemusíte, nedělejte žádná zásadní rozhodnutí, snažte se neopakovat chyby z minulosti a nepouštějte se do nepromyšlených investic.

Autor: Irena Forejtová
7. října 2010

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery