Horoskop na říjen 2015 | e15.cz

Horoskop na říjen 2015

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry nebo zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Tento měsíc zřejmě pocítíte nutkání dělat různé věci neobvyklým způsobem, přestože pro své konání nebudete mít logické vysvětlení. Poslouchejte intuici, i kdyby k tomu měli ostatní výhrady, protože byste se neměli mýlit. Možná vás trochu postihne únava, budete mít méně energie, tak se nepřetěžujte a pokud možno plánovaně relaxujte.

Býk (21.4. - 21.5.)

Nebude vám chybět síla, ale dejte pozor, ať si na sebe nenaložíte více, než budete schopni zvládnout. Koncem měsíce se může stát, že budete něco chtít, ale nebude to možné. Zůstaňte v klidu a logickým uvažováním najděte schůdnou variantu. Budete-li stát před rozhodnutím, udělejte v duchu krok stranou a podívejte se na situaci jako nezávislí pozorovatelé. Nedoufejte v projevy vděčnosti za své nedávné skutky, protože těch se dočkáte možná až v okamžiku, kdy je budete nejméně očekávat.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Dostaví se pocity únavy pramenící z vyčerpání organismu. Mohla by vám proto hrozit zranění z nepozornosti. Pokud to bude jen trochu možné, nedělejte nic náročného ani vyčerpávajícího. Věnujte se spíše rutinním záležitostem a co nejvíce odpočívejte. Na svého partnera se budete moci spolehnout jak po stránce citové, tak i co se týče zajištění chodu domácnosti. V půli měsíce pocítíte větší tlak v pracovní oblasti - snažte se vše promyslet a nenechte se strhnout k neuváženým reakcím. Koncem měsíce vás někdo mile překvapí.

Rak (22.6. - 22.7.)

Ve všech aktivitách spojených s rozumem a realitou vás čeká úspěch. Na intuici se v tomto období moc nespoléhejte. Také nápadů pro novou a tvůrčí práci byste měli mít víc než dost. Když se hned vrhnete do práce, neměli byste nic pokazit. Koncem měsíce si trochu odlehčete jídelníček, ať příliš nezatěžujete trávicí ústrojí. Nenechávejte nic náhodě a sami se přičiňte, abyste byli nositeli pozitivní nálady nejen pro sebe, ale i pro své okolí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Počátkem měsíce se můžete cítit jako mezi mlýnskými kameny. Někdo vás bude tlačit do věcí, o které nestojíte, tak si raději vše vyjasněte. Máte-li potřebu uskutečnit nějakou změnu, stanovte si priority a potom už nepochybujte o svém vítězství. Zmatení budete hlavně ve vztazích - jako byste nevěděli, co vlastně chcete. Možné jsou vztahy paralelní, neukončené a zároveň nové. Zkuste vše rozumově zvládnout, a bude-li to zapotřebí, nastavte si svůj řád a naordinujte disciplínu. Nepouštějte se na daleké a hlavně neplánované cesty. Když už tak učiníte, buďte pozorní na silnicích a zbytečně neriskujte.

Panna (23.8. - 22.9.)

Můžete se klidně vydat na neznámou cestu poznání. Všechny problémy by měly ustoupit a řešení se ukáže i tam, kde už to ani nečekáte. Hvězdy vám budou nakloněny a bude záležet především na vás, jestli to zúročíte ve svůj prospěch. Je také možné, že budete chtít zkusit něco nového a netradičního. Vůbec se neomezujte, relaxace, odpočinek a zábava nechť jsou vaší prioritou. A koncem měsíce se třeba dočkáte výnosné pracovní nabídky, tak toho využijte. Ale rozhodněte se sami, nenechte si od nikoho namluvit, že „na to nemáte“.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Je toho na vás trochu moc, v práci se točíte na jednom místě a ne a ne se dostat z kruhu ven. Přešlapování z nohy na nohu vás jen obere o všechny síly. Využijte veškerý svůj potenciál znalostí i diplomacie k tomu, abyste dosáhli výsledků, které napomohou k uskutečnění vašeho záměru. Partnerovi trochu víc důvěřujte, problém, který jste chtěli vyřešit, je jen v jeho rukou. Pokud je ve stejném znamení jako vy, případně ve znamení Berana, využijte vzájemného naladění na tuto strunu, alespoň co se týče erotického naplnění.

Štír (24.10. - 22.11.)

V říjnu se zaměříte spíše na pracovní aktivity a nové plány do budoucna. Určité věci ještě nemají jasnou podobu, ale v průběhu měsíce se všechno vykrystalizuje. Ve výchově dětí neuplatňujte pravidlo, že rodič má vždycky pravdu. Přehodnoťte i své chování k nadřízenému. Také si uvědomte, že máte dostatek trpělivosti a klidně se můžete ujmout práce, kterou ostatní odsouvají kvůli vlastní povrchnosti a neschopnosti se soustředit. Výsledky se sice dostaví později, ale uznání vás nemine. Přesto se může stát, že jistá příležitost ustrne na mrtvém bodě.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ti, co jsou kolem vás, potřebují vaše znalosti, zkušenosti a kontakty. Proto se už brzy v práci dočkáte uznání a mohlo by vám to zvýšit sebevědomí, či přinést pozitivní změnu v podobě zajímavých bonusů. V partnerském životě zažijete chvíle plné lásky a porozumění. Nemusíte však stále vymýšlet nové překvapení jen pro svoji lásku, zaměřte pozornost i na ostatní lidi z blízkého okolí, ať už jsou to děti, kolegové či prarodiče. Jakási nečekaná událost vás přinutí řešit rodinné záležitosti nebo změnit plány. Pokud se vám někdo snaží pomoci vlastní zkušeností, pozorně jej vyslechněte.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Více se rozmazlujete. Máte v šanci změnit to, nad čím se už dlouho trápíte, protože to považujete za špatné. Chce to jen dotáhnout detaily, nebát se na konci neuhnout. Za svoji snahu získáte sympatii okolí a úspěšně prosadíte svůj logický názor. Pokud dostanete předvolání k soudu či na úřady, pokuste se za každou cenu jednání odložit. Získáte čas a srovnáte si myšlenky. Před sebou máte vcelku jedno z těch lepších období života. Měli byste si v klidu určit priority a držet se jich: začít tím nejdůležitějším a vytrvat. Nečekejte ale žádné zázraky.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ještě budete muset na sobě trochu zapracovat, abyste se výrazněji prosadili. Popřemýšlejte zejména nad rozšířením svých znalostí z odborné oblasti, zavítejte do knihovny a vyhledejte novinky ve vašem oboru. V rodinném životě zavládne harmonie, partner splní vše, co vám na očích uvidí. Ale pozor, nesnažte se zneužít jeho velkorysosti, v budoucnu by vám to mohl vyčítat. Pokud si zachováte chladný rozum a nebudete chtít „modré z nebe“, váš vztah to jen upevní. Možná koncem října zažijete něco vzrušujícího.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Na začátku měsíce se nemusíte cítit právě nejlépe. Využijte první říjnové týdny na odpočinek, krátké cesty, nebo posezení s přáteli. Hvězdy jsou vám nakloněny, proto i v rodinných vztazích a lásce se začíná vyjasňovat. V druhé dekádě vás bude pokoušet marnivost, ale raději odolejte. Dobře víte, že „udělat si radost“ vám udělá díru do rozpočtu, protože v nakupování neznáte míru. Vždyť věci, po nichž toužíte, nejsou vůbec důležité. Koncem měsíce objevíte skryté rezervy a rozhodnete se s tím něco udělat - čeká vás návrat do školních lavic, k učebnicím či přihláška na odborný kurz.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video