Horoskop na říjen. Budou vám hvězdy přát? | e15.cz

Horoskop na říjen. Budou vám hvězdy přát?

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás v říjnu čeká v oblasti lásky, kariéry a zdraví? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3. - 20.4.)

Začínají vám pracovně úspěšné dny. Na co sáhnete, dotáhnete do konce. Čeká vás zvýšení platu nebo povýšení. Pokud chcete změnit práci, máte na to nejvhodnější čas. Jediné, na co si dejte pozor, jsou neuvážené investice. Mohli byste spíše prodělat, než získat. Ve vašem životě budete konfrontovány s minulostí. Minimálně si najděte čas a přemýšlejte o tom, co se kolem vás v citovém životě děje. Mámy narozené ve znamení Berana své děti vedou k disciplíně a pořádku, jindy jsou až příliš tolerantní. A jak jste na tom vy?

Býk (21.4. - 21.5.)

Situace na pracovišti a kolem vašich pracovních plánů se vyjasňuje. Zjistili jste, co chcete a co vás baví. Není to sice ještě úplně ono, ale začínáte mít chuť do života. Jste přitažlivé, vášnivé a přitahujete pozornost okolí, ale také příliš impulzivní. V milostných záležitostech si dávejte pozor, abyste to nepřehnala s přelétavostí. Sedět na dvou židlích je nejistá pozice a snadno z některé můžete spadnout. Jinak vám nic nebrání si uspořádat život konečně podle svého. Jen dejte pozor na správný směr.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Máte chuť do práce a spoustu energie, což vám v posledních dnech chybělo. I v lásce a citech máte hvězdy na své straně. Staré spory vyřešíte s klidem, diplomacií a vše bude zase tak, jak má být. S partnerem si užijete růžové dny, i když občas ztratíte nervy, ale on vaše výkyvy nálad bez problémů ustojí. Jediné, co vás rozladí, budou až nehorázné finanční nároky potomků. Nechte je chvíli „vydusit“, ať si uvědomí, že nemáte tiskárnu na peníze. Vždyť mají něco z letní brigády, tak proč sahat do rodinné kasy.

Rak (22.6. - 22.7.)

V první polovině měsíce budete pracovití až puntičkářští, což je pro vás velmi dobře. A protože budete spokojeni, ve druhé polovině měsíce se to odrazí na vašem milém, kultivovaném a kamarádském chování, což vám přinese nové pracovní možnosti. Na lásku přijde čas až v posledních dnech, kdy pomine pracovní nápor. Některý večer se dejte do gala a vyrazte za zábavou. Nudit se určitě nebudete a pokud jste nezadaná, mějte oči na stopkách. Vedle vás bude kroužit velmi zajímavý muž.

Lev (23.7. - 22.8.)

Máte před sebou jedno z nejúspěšnějších období roku. Je pravděpodobné i povýšení, které byste měli přijmout. V rodině vládne pohoda, a to hlavně proto, že se vám daří v pracovní oblasti. K oslavě pozitivních událostí pozvěte svého partnera a děti na dobrou večeři či oběd. Nové lásky nejsou na obzoru, na to momentálně nemáte čas, i když ctitelů se najde dost. Ale proč hledat jinde, když vám doma nic nechybí. O Lvicích je známo, že chtějí být dokonalé, takže dámy pozor. Podzimní trend se nese ve stylu francouzské módy.

Panna (23.8. - 22.9.)

Otevírají se před vámi další pracovní možnosti a nebudete vědět, kam dřív skočit. Nabízí se vám i vynikající obchod s realitami. Cítíte se naplnění prací, a to se pozitivně projevuje i v soukromí. Jen trochu sledujte svůj jídelníček. Lehčí jídla vám prospějí jak po stránce udržení váhy, tak se vám bude i lépe myslet. Pozor na přehnané pedantství a přísná pravidla, děti v pubertálním věku přehnaně přísné jednání těžko snášejí. Stejně tak může nastat střet s přáteli, kteří budou mít pocit, že jim přidělujete úkoly, které jim nepřísluší.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ledy se smůlou se konečně prolomily. Začne se vám dařit a vaše pracovní situace se nadále zlepšuje. Nabízejí se vám nové možnosti. V následujících dnech vás dokonce čeká nová láska. Bude o vás velký zájem a vy si ho budete vychutnávat plnými doušky. Při procházkách podzimní přírodou dávejte pozor na nachlazení ledvin. Jinak se nebude dít nic převratného, ale i tak budete zápasit s časem. Může se stát, že zapomenete zaplatit inkaso, obědy nebo nějaké pojištění. Proto si důležité termíny zapište do diáře.

Štír (24.10. - 22.11.)

Úspěšně pokračujete v úžasném pracovním tempu. Potkáte se se starším nebo s výše postaveným člověkem, který vám nabídne zajímavý a výnosný obchod nebo práci. Jednoznačně to přijměte, přinese vám to zasloužené ohodnocení. Jediné, co vám zkříží plány, bude rodinný mazlíček, ale zato poznáte, kam až může sahat zvířecí láska. Jakmile zvládnete maratón povinností, utečte si zaběhat do přírody, jinak se vaše pracně nabitá fyzička vytratí jak pára nad hrncem. A ještě něco – podzimní plískanice se blíží, kupte si multivitamíny.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Vydržte ještě pár dní a bude lépe. Koncem prvního říjnového týdne se vaše pracovní situace začne citelně zlepšovat a budete moci vaše vynikající nápady konečně realizovat. Půjde to sice pomaleji, ale jistě. Kolega nebo kamarád vás v realizaci podpoří a pomůže vám. Koncem měsíce máte šanci se seznámit s budoucím životním či obchodním partnerem. Stane se tak pravděpodobně v práci při vyřizování služebních záležitostí nebo na pracovní cestě. Takže shrnuto a podtrženo – dobrý začátek i dobrý konec, čeká vás den “D“!

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Na přísun energie si nebudete stěžovat, spíše naopak. Bude přibývat až zázračným tempem, ale problém je v tom, že ostatní vám nebudou stačit. V citech, lásce a rodině to v říjnu není nic moc. Stálá partnerství utrpí ránu pro vaši nevěru. K tomu si přidají zdravotní potíže - budete náchylnější na onemocnění pohlavního ústrojí. Pijte čaj z přesličky rolní. A pokud snad budete mít pocit, že ne všechno pokračuje podle vašich představ, mlčte a raději nereagujte. Zkrátka, v říjnu prosvištíte životem jak dělová koule.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V práci a v podnikání se vám otevírají nové možnosti. Záleží jen na vás, čeho se chytíte a co si vyberete. Spolupráci vám navrhne i mladší muž nebo vám dá dobrou nabídku. Bude-li to práce v cizině, přijměte ji. V lásce vám také pokvetou růže. Máte tolik šarmu, že okamžitě vzbuzujete pozornost. Jste si toho plně vědomi, ale nezneužívejte toho. Krása rozum nenahradí. Nemusíte být vědkyně, ale trochu zapracujte na svém vzdělání. Bude vám sice chybět chuť se něco učit, ale jazykový kurz potřebujete jako sůl.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Máte mnoho energie, kterou budete využívat ve svůj prospěch. Venuše, planeta lásky a rodiny, je také na vaší straně. V rodině budete žádaná, snažte se najít čas na rodinné posezení a společný program. I v dlouhodobých partnerstvích zavládne pohoda a láska. V krátkodobých nebo zcela nových vztazích máte velmi dobré a nadějné vyhlídky. Stejně tak v práci se situace zklidní. Neusněte však na vavřínech a dělejte vše, jak nejlépe umíte. A jak na tom budete se zdravím? Vaše klouby volají po pohybu. Ideálním relaxem je pro vás jóga, plavání nebo pilates.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video