Horoskop na srpen 2011 | e15.cz

Horoskop na srpen 2011

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine tento měsíc? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran ( 21.3. - 20.4. )

Vaše zásadovost vám přinese konečně ovoce. Nesmíte však upustit a dotáhněte vše do konce a nic nenechte náhodě. Nebudete vůbec litovat, že jste možná udělali něco i proti své vůli. Srpen bude naplněný skvělými událostmi, setkáními s přáteli a úspěchy v prácí. budete cítit svěží náladu na duši, naopak fyzicky si budete připadat „utahaná jako otrok'. Proto i chuť k erotice bude mít klesající tendenci, takže si rozhodně s partnerem udělejte pěkný večer a povídejte si na intimní téma nebo se společně podívejte na erotický film.

Býk ( 21.4. - 21.5. )

V zaměstnání budete šílet z návalu práce, a tak doma budete chtít už jen odpočívat. .Voda, vzduch, plavání, sběr hub nebo četba vás odtrhnou od reality. Pozor, nervózní nálada by se mohla podepsat na zažívání. Hýčkejte svůj žaludek pravidelnou zdravou stravou. Ve zkratce řečeno, připravte se na hektický konec léta, proto odpočívejte a načerpávejte sily, jak jen můžete. Alespoň jeden víkendový den si vyhraďte jen pro sebe.

Jak se učí věštění - rozhovor s ředitelkou školy věštění Markétou Vernerovou

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )

V lásce budete jako na jehlách. Na jedné straně budete toužit po obdivu svého miláčka, na straně druhé budete mít pocit, že vám někdo vyměnil partnera za nechápavé neromantické stvoření. To ale nebudete mít čas pitvat, protože po dovolené se na vás navalí spousta úkolů a nápadů, které budete chtít realizovat. Pána vitality Marse máte ve svém znamení na své straně, a tak budete připomínat supermana v sukních.

Rak ( 22.6. - 22.7. )

Slunné dny a zvláště příjemné večery ve vás probudí touhu po zábavě. Zorganizujte tedy přátelské posezení nebo třeba večírek ve znamení ochutnávky nového druhu piva nebo koktejlu. Budete mít v sobě hodně vitality, jiskru šarmu a chuť k aktivitě a bude velmi těžké uvidět vás zamračenou. Takže se nebojte dát okolí najevo, že i když se druzí mračí a honí, vám se daří udržet si dobrou náladu. V rodině budete žádaná, snažte se najít čas na rodinné posezení a společný program.

Lev ( 23.7. - 22.8. )

Během srpna si leckdy budete připadat jako přejetá parním válcem a nálada se bude podobat tikající bombě. Planety varují, že by se velký stres mohl negativně podepsat na ledvinách či žaludku. Proto si hýčkejte ledviny dostatečným přísunem tekutin a klidnou životní filozofií s potřebným nadhledem. I když to nevypadá nijak růžově, nemusíte se bát, že přelom léta nepřinese nic pozitivního. Zanedlouho totiž poznáte, jak je skvělé mít dobré přítelkyně, které vám pomohou a rozveselí vás, kdykoliv bude třeba.

Panna ( 23.8. - 22.9. )

Nikdo neumí číst myšlenky, tedy ani váš partner, protože toužíte po něčem nebo jste nazlobená kvůli něčemu, o čem on nemá ani tušení. V klidu si promluvte o všem, co se skrývá ve vašem nitru, a třeba i o tom, kde byste si přála trávit dovolenou.. Co se týče zdraví, zaměřte se na plíce, ty budou citlivější, a tak případný kašel nepřecházejte jen mávnutím rukou a včas zahajte léčbu. S vitalitou to je ale skvělé, hned tak něco vás neutahá, a dokonce budete mít chuť do domácích prací všeho druhu.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )

V mezilidských vztazích a pro společenské akce vám svítí zelená. Naopak mentální forma bude mít velmi kolísavou tendencí, a tak se do duševní činnosti budete muset nutit. Nakonec zvládnete i pracovní úkoly. Nebojte se ale občas „vypnout“. Jste sice skvělá a potřebná, svět se ale nezboří, když si naplánujete jeden víkend ve znamení rodinných radovánek nebo třeba takových radůstek, jako je sauna, plavání, kino či milé posezení s přáteli. Tato investice do zábavy vám usnadní zvládnout náročné úkoly na pracovišti.

ZvěrokruhAutor: Ženy - E15

Štír ( 24.10. - 22.11. )

Smích je nejlepším lékem proti stresu, ale smát se někomu, kdo se nevejde do loňských plavek je nadmíru škodolibé. Proto si nejdřív dobře rozmyslete, co a komu chcete sdělit, abyste neublížili například vašemu citlivému partnerovi. Sarkasmus a ostrý jazyk budou vaší hlavní zbraní tohoto měsíce, což bude přínosem pouze v práci, kde se vám nadmíru budou hodit ostré lokty. A aby toho nebylo málo, budou na vaše nervy brnkat rozdovádění potomci, kteří se nesmírně nudí. Nechtělo by to je vzít někam na výlet?

Střelec ( 23.11. - 21.12. )

Nemusíte všechno stihnout před dovolenou nebo po ní. Nechtějte jen plnit úkoly, chtějte si také užívat radůstek života. Spěchat není totiž kam, hrozí vám totiž úraz nebo zažívací potíže. Proto zvolněte tempo a věnujte se kreativní zábavě s dětmi, vyjeďte si na kole s partnerem nebo si udělejte pořádek v rodinném fotoarchivu. A kdy jste naposledy navštívili rodiče nebo známé na venkově nebo se jen tak sebrali a vydali se poznávat krásy českých luhů a hájů?

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )

Vrátíte se někam až na úplný začátek. Neztrácejte však nervy, to, co nakonec získáte, bude stát za všechny problémy, které vás čekají. Věřte však jen tomu, o čem se přesvědčíte na vlastní oči, neboť zprostředkované informace vás mohou svést ze správné cesty. Důležitá rozhodnutí neodkládejte, ale jednejte impulzivně, podle momentálního vnitřního pocitu. Je jen na vás, co ze situace vytěžíte, a pokud požádáte rodinu o pomoc, uspějete na jedničku.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )

Závist poznamená vaše soukromí i pracovní život. O svých úspěších mluvte co nejméně, nevystavujte na odiv majetek ani váš fungující bezproblémový vztah a také nikomu nesdělujte rodinné zážitky, neboť to vše se snadno může stát předmětem závisti, úkladů a házení klacků pod nohy. Uzavřete se co nejvíce do svého soukromí a nedejte si nahlížet cizími lidmi do svých tabu. Jinak vám vcelku nehrozí žádné nepříjemné zprávy ani zdravotní problémy.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )

Zkoušená bude vaše trpělivost a vytrvalost. Nelekněte se tedy žádné situace, která nastane, všechno berte jako hru, v níž zvítězí ten, kdo nepodlehne panice, tlaku okolí a zachová si jasnou hlavu. Úspěch vás potká právě tam, kde byste to nejméně očekávali. Rozhodně nezatracujte žádnou z možností či příležitostí, které se vám naskytnou. Kroky vedoucí k nějaké změně budou úspěšné a měly by vám přinést peníze, lásku a štěstí.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video