Horoskop na srpen 2015 | e15.cz

Horoskop na srpen 2015

ZDROJ: Ženy - E15

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine v osmém měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry nebo zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Zvažte, zda má smysl věnovat se činnostem, které vás nenaplňují. Zbytečnosti vás jen okrádají o energii, kterou byste mohli vynaložit na něco smysluplnějšího. To se týká nejen pracovní oblasti, ale i vztahů. Dejte si do pořádku všechny problematické záležitosti, jinak můžete přijít o peníze. Pozornost byste nyní měli zaměřit na svůj duševní život a vnitřní potřeby. Právě nyní dokážete říct to, co je za daných okolností vhodné, proto je toto období stvořené pro diskuse, pohovory a jednání. Silnou stránkou bude i schopnost naslouchat druhým. Jeden den si vyhraďte jen na relax.

Býk (21.4. - 21.5.)

V pracovní oblasti bude trvat celkem příjemné období. Nic by vás nemělo ohrožovat, s drobným nedorozuměním s kolegy si hravě poradíte. U vás nebo u vašeho partnera se mohou probudit sklony k milostným dobrodružstvím, nebo k citové nezávislosti, které vedou často k rozchodům, či citovým otřesům. V tomto období se musíte ve vztahu naučit větší toleranci a také tomu, že člověk potřebuje mít v soužití i potřebnou dávku svobody. Pokud jste bez partnera, drobný flirt nezaškodí, vyhýbejte se však vztahům na pracovišti.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zdá se, že všechno jde tak, jak má. Kolegové si vás váží, své úkoly plníte včas a precizně. Jste člověk, který si uvědomuje, že se musí spolehnout především sám na sebe. Pozor však na tento přístup v osobním životě. Je dobré dát partnerovi najevo, že s ním počítáte a že patří do vašeho života. Neberte jisté věci jako samozřejmost, projevte partnerovi svůj dík malým dárkem. Co se týče zdraví, tak mnohem více než jindy na vás budou pozitivně působit účinky tělesného pohybu, či cvičení.

Rak (22.6. - 22.7.)

Ať už vás trápí cokoli, vyřeší se to. Možná je čas změnit zaměstnání, zkuste se poohlédnout po vhodnějším místě. Když chcete mít doma klid, nepokoušejte se partnera klamat. Upřímný rozhovor vás mile překvapí: partner vás podpoří. Nemusíte stále vymýšlet nová překvapení jen pro svého partnera, zaměřte pozornost i na ostatní lidi z blízkého okolí, ať už jsou to děti, nebo starší lidé. Budou-li vás děti trápit pubertálními nápady, pokuste si s nimi popovídat otevřeně a bez předsudků. Přestaňte se stresovat malichernostmi a naplánujte si odpočinek, potřebujete ho.

Lev (23.7. - 22.8.)

Příliš mnoho času věnujete věcem, které vám nepřinášejí ani zisk ani jiný užitek. Zkuste se na vaši práci podívat z jiného úhlu pohledu. Chce to nový přístup, získáte uznání a větší úspěch. Nadhled si vyžádá i jistá věc ve vašem vztahu, na kterou máte rozdílný názor než partner. Zamyslete se, zda nemá přece jen pravdu. Pokud je to možné, nežárlete a hlavně neberte svého druha jako vlastnictví, mohl by velmi rychle opustit společnou domácnost. Trvejte na svém, jen pokud se toužíte osvobodit od nefungujícího či neperspektivního vztahu.

Panna (23.8. - 22.9.)

V srpnu se na vás chystá bouřlivé období, které překonáte jen vytrvalostí a důsledností. Nespokojenost, kterou pociťujete v partnerském vztahu, může vyplývat z vašeho nekompromisního přístupu. Pokud jste bez partnera, v nejbližším období se tato situace nezmění. Přehodnoťte i své chování k nadřízenému. Vaše nejistota zastiňuje všechny vaše dobré stránky a nápady. Když vás přepadne smutek, nezapomeňte, že máte řadu úžasných dobrých přátel, jimž můžete důvěřovat, a nikdy vás nezklamou.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Začíná nová etapa ve vašem životě, proto se nebojte zbavit starých, nepotřebných věcí i vztahů. Ani ve výchově dětí neuplatňujte pravidlo, že rodič má vždycky pravdu. Momentálně znásobená energie (a k tomu i nakloněna štěstěna) může vést k úspěchu v různých nevyřešených sporech a konfliktech. Zkuste se chopit iniciativy a uvidíte, že toho nebudete litovat. Hvězdy vám stále přejí. Čekejte odměnu, možná povýšení, výhodnou smlouvu nebo novou zakázku. Vaši blízcí vás podrží, když to budete potřebovat. Dejte jim najevo svůj dík a užívejte si dobré období.

Štír (24.10. - 22.11.)

Nepodceňujte informace, které se k vám dostanou, ať už osobně nebo elektronickou cestou. Nezapleťte se však do intrik. Platí to i pro váš osobní život. Pomluva nikdy a nikomu ještě žádný vztah nezlepšila. Pokud se začátkem měsíce chystáte cestovat, postavení hvězd doporučuje kontrolu určitých investic. Máte však šanci změnit to, čím se už dlouho trápíte, protože to považujete za špatné. Chce to jen dotáhnout detaily, nebát se věci dovést do konce.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Možná se vám zdá, že všechno jde jakoby samo. Poctivě jste pracovali, abyste dosáhli toho, co máte. A reakce kolegů? Neuvidí vaši svědomitou práci, ale jen vám budou závidět výsledek. Pro osamělé hvězdy připravují setkání se zajímavou osobou, proto se nezavírejte doma a vyjděte si mezi přátele. Jako podnikatelé i žadatelé na úřadech dosáhnete svého. Koncem měsíce na vás čeká překvapení, navštíví vás člověk, kterého jste dlouho neviděli.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Hrabání se v minulosti ani sebelítost nic nevyřeší. Jediný způsob, jak změnit situaci, je změnit přístup. Vzpomeňte si na svůj sen, který jste chtěli realizovat. Nyní je ta správná chvíle. Ještě trochu budete muset na sobě zapracovat, abyste se výrazněji prosadili. Popřemýšlejte zejména nad rozšířením svých znalostí z odborné oblasti, což by vám mohlo v budoucnu velmi pomoci. Stejnou taktiku uplatněte v osobním životě. Zbytečně si budete vyčítat minulé křivdy, je třeba umět odpustit a začít znovu.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Visí nad vámi strašák v podobě termínů a uzávěrek? Zachovejte klid: udělejte si plán a postupně se vám podaří všechny věci vyřešit. Dávejte si však pozor, komu důvěřujete, ne každý má s vámi čisté úmysly. Pokud si neodpočinete, snadno se stane, že vás důležitý úkol zastihne na pokraji sil. Klidně se věnujte sportu, obchodu a společenským aktivitám, o víkendech i své lásce. Mimořádně se bude dařit umělecky založeným Vodnářkám. Dostanete neočekávanou nabídku, ale vztah z toho nebude. Alespoň ne vážný.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Papírování jsou nepříjemnou, ale důležitou součástí života. Vyplatí se tomu věnovat pozornost, abyste předešli nepříjemnostem. Čeká vás totiž vyřizování na úřadech. Ať už půjdete kamkoli, dobře se dívejte okolo sebe, je možné, že právě tam se seznámíte s příjemnou osobou. Pokud se vám někdo bude snažit pomoci radou z vlastní zkušenosti, pozorně si ho poslechněte. Přelom léta je čas vhodný k tomu, abyste nezanedbávali svoje tělo, soukromí a koníčky. Začněte se věnovat také jen sami sobě. Měli byste si zajít na preventivní prohlídku.

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video