Horoskop na tento týden (1.10.- 7.10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (1.10.- 7.10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Jste svými pány a vše máte ve vlastní moci. Využijte toho a bez obav realizujte své připravené plány. Není důvod na nic čekat!

Býk (21.4.-21.5.)

Pozor na ostré výměny názorů. Zadaní mohou velice snadno přijít o milovaného partnera. Nezadaní naopak o poslední naděje, jak ho získat.

Blíženci (22.5-21.6.)

Zvláště ženám se povede konečně okouzlit toho, po kom tak dlouho touží. Muži naopak mají v tuto chvíli v milostné sféře malinko klid.

Rak (22.6.-22.7.)

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Přesně to se pro Vás nyní hodí. Pokud se vsadíte, vyhrajete, ale Váš případný partnerský rozkol to bohužel nevyžehlí.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Lev (23.7.-22.8.)

Měli byste zpětně poděkovat tomu, kdo Vám pomohl v nesnázích a s pokorou se odměnit všem svým přátelům, kterým to ještě dlužíte.

Panna (23.8.-23.9.)

Nezapomeňte na opuštěné členy ve Vaší rodině. Čekají na Vaši návštěvu, která je moc potěší a zároveň se tak vyřeší jeden dávný spor.

Váhy (24.9.-22.10.)

Očekávejte, že v zaměstnání se tentokrát spravedlnosti nedočkáte. Naopak, osud varuje před křivdou. Snažte se vše ustát, obrana bohužel není na místě.

Štír (23.10.-21.11.)

Máte před sebou období volna, dlouhé dovolené a času, kdy Vás nikdo nehlídá. Relaxujte a nesnažte se pracovat. Odpočinek si již dávno zasloužíte.

Střelec (22.11.-20.12.)

Očekávejte, že v zaměstnání se tentokrát spravedlnosti nedočkáte. Naopak, osud varuje před křivdou. Snažte se vše ustát, obrana bohužel není na místě.

Kozoroh (21.12-19.1)

Pokud se Vám zdá, že bojujete s větrnými mlýny a Vaše snaha je marná, vězte, že tento týden to nebude lepší. Až příští týden se situace změní.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Čekáte s napětím na vyjádření partnera na Vaši zásadní otázku? Musíte na něho jít opatrně a své činy a otázky formulovat velmi šetrně a taktně.

Ryby (19.2.-20.3)

Zůstaňte ve střehu, někdo se Vás snaží nachytat. Dobře si rozmyslete, co tento týden pronesete nebo podepíšete. Může to pro Vás mít velké dohry.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video